بررسی بازار Unfranchise استرالیا

ممکن است تعجب کنید که بازار Unfranchise Australia دقیقا چیست. لغو حق امتیاز به این دلیل گفته می شود که مانند حق رای دادن، هزینه ای برای بخشی از برنامه ندارد. بسیاری از آنها یک طرح غرامت عجیب دارند که به این معنی است که آنها تا حدودی کلاهبردار هستند. پرداخت فقط از تعداد افرادی که در خط پایین خود می توانید بدست آورید به دست می آید، نه از فروش شخصی شما. یک فرصت واقعی مبتنی بر تلاش‌های شخصی شماست، نه فقط بر تعداد افرادی که می‌توانید متقاعد کنید تا عضو شوند.

بررسی این برنامه نشان می دهد که شبیه یک فرنچایز واقعی نیست. این شامل یک طرح تجاری اثبات شده است که به شما در روند توسعه کسب و کارتان کمک می کند. این محصولات شامل محصولات سلامت/تندرستی، زیبایی و ضد پیری است که تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. پشتیبانی قوی از شرکت، همراه با حداقل هزینه های راه اندازی و یک طرح کسب و کار استاندارد، موفقیت شما را تضمین می کند.

این شرکت یکی از زیرمجموعه های Market America Worldwide, Inc. است که دفتر مرکزی آن در کارولینای شمالی است. شرکت مادر بیش از سه میلیون مشتری دارد که توسط بیش از 180000 مشاور خدمات ارائه شده است و بیش از سه میلیارد دلار در تجارت انجام داده است. آنها در ایالات متحده، کانادا، تایوان، هنگ کنگ، استرالیا و فیلیپین فعالیت می کنند. با تکنیک های منحصر به فرد فروش یک به یک، این شرکت و شرکت های تابعه آن به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصد شماره یک برای فروش آنلاین هستند.

این شرکت ادعا می کند که گام های بلندی در بهبود فیزیکی و مالی برای مشتریان و مشاوران خود برداشته است. محصولات بسیار مورد نیاز آنها به این معنی است که مشاوران خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می دهند. این باعث می شود آنها به کاری که انجام می دهند افتخار کنند و اشتیاق آنها را برای کاری که انجام می دهند افزایش می دهد. این بخش مهمی از هر کسب و کاری است که در آن شرکت می کنید.

به عنوان مالک یکی از این مشاغل، خدماتی را به افرادی ارائه می دهید که می خواهند راهی راحت برای خرید محصولات بهداشتی داشته باشند، به عنوان یک منبع آنلاین. شما همچنین در کمک به کسانی که می خواهند راه دیگری برای تضمین امنیت مالی خود از طریق توسعه کسب و کار خود دارند، کمک کنید. این امر، هم به شما و هم به مشاورانی که در شرکت هدایت می‌کنید، توسط یک مدرسه رهبری ملی کمک می‌شود.

با طرح کسب و کار اثبات شده ای که به شما ارائه می شود، مدرسه رهبری، پشتیبانی قوی شرکتی، و محصول بسیار مورد نیاز، مطمئن هستید که موفق خواهید شد. این را با طرح فروش منحصر به فرد، رویکرد مردم‌محور، و راحت بودن روش تحویل محصول ترکیب کنید تا یک موقعیت برد-برد داشته باشید.

با چنین طرح موفقیت آمیزی که این شرکت ارائه می دهد، و راه اندازی ارزان قیمت، دلیل کمی برای خرید شانسی برای کلاهبرداری با یک کسب و کار حق رای وجود ندارد. نه تنها هزینه بسیار بالاتر است، بلکه “محصول” اغلب خط پایینی است که شما می سازید. بسیار بهتر است که محصول مورد نظر بسیاری برای بهبود کیفیت زندگی و به خصوص با راه اندازی کم هزینه داشته باشید.

Unfranchise Market Australia تقریباً یک شرکت عالی برای بهبود سلامت و مالی شما است. با تمام آموزش های ارائه شده، طرح های ارائه شده و روش فروش منحصر به فرد، تقریباً موفقیت را تضمین می کند. با توجه به اینکه هزینه های راه اندازی بسیار پایین است، بسیار منطقی است که آن را امتحان کنید و به بهترین ها امیدوار باشید.