بررسی بیمه سلامت

هزینه بیمه درمانی برای یک خانواده متوسط ​​بسیار زیاد است اما در بسیاری از موارد ضروری است. نیازهای هر فردی متفاوت است، و حتی با خواندن بررسی های بیمه سلامت، همه اینها می تواند بسیار گیج کننده و ترسناک باشد. نظرات شرکت های مختلف بیمه درمانی در ایالت ها بسیار متفاوت است و انتخاب ها در برخی ایالت ها با سایرین متفاوت است. اگر قبلاً مجبور به خرید بیمه درمانی نشده اید، درک این اصطلاحات نیز بسیار دشوار است.

قانون مراقبت مقرون به صرفه نه تنها برای کنترل هزینه های سرسام آور مراقبت های بهداشتی، بلکه برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی نیز اجرا شده است. اصلاحات تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه برخی از بدترین تخلفات صنعت بیمه سلامت را متوقف کرده و به آمریکایی ها حقوق و مزایای جدیدی داده است. در حال حاضر کودکان بیشتری از پوشش بهداشتی برخوردار می شوند، محدودیت های مادام العمر و سالانه مراقبت به پایان رسیده است و افراد زیر 26 سال می توانند تحت پوشش بیمه درمانی والدین باقی بمانند.

هنوز راه درازی برای انجام این تغییرات بسیار ضروری باقی مانده است، اما در حال حاضر، مردم هنوز باید با مشکل پیدا کردن پوشش بهداشتی مناسب برای نیازهای خود مواجه شوند و بزرگترین سوال برای یک خانواده متوسط ​​هزینه است. اگر شرایطی از قبل برای هر یک از اعضای خانواده وجود داشته باشد، بیمه را می توان رد کرد، اگرچه حرکتی برای توقف این عمل تا سال 2014 وجود دارد.

پیدا کردن بیمه درمانی امروزه اغلب ممکن است با نگاه کردن به بررسی های آنلاین بیمه شروع شود، و بهترین راه برای انجام این کار این است که با نگاه کردن به بررسی های مربوط به ایالت خود، آن را محدود کنید – در غیر این صورت گیج کننده تر است. داشتن نوعی بیمه درمانی ضروری است – بیش از 60 درصد ورشکستگی ها در این کشور به دلیل ناتوانی مردم در پرداخت قبوض پزشکی است.

هنگام یافتن یک طرح بیمه فردی، زنان با چالش‌های بزرگ‌تری روبرو هستند. حق بیمه بیشتر از مردان با پوشش یکسان است و پوشش حاملگی را که باید جداگانه خریداری شود، شامل نمی شود.

قبل از اینکه به بررسی هر گونه بررسی بیمه درمانی نگاه کنید، تصمیم بگیرید که در صورت داشتن یک بیماری یا آسیب جدی، چه مقدار بدهی را می توانید به راحتی مدیریت کنید. هرچه فرانشیز بالاتری را تحمل کنید بهتر است، حق بیمه را کاهش می دهد، اما ممکن است تمام قبض های پزشکی خود را بپردازید، بیمه واقعی شما را در صورت بیماری جدی پوشش می دهد. اگر شغلی را از دست داده اید اما می خواهید شغل دیگری را در جایی که یک طرح حمایت شده توسط کارفرما وجود دارد راه اندازی کنید، به سادگی بیمه کوتاه مدت بخرید.

انتخاب دیگر ممکن است بیمه درمانی فاجعه آمیز باشد که به دو صورت جامع و تکمیلی ارائه می شود. یک طرح جامع پوشش قابل مقایسه با برنامه های مراقبت های بهداشتی سنتی را با هزینه ماهیانه بالا و نسبتا کم ارائه می دهد. یک طرح تکمیلی به عنوان مکملی برای سایر طرح های بیمه ای که ممکن است داشته باشید عمل می کند.

یک نماینده بیمه خوب از تمام بررسی‌های بیمه سلامت مطلع می‌شود و دقیقاً می‌داند چه چیزی در ایالت شما موجود است و می‌داند از کدام شرکت‌ها اجتناب کند. او در مورد نیازهای خاص شما و خانواده شما صحبت خواهد کرد و وضعیت مالی شما را مورد بحث قرار می دهد و سپس بهترین سیاست های مراقبت های بهداشتی را متناسب با نیازهای شما پیشنهاد می کند. خواندن بررسی آنلاین بیمه سلامت ممکن است اطلاعات کمی به شما بدهد، اما هیچ جایگزینی برای دانش عمیق و خدمات شخصی وجود ندارد.