بررسی مایرون ونتز – آیا او یک Ripoff یا Legit است؟

مایرون ونتز یک چهره بحث برانگیز در جامعه سلامت و تندرستی و بازاریابی شبکه ای است. حدس و گمان های زیادی در مورد کار او وجود دارد، و در این مقاله، دود را از بین می بریم تا ببینیم این دکتر واقعا کیست.

اتصال USANA

دکتر ونتز موسس، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل USANA Health Sciences است که یک شرکت بازاریابی شبکه ای سهامی عام است. با این حال، او در سال 1974 با تأسیس لابراتوارهای گل، که شرکت مادر سابق USANA بود، شروع کرد. او بر تولید، توسعه و بازاریابی کیت های تست تشخیص پزشکی تمرکز کرد. کیت ها برای تشخیص بیماری های عفونی طراحی شده اند. این محصولات در آزمایشگاه های بیمارستانی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفتند. دکتر ونت تا سال 1994 به عنوان رئیس و رئیس Gull خدمت کرد – در آن زمان او آن را به Fresenius، یک رقیب آلمانی فروخت. او چهار سال دیگر به عنوان چارمیان باقی ماند.

او در سال 1992 USANA را تأسیس کرد که مکمل های غذایی و محصولات مراقبت شخصی را تولید و توزیع می کند. او همچنین در سال 1998 موسسه پزشکی Sanoviv را تأسیس کرد که یک مرکز پزشکی است که در مراقبت های پزشکی جامع تخصص دارد.

دکتر ونتز دستاوردهای قابل توجه علمی و تجاری خود را انجام داده و تلاش های خود را به اهداف بشردوستانه تر و بشردوستانه تر متمرکز کرده است. او مرکز پزشکی ونتز را در کامبوج و همچنین مرکز و آزمایشگاه پزشکی ونتز را در اوگاندا تأسیس کرد.

او انتصاب ریاست جمهوری را به عنوان مشاور SBA دریافت کرده است. او همچنین جایزه کارآفرین سال ارنست و جوان را دریافت کرد. او در سال 2007 جایزه آلبرت انیشتین را برای دستاوردهای مادام العمر در علم دریافت کرد.

بسیاری از توزیع کنندگان احتمالی که برای رشد یک تجارت USANA تلاش می کنند و می خواهند ببینند که آیا رئیس سازمان درستکاری دارد یا خیر. همه چیزهایی که ما پیدا کردیم برای این دکتر ماهر بسیار مثبت است.

اشتباه بزرگ

اشتباهی که برخی از نمایندگان مرتکب می شوند این است که تصور می کنند یک محصول خوب یا یک شرکت خوب کلید موفقیت است. اگرچه مهم است، مهم ترین جنبه موفقیت، توانایی و مهارت در درک نحوه ارائه یک محصول به بازار است. این در نهایت عامل تعیین کننده است.