بزرگ شدن آلت تناسلی – واقعیت یا خیال؟

با توجه به تنوع زیاد در اندازه آلت تناسلی انسان، اختلاف و نارضایتی از خود اجتناب ناپذیر است. طولانی ترین آلت تناسلی در حالت نعوظ که در طی بررسی های معروف کینزی ثبت شد، ده اینچ تکان دهنده بود. این در مقایسه با غول های 12 و 14 اینچی که به ترتیب در “L’Ethnologie du Sens Genitale” و در “همه آنچه که همیشه می خواستید درباره سکس می خواستید بدانید” دکتر دیوید روبن، گزارش شده بود، چیزی نیست. اگر این باعث می‌شود بخواهید گریه کنید، منتظر بمانید تا خبر خوب را بشنوید – طبق نظرسنجی کینزی، کوتاه‌ترین اندازه‌گیری آلت تناسلی با عملکرد نعوظ 1 اینچ بوده است. با این حال، برخی گزارش‌ها در ادبیات پزشکی از آلت تناسلی وجود دارد که بیش از 1 سانتی‌متر گسترش نمی‌یابد. هنگامی که کاملاً ایستاده است. در نهایت، فقط برای اینکه بتوانید بدانید از کدام طرف حصار آویزان هستید، یک مطالعه توسط شرکت لایف استایلز کاندوم نشان داد که میانگین طول نعوظ اندام جنسی مردانه 5.877 اینچ است.

زنان اغلب در این زمینه به همسر خود اطمینان می دهند. آنها می گفتند: “اندازه مهم نیست”. تعداد کمی از مردان واقعاً این را باور دارند. در یک نظرسنجی آنلاین که از پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا پاسخ دهندگان احساس می کنند که اندازه آلت تناسلی باعث ایجاد تفاوت در توانایی مرد برای ارضای جنسی شریک زندگی می شود، 46 درصد از پاسخ دهندگان پاسخ دادند: “بسیار زیاد: اندازه آلت تناسلی مرد تفاوت زیادی در توانایی مرد برای ارضای جنسی شریک زندگی دارد. “. تنها 13 درصد پاسخ دادند: “به هیچ وجه: اندازه آلت تناسلی هیچ تفاوتی در توانایی مرد برای جلب رضایت جنسی شریک زندگی ندارد”. در این نظرسنجی به تعداد پاسخ دهندگان زن و چند مرد اشاره نشده است، اما واقعیت این است که مردان و زنان معتقدند که اندازه هنوز هم مهم است!

جیل نیمارک در «پیک کردن گوشت آمریکا» (روانشناسی امروز شماره نوامبر/دسامبر 1994) یافته‌های پرسشنامه‌ای را که توسط حدود 1500 خواننده مرد و زن تکمیل شد، گزارش کرد. گزارش Neimark نشان می دهد که زیرمجموعه قابل توجهی از زنانی که از نظر مالی مستقل هستند و خود را از نظر فیزیکی جذاب ارزیابی می کنند برای ظاهر مردانه ارزش زیادی قائل هستند. گروه کوچکی بدون شرمساری نه تنها ترجیح قوی نسبتاً غیرمعمولی را برای مردانی با ظاهر بهتر اعلام کردند، بلکه نشان دادند که بیشتر به اندازه آلت تناسلی، هم عرض و هم طول، اهمیت می دهند تا ظاهر فیزیکی مرد.

نتایج نظرسنجی نیمارک همچنین نشان می‌دهد که مردان بر این باورند که ظاهر آنها تأثیر بیشتری بر زنان دارد تا اکثریت زنان واقعاً اذعان دارند. مردان نشان دادند که احساس می کنند ویژگی های فیزیکی خاص خود، از خط رویش مو گرفته تا اندازه آلت تناسلی، به شدت بر مقبولیت شخصی آنها توسط زنان تأثیر می گذارد. “اندازه مهم است”. با قضاوت بر اساس تعداد سایت‌هایی که Google.com در جستجوی «بزرگ شدن آلت تناسلی» بازمی‌گرداند، به نظر می‌رسد که این نظر بسیار محبوب است. تا زمانی که مردانی وجود دارند که با هیولاهای 14 اینچی به اطراف می دوند، بقیه فانی ها به قضاوت خود ادامه می دهند و در قربانگاه هر چیزی که آلت تناسلی بزرگتر می دهد دعا می کنند. روش هایی که ظاهراً مؤثر هستند. ادعاها از علمی تا ظالمانه متغیر است و برخی از آنها می توانند کاملاً زشت باشند. برخلاف مارمولک ها، مردان قدرت بازسازی زائده های از دست رفته را ندارند، بنابراین توصیه می شود قبل از فریب دادن کمی تحقیق کنید. اطراف با هدایای گرانبهای مادر طبیعت.

در زیر لیستی از برخی روش های بزرگ کردن آلت تناسلی به جز قرص های آلت تناسلی وجود دارد که به دنبال آن برخی نظرات کلی در مورد هر کدام آورده شده است.

کرم های بزرگ کننده

کرم های بزرگ کننده کاری جز افزایش جریان خون در بافت آلت تناسلی ندارند. در حالی که این امر قطعاً به استحکام نعوظ کمک می کند (که باعث می شود آلت تناسلی بزرگتر به نظر برسد و بزرگتر به نظر برسد)، استفاده از کرم ها نمی تواند آلت تناسلی شما را بزرگ کند. هیچ شواهد پزشکی شناخته شده ای وجود ندارد که این ادعا را تأیید کند که داروهای موضعی برخلاف قرص های آلت تناسلی می توانند بیشتر از افزایش جریان خون انجام دهند.

