بررسی کرم های سلامت آلت تناسلی – ویتامین های آلت تناسلی چه کارهایی می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند

مراقبت روزانه از آلت تناسلی نقش مهمی در سلامت جنسی مردان دارد. حفظ پوست سالم آلت تناسلی می‌تواند پوست را صاف، انعطاف‌پذیر و پاسخ‌گو کند و ممکن است پذیرش تحریکات جنسی را افزایش دهد. استفاده از کرم سلامت آلت تناسلی مناسب می تواند مزایای طولانی مدت داشته باشد و لذت جنسی را در مردان در هر سنی افزایش دهد.

با این حال، مردانی که به دنبال بهبود سلامت آلت تناسلی خود هستند، اغلب خود را با محصولات بی فایده و در عین حال گران قیمتی می‌بینند که هیچ کاری برای برآورده کردن ادعاهای تبلیغاتی آنها انجام نمی‌دهند. مصرف کنندگان باهوش باید بدانند که در کرم سلامت آلت تناسلی به چه چیزی توجه کنند و باید انتظارات واقع بینانه ای در مورد آنچه ویتامین های آلت تناسلی می توانند برای سلامت مردان انجام دهند داشته باشند.

چه کرم های آلت تناسلی نمی تواند انجام دادن:

اگرچه باور این ادعا وسوسه انگیز است که ویتامین ها و سایر مواد می توانند آلت تناسلی را طولانی تر، ضخیم تر یا سفت تر کنند، یا اینکه مردان را در رختخواب طولانی تر کنند، اما حقیقت این است که هیچ کرم یا فرمول ویتامینی موجود در بازار نمی تواند این کار را انجام دهد. چیزها شرکت‌هایی که کرم‌های تقویت‌کننده آلت تناسلی را تبلیغ می‌کنند، صرفاً تقاضای مصرف‌کنندگان را که نمی‌توانند برآورده کنند، دریافت می‌کنند.

چه کرم های سلامت آلت تناسلی می توان انجام دادن:

خبر خوب این است که ویتامین‌های آلت تناسلی و سایر مواد مغذی وجود دارند که واقعاً مزایای ماندگاری دارند و می‌توانند رضایت جنسی را بهبود بخشند. با ترکیبات مناسب، مردان می توانند رنگ و بافت پوست آلت تناسلی را بهبود بخشند، از پیری زودرس بافت پوست جلوگیری کنند، حساسیت را افزایش دهند، گردش خون را به حداکثر برسانند و از خواص درمانی طبیعی پوست حمایت کنند. با انجام این کار، پاسخگویی به تحریک جنسی افزایش می‌یابد و مردان می‌توانند از رابطه جنسی رضایت‌بخش‌تری که همراه با آلت تناسلی سالم و جوان است، لذت ببرند.

ویتامین های آلت تناسلی – مواد تشکیل دهنده با مزایای واقعی

ویتامین ها و سایر مواد مغذی زیر برای بهبود سلامت کلی پوست اروژن نشان داده شده است:

• ویتامین A – به حفظ ظاهری جوان، تسریع بهبودی و مبارزه با باکتری هایی که می توانند باعث التهاب، بثورات و بوی بد شوند، کمک می کند.

• ویتامین B5 – بهبود کلی را افزایش می دهد و برای تسهیل متابولیسم سلول های آلت تناسلی، یک عامل مهم در سلامت سلولی، کار می کند.

• ویتامین C – یک آنتی اکسیدان قوی که با پیری مبارزه می کند، بهبود را سرعت می بخشد، گردش خون را بهبود می بخشد و از سلول ها در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند.

• ویتامین D – به اصطلاح ویتامین “معجزه” است که خواص درمانی بدن را تحریک می کند و به حفظ پوست صاف و شفاف و سلول های عصبی پاسخگو کمک می کند.

• ویتامین E – یک سد رطوبت طبیعی ایجاد می کند که رطوبت طبیعی پوست آلت تناسلی و خواص خود روان کنندگی را حفظ می کند.

• استیل-ال-کارنیتین – یک اسید آمینه با خواص محافظتی که به جلوگیری از آسیب سلول های عصبی که می تواند در اثر مقاربت شدید یا خودارضایی باشد، کمک می کند.

• ال-آرژنین – یکی دیگر از اسیدهای آمینه که عامل اصلی سلامت گردش خون است و به شل شدن رگ های خونی کمک می کند و اجازه می دهد تا پوست و سلول های عصبی اکسیژن رسانی سالمی داشته باشند.

• آلفا لیپوئیک اسید – یک آنتی اکسیدان طبیعی که به محافظت از سلول های پوست در برابر اکسیداسیون کمک می کند (فرآیندی که باعث آسیب سلولی می شود و می تواند منجر به پیری، ظاهر چین و چروک و حتی سرطان پوست شود).

• مرطوب کننده های طبیعی – مرطوب کننده های طبیعی بیش از محصولات ساخت بشر که می توانند حاوی محرک های پوستی و سایر مواد شیمیایی مضر باشند، توصیه می شود. در حالی که آلوئه، لانولین و روغن زیتون به طور کلی موثر هستند، کره شی به دلیل خواص درمانی برتر برای اکثر مردان توصیه می شود. علاوه بر این، شی باتر برای انواع پوست مناسب است.

کدام کرم های بهداشتی حاوی تمام این ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد آلت تناسلی هستند؟

در جستجوی یک کرم سلامت آلت تناسلی موثر که در واقع ادعاهای تبلیغاتی آن را برآورده می‌کند، مشخص شد که اکثر کرم‌های موجود در بازار برای افرادی که به دنبال تقویت آلت تناسلی هستند، طراحی شده‌اند. با این حال، این محصولات به وعده های خود عمل نمی کنند. تنها یک فرمول سلامت آلت تناسلی مرد – Man1 Man Oil – کشف شد که حاوی تمام مواد حیاتی توصیف شده در بالا است و فواید واقعی برای سلامت طولانی مدت پوست آلت تناسلی دارد.