برنامه غذایی Nutrisystem

برنامه رژیم غذایی Nutrisystem که در سال 1972 آغاز شد، در طول سال ها تغییرات اساسی داشته است. برنامه امروز شامل تایید وعده‌های غذایی کم‌چرب، کربوهیدرات‌های خوب، پروتئین سالم و فیبر بالا است که پس از دریافت آن‌ها آماده طبخ هستند. برنامه رژیم غذایی Nutrisystem یک راه آسان و راحت برای افرادی که رژیم غذایی دارند و نمی‌خواهند نگران این باشند که چه بخورند و چه مقدار بخورند، غذای آماده برای پختن و خوردن غذاهایی که در مایکروویو طبخ می‌شوند را فراهم می‌کند. رژیم گیرنده می تواند آنچه را که می خواهد بخورد انتخاب کرده و انتخاب کند و وعده های غذایی درب منزل تحویل داده می شود و هزینه آن حدود 280 تا 310 دلار در ماه است.

برنامه رژیم غذایی Nutrisystem مبتنی بر ایده کاهش هوس و ارضای گرسنگی با کالری کمتر با خوردن غذاهای پر فیبر و کم چرب با مقدار مناسب پروتئین بدون چربی است. مردان رژیم روزانه 1500 کالری دارند در حالی که زنان رژیم روزانه 1200 کالری دارند.

اگرچه این یک راه عالی برای شروع سریع در دستیابی به وزنی است که برای افرادی که رژیم دارند بهترین است، کارشناسان نگران هستند که پس از خارج شدن از برنامه رژیم غذایی، مصرف کنندگان ممکن است دوباره به عادات غذایی قدیمی برگردند. با قرار گرفتن در برنامه رژیم غذایی Nutrisystem، مصرف کننده مجبور نیست به اندازه وعده یا آنچه می خورد فکر کند، زیرا دقیقاً به این شکل بسته بندی شده است. افرادی که رژیم دارند معمولاً حدود 10-11 هفته در برنامه باقی می مانند و پس از رسیدن به وزن هدف از برنامه خارج می شوند. آنها این توانایی را دارند که یاد بگیرند که چگونه اندازه وعده غذایی صحیح را بخورند و غذاهای مناسب را در حین رژیم می خورند، اما پس از رها شدن از رژیم، اگر یاد نگیرند، می توانند از واگن باند بیفتند.

تنها کاری که این برنامه کاربران را مجبور به انجام آن پس از پایان رژیم نمی‌کند، خرید غذا و تهیه غذاهای سالم برای ادامه کاهش و حفظ وزن است. پیشنهاد می‌شود به آرامی شروع کنید به تهیه وعده‌های غذایی خود از برنامه به آماده‌سازی خودتان برای ماندن در یک رژیم غذایی مبتنی بر کالری با تمام مزایایی که وعده‌های غذایی از پیش بسته‌بندی شده ارائه می‌دهند.

برنامه رژیم غذایی Nutrisystem شامل وعده های غذایی ماهانه برای جبران 28 روز در هر زمان است. به غیر از وعده های غذایی از پیش بسته بندی شده ای که دریافت می کنید، هزینه های غذایی دیگری نیز وجود دارد، مانند خرید میوه و سبزیجات برای همراهی با آنها. بنابراین نگهداری این طرح ممکن است پرهزینه باشد. محدودیت هایی وجود دارد مانند عدم مصرف الکل و زیاد غذا خوردن بیرون. برنامه غذایی سختگیرانه است و زمان تعهد به برنامه بسیار کم است، بنابراین به راحتی می توان از آن پیروی کرد. رژیم‌های تناسب اندام وجود دارد که باید از آن پیروی کنید تا برنامه مؤثرتر باشد و همراه با برنامه، برنامه‌های تناسب اندام نیز وجود دارد که بسته به میزان پیشرفت شما در برنامه مناسب است.

مانند همه برنامه های رژیم غذایی، با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که هیچ چیز عاقلانه ای وجود ندارد که شما را از پیروی از برنامه رژیم غذایی Nutrisystem باز دارد. مطمئن شوید که بدن شما برای شروع رژیم های ورزشی که در این برنامه برای شما در نظر گرفته شده است از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار است و متعهد شوید که پس از تکمیل برنامه چگونه سبک زندگی خود را حفظ کنید. رژیم غذایی هودیا همراه با رژیم غذایی سیستم تغذیه در افزایش سرعت متابولیسم بدن به خوبی عمل می کند. هودیا گیاهی است که در صحرای آفریقا رشد می کند و دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است، همچنین بدن را در چربی سوزی کارآمدتر می کند. بنابراین توصیه می‌شود مکمل‌های هودیا را همراه با رژیم غذایی Nutrisystem که می‌توانید در برنامه غذایی هودیا تهیه کنید، مصرف کنید. [http://www.hoodiadietplan.org] پورتال آنلاین