برنامه ریزی املاک – وصیت نامه های زندگی و وکالت های بادوام برای سلامت و امور مالی

برنامه ریزی املاک اغلب شامل بیش از داشتن یک اراده است. وصیت نامه های زنده و همچنین وکالت های بادوام برای مراقبت های بهداشتی و مالی از دارایی شما در صورت ناتوانی، اما فوت نشده محافظت می کند.

وصیت نامه به شما این امکان را می دهد که در صورت ناتوانی در بیان خواسته های خود خواسته های خود را در مورد احیا و اقدامات حفظ زندگی بیان کنید. این می تواند به شما کمک کند تا از آنچه که برخی معتقدند موجودی غیرقابل وقار است اجتناب کنید و به شما اجازه می دهد از درمان پزشکی، غذا و آب خودداری کنید، اگر این چیزها به طور “مصنوعی” شما را زنده نگه می دارند. انتخاب با شماست و در صورت ارائه مدارک مناسب، پزشکان به خواسته های شما احترام می گذارند.

از طرف دیگر، یک وکالت نامه بادوام برای مراقبت های بهداشتی به شما این امکان را می دهد که در صورت عدم امکان، شخص دیگری را برای تصمیم گیری در مورد مراقبت های پزشکی شما تعیین کنید. این قدرت گسترده تر از اراده زنده است. همچنین شرایطی را که ممکن است بیمار لاعلاج باشید و برای زنده ماندن نیاز به احیا یا سایر اقدامات حفظ زندگی داشته باشید را پوشش می دهد. نماینده شما یا وکیل شما می تواند این درمان ها را رد کند اگر شما این اختیار را به آنها بدهید. همچنین در مواردی اعمال می شود که در آن تصمیم مراقبت بهداشتی مورد نیاز است، اما شما نمی توانید آن تصمیم را خودتان اتخاذ کنید (یعنی در نتیجه آسیب ناخودآگاه هستید). نماینده شما می تواند درمان پزشکی را از طرف شما مجاز یا رد کند.

یک وکالت بادوام برای امور مالی به شما این امکان را می دهد که شخص دیگری را برای تصمیم گیری در مورد اموال واقعی و شخصی شما منصوب کنید. این قدرت گسترده است و موقعیت‌هایی را پوشش می‌دهد که در آن شما در اثر جراحت بیمار لاعلاج یا بیهوش هستید، اما هنوز زنده هستید. نماینده یا وکیل شما می تواند امور مالی شما را آنطور که می خواهید مدیریت کند.

اگر تصمیم دارید یک وصیت نامه زنده یا یک وکالت نامه بادوام برای مراقبت های بهداشتی و/یا امور مالی ایجاد کنید، قبل از تکمیل مدارک باید چندین چیز را در نظر بگیرید. شما باید نام و اطلاعات تماس فردی (هایی) را که برای تصمیم گیری برای شما انتخاب می کنید، در صورتی که نمی توانید آنها را اتخاذ کنید، ارائه دهید.

حتماً خواسته های خود را به فردی که معرفی می کنید اطلاع دهید. شما می توانید اهدای اعضای خود را برای پیوند مجاز یا رد کنید. همچنین می توانید اهدای بدن خود را برای مقاصد علمی یا آموزشی اجازه دهید یا از آن امتناع کنید. برخی از مردم آرزو دارند روزهای آخر خود را در خانه بگذرانند تا در بیمارستان. برخی از افراد مایلند یک نفر را به عنوان وکیل خود برای مراقبت های بهداشتی و دیگری را برای امور مالی خود معرفی کنند. شما می توانید در این اسناد خواسته های خود را در رابطه با این مسائل بیان کنید. در نهایت، می توانید خواسته های خود را در مورد ترتیبات تشییع جنازه بیان کنید.

لطفاً در صورت تمایل به اجرا یا داشتن سؤال در مورد اسناد برنامه ریزی املاک با یک وکیل مشورت کنید.