پمپ های آلت تناسلی

پمپ های آلت تناسلی خلاء ایجاد می کنند و خون را به بافت آلت تناسلی وادار می کنند. به گفته دکتر ویلیامز، ستون نویس Menstuff® Sexhealth، پمپ ها عمدتاً توسط مردانی استفاده می شود که از دیابت مزمن وابسته به انسولین یا اختلالات گردش خون رنج می برند. آنها به طور کلی دارای گردش خون ضعیفی هستند که نمی توانند جریان خون مناسب در ناحیه آلت تناسلی خود داشته باشند. با استفاده از پمپ به جای قرص‌های آلت تناسلی، پوست و بافت‌های زیرین کشیده می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند جریان خون را مسدود کرده و در نتیجه آن را در آلت به دام بیاندازند. در صورتی که گیره محکم در جای خود قرار گیرد، ممکن است برخوردهای جنسی کوتاه مدت رخ دهد. شواهد پزشکی کمی وجود دارد که نشان دهد پمپ های آلت تناسلی باعث افزایش دائمی در اندازه آلت تناسلی می شود. با این حال، خبر بدی برای «پمپ‌برها» وجود دارد – پس از استفاده از پمپ‌های آلت تناسلی در مدت زمان طولانی، برخی از مردان ادعا کردند که قادر به نعوظ بدون کمک پمپ نیستند.

وزن ها

این روش بزرگ کردن آلت تناسلی هزاران سال است که وجود داشته است. وزنه ها از آلت تناسلی برای کشش آن آویزان می شوند. با استفاده منظم، می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد – اما با قیمت: آلت تناسلی را نازک تر می کند و به دلیل بافت کشیده شده، توانایی دستیابی و حفظ نعوظ را کاهش می دهد. این روش همچنین می تواند باعث کاهش گردش خون شود که می تواند منجر به مشکلات جدی از جمله آسیب بافتی شود.

جراحی بزرگ شدن

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی (یا فالوپلاستی) تایتانیک از روش های بزرگ کردن آلت تناسلی است. این بزرگ، پرهزینه است و می تواند در نهایت به بدترین فاجعه زندگی شما تبدیل شود. این می تواند منجر به عوارض جدی مانند عفونت و تشکیل بافت اسکار شود که می تواند باعث بدشکل شدن آلت تناسلی شود.

یک داستان ترسناک شناخته شده مربوط به ران ننس، اهل مونتری، کالیفرنیا است که ادعا می کند پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی خود، دچار عفونت شدید در محل جراحی شده است. او نزد پزشکش برگشت که برش را دوباره بخیه زد. این عوارض همچنان ادامه داشت و ننس ادعا می کند که در مجموع 9 بار برای تعمیرات به لس آنجلس پرواز کرده است و سپس برای کمک به جراحان دیگر مراجعه کرده است. نزدیک به دو سال بعد، با 20000 دلار سرمایه گذاری در عملیات و تعمیرات، ننس اظهار می کند که نه تنها برای همیشه زخمی شده، بلکه ناتوان است. سایر بیماران جراحی بزرگی از تغییر شکل، کوتاه شدن، از دست دادن استفاده از آلت تناسلی، درد، تورم، جای زخم بیش از حد، برآمدگی، چروکیدگی، سطح ناصاف با ظاهر کیست و ناتوانی جنسی شکایت دارند.

مکمل ها / قرص های بزرگ کننده

بسیاری از قرص‌های آلت تناسلی چیزی بیش از قرص‌های ویتامین در لباس مبدل نیستند، و بسیاری از مردان فریب خورده‌اند که بیش از آنچه که ویتامین‌ها می‌توانند ارائه کنند، آنها را از بین ببرند. فروشندگان قرص آلت تناسلی، Michael A. Consoli، Vincent J. Passafiume، و چندین نفر دیگر توافقنامه ای را امضا کرده اند که در آن حدود 35 میلیون دلار پول نقد و اموال توقیف شده را برای تسویه اتهامات مبنی بر اینکه آنها قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی را با ادعاهای نادرست به بازار عرضه کرده اند، ضبط کرده اند. آنها که تحت عنوان CP Direct، Inc. کار می کردند، ادعا کردند که محصول قرص بزرگ کننده آنها “Longitude” به طور دائم آلت تناسلی را 1-3 اینچ بزرگ می کند. آنها تنها نیستند.

بنابراین چه مکمل های بزرگ کننده آلت تناسلی کار می کنند؟ مشکل در کشف این موضوع در این واقعیت نهفته است که تقریباً 5 قرص جدید “شگفت انگیز” بزرگ کننده آلت تناسلی وجود دارد که هر ماه در بازار ظاهر می شود. بیشتر این محصولات چیزی نیستند جز ویتامین هایی که با چند ماده گیاهی مخلوط شده اند تا یک قرص آلت تناسلی تولید کنند. کاربران هیچ دستاوردی نمی بینند، و این منجر به ناراحتی و از دست دادن ایمان به تمام مکمل های بزرگ می شود.

چگونه مکمل انتخاب کنم؟

مانند بسیاری از چیزها، راه برای انتخاب صحیح یک محصول از طریق تحقیقات سیستماتیک است. این کار قطعاً زمان و تلاش خواهد داشت، اما اگر به نتایج دلخواه خود دست یابید، در نهایت قطعاً ارزش زمان شما را خواهد داشت. چند نکته را باید در نظر داشت:

مراقب مواد تشