بررسی اجمالی بیمه مسئولیت عمومی برای مشاغل کوچک: راهنمای سریع مبتدیان برای سیاست ها

هر کسب و کاری نیازهای خاص خود را دارد، اما شما همچنان می خواهید مطمئن شوید که تحت پوشش بیمه ای قرار دارید، مهم نیست که شرکت شما چقدر کوچک است. به طور خلاصه، بیمه مسئولیت عمومی برای مشاغل کوچک تمایل دارد مواردی مانند مسئولیت شخصی برای اعضا و عواقب مربوط به ادعاهای شخص ثالث برای خسارت یا آسیب به دارایی را پوشش دهد. شما می توانید موارد اضافی آسیب پزشکی را برای خود و خسارت به دارایی خود اضافه کنید.

هنگامی که به سیاست‌های CGL نگاه می‌کنید، عباراتی مانند «محدودیت کلی» را مشاهده خواهید کرد. این به تبلیغات یا آسیب شخصی، پرداخت های پزشکی و/یا آسیب آتش سوزی اشاره دارد. “پوشش عملیات” به پوشش اولیه ای اطلاق می شود که برای آسیب های مالی و صدمات بدنی ناشی از سهل انگاری شما یا کارمند ارائه می شود.

همچنین ممکن است بسته به رشته کاری خود، «محصولات و محدودیت عملیات تکمیل شده» را ببینید. این پوشش شامل محافظت از کسانی است که محصول خاصی را تولید یا می فروشند، یا پیمانکاران ارائه خدمات هستند. اگر آسیبی رخ دهد و محصول یا خدمات سهل انگاری شما مسئول باشد، بدیهی است که با شکایت قضایی روبرو خواهید شد. این یک نوع حد مجموع مجزا است و ادعاهای ماهیت آن باعث کاهش حد تجمیع عمومی نمی‌شود، هرچند همچنان برای هر ادعا محدودیت‌هایی مانند «حدود وقوع» وجود خواهد داشت.

بیمه مسئولیت عمومی در قبال محدودیت ها و مطالبات مشاغل کوچک

“محدودیت به ازای وقوع” به حداکثر مبلغی اشاره دارد که بیمه نامه برای یک ادعای منفرد ناشی از آسیب / عملیات / محصولات و عملیات تکمیل شده شخصی یا تبلیغاتی شما می پردازد. هر یک از این ادعاها محدودیت مجموع مجزا را کاهش خواهد داد.

چند عبارت دیگر که پیدا خواهید کرد عبارتند از آسیب شخصی و تبلیغاتی، خسارت آتش سوزی، پرداخت های پزشکی، آسیب بدنی، و خسارت به اموال شخص ثالث، که همگی قابل توضیح هستند.

صنعت شما نیز در نوع دقیق پوشش مورد نیاز شما نقش خواهد داشت. هنگام جستجوی بیمه مسئولیت عمومی برای مشاغل کوچک، ببینید آیا بیمه مناسبی وجود دارد یا خیر. شرکتی را انتخاب کنید که در مشاغلی مانند شما تخصص داشته باشد و پوشش متناسب با خطرات رایج در زمینه خاص شما داشته باشد. خطراتی را در نظر بگیرید که احتمالاً با آنها روبرو خواهید شد و ممکن است در GCL یا خط‌مشی مالک کسب‌وکار (BOP) پوشش داده نشود و این خطرات در پوشش شما گنجانده شود.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم که باید به دنبال آن باشید، پاسخگویی به ادعاها است. بیمه مسئولیت عمومی برای مشاغل کوچک را فقط از شرکتی دریافت کنید که نظرات مثبت زیادی دارد – به ویژه در مورد زمان پاسخگویی به مطالبات. رسیدگی به ادعاها باید آسان و سریع باشد. یکی از ارائه دهندگان به ویژه برای شروع، بیمه کسب و کار Hiscox است. نرخ ها کرایه هستند، روند مطالبات سریع است، و Hiscox مظنه رایگان و فوری را در وب سایت خود ارائه می دهد.