برندگان ایرانی مسابقه تصاویر حرکتی یانکی IFF


فراوان به همین دلیل ایرانیان در داخل {مراسم} اختتامیه IFF 2022 دریافت کرد جوایز شدند.

مسابقه در سراسر جهان تصاویر حرکتی IFF 2022 در داخل گذشته تاریخی 26 مارس مصادف همراه خود 26 مارس در داخل لا ایالات متحده آمریکا برندگان را راه اندازی شد کرد.

در داخل سومین فاصله این مسابقه در سراسر جهان تصاویر حرکتی های زیادی به همین دلیل کشورهای مختلف آمریکا، اروپا، آفریقا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیا حضور داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اختتامیه این مسابقه در داخل فاز تصاویر حرکتی نیاز به فریبا عرب تولید کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردان ایرانی مقیم آمریکا ایالت ها. ایالات، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت کرد 2 جایزه.

فریبا عرب با توجه به تصاویر حرکتی “لانه ی تمیز” وی سودآور به بدست آمده دیپلم خوشحال از را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایزه یکی از بهترین تولید کننده در داخل مسابقه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاسر طلبی، کارگردان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستندساز ایرانی نیز جایزه یکی از بهترین کارگردانی در داخل فاز تصاویر حرکتی نیاز به را بدست آمده کرد. “من می روم تنها واقعی نخواهم بود” به وجود آمد

در داخل غیاب یاسر طالبی در داخل مسابقه، فریبا عرب شناخته شده به عنوان تولید کننده تصاویر حرکتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تصویر به همین دلیل کارگردان این جایزه را بدست آمده کرد.

مایکل مدسن کدام ممکن است پیش به همین دلیل این در داخل چندین تصاویر حرکتی کوئنتین تارانتو به همین دلیل جمله «بیل را بکش» به ایفای موقعیت پرداخته بود، برای لذت بردن در داخل تصاویر حرکتی «تفریحی ستارگان» ساخته هاتف علیمردانی به همین دلیل سوی هیئت داوران در داخل مسابقه تجلیل شد.

ممکن است همچنین ماشا مانیش بازیگر ایرانی الاصل هالیوود تخصصی ایجاد می کند ایران همراه خود سریال «تحقق همراه خود {مادر}» شناخته می تواند باشد، به همین دلیل مهمانان خوب این اجتماع اجتماعی بود.

فرهاد اصلانی این بازیگر سینمای ایران برای لذت بردن در داخل تصاویر حرکتی «تفریحی ستارگان» دریافت کرد جایزه یکی از بهترین بازیگر شخص این دوران به همین دلیل مسابقه شد.

IFF International یکی از آنها در نظر گرفته مسابقه های طلایی آمریکاست کدام هرکدام ساله در گذشته به همین دلیل {مراسم} مناسب اسکار در داخل لا برگزار می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برندگان شخصی را در داخل دسته های مختلف راه اندازی شد می تدریجی.

انتهای پیام/