برنامه ریزی مراقبت طولانی مدت می تواند ساده باشد

بسیاری از روندها و مدهای بهداشتی آمده و رفته اند و تنها تعداد انگشت شماری پس از اثبات صحت و اثربخشی آنها باقی مانده است. اگرچه این رژیم‌ها در سطح جهانی پذیرفته شده‌اند و روی آن توافق شده‌اند، اما یک چیز مسلم است، هیچ مقداری از تقلب‌های سلامتی نمی‌تواند از طبیعت و اثرات پیری جلوگیری کند، اما این بدان معنا نیست که در همین جا متوقف شوید و از تلاش برای بهبود زندگی خود دست بکشید. سعی کنید به برنامه ریزی مراقبت بلند مدت نگاه کنید.

مراقبت طولانی مدت (LTC) و بیمه مراقبت طولانی مدت (LTCI) حدود چند سال است که وجود دارد و میلیون ها آمریکایی لذت مزایای ارائه شده توسط آن را تجربه کرده اند. کمی جالب است که با وجود میلیون‌ها سرویس LTCI، هنوز هزاران و هزاران آمریکایی وجود دارند که کاملاً از آن غافل هستند. یا با آن مواجه نشده اند یا از آن اجتناب می کنند.

مواجه نشدن با کسی که چیزی به محبوبیت نان تکه‌شده نمی‌داند قطعاً می‌تواند شگفت‌انگیز باشد، اما وجود دارد. با این حال، مواجهه با کسی که نمی‌خواهد چیزی در مورد آن بداند و آگاهانه از آن اجتناب می‌کند، احتمالاً یا بهانه‌ای معقول دارد یا حاضر نیست اعتراف کند که نمی‌تواند آن را بپردازد، یا در بیشتر موارد، نمی‌تواند هزینه زندگی را ادامه دهد. اگر آن را داشتند

برنامه‌ریزی مراقبت طولانی‌مدت به‌عنوان لوکس دیگری شناخته می‌شود که صرفاً برای ثروتمندان و کسانی که مشاغل پردرآمد دارند، ایجاد شده است. اگرچه این مفهوم دائماً در اطراف شناور است، هزاران آمریکایی متوسط ​​با درآمد متوسط ​​یا حداقل هستند که LTCI دارند. حالا این یک تعجب است. این افراد تمام زندگی خود را سخت کار کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که اگر هیچ کاری برای آینده خود انجام ندهند، آینده آنها هیچ خواهد بود.

داشتن اندامی متناسب و سالم بسیار عالی است، اما صرف نظر از میزان تلاشی که برای حفظ بدن در بهترین شکل انجام می شود. پیری طبیعی و انحطاط هنوز هم می تواند بهترین را برای هر کسی داشته باشد. پیر شدن یک چیز است، اما پیر شدن با یک بیماری سطح کاملا جدیدی از دیدگاه است. گاهی اوقات مردم فراموش می کنند که LTCI فقط برای افراد مسن نیست، بلکه حتی برای افراد جوانی که ممکن است به بیماری پایانی مبتلا باشند نیز مناسب است.

بیماری‌های ارثی جزو انواع بیماری‌هایی هستند که LTCI دیده شده و بسیار ارزشمند است. بسیاری از درمان‌های باکیفیت آن بهره‌مند شده‌اند و برخی شاهد بهبودی امیدوارکننده و شگفت‌انگیز بوده‌اند و صرف‌نظر از بهبودی، این افراد به درمان به عنوان نوعی مراقبت ادامه می‌دهند تا از بیمار شدن مجدد جلوگیری کنند. LTCI بسیار منعطف و سازگار با هر کسی است.

برنامه ریزی برای آینده مانند فکر کردن به دکتر یا مهندس شدن در کودکی است، اما در این مورد بیشتر به امنیت خود و کشف مجدد مستقل بودن مربوط می شود. کشف مجدد استقلال ایده ای در مورد عدم وابستگی به خانواده یا افرادی است که ممکن است با آنها زندگی کنید، مانند دوستان، تا بتوانید به زندگی ادامه دهید، اما در عوض، LTCI برای کمک به شما در زندگی دارید.

وقتی برای مراقبت طولانی مدت برنامه ریزی می کنید، هیچ کس ضرر نمی کند، بنابراین همین امروز به فروشنده LTCI محلی خود مراجعه کنید.

وقتی از http://www.ltcoptions.com بازدید می کنید، درک کنید که واقعاً برنامه ریزی مراقبت طولانی مدت چیست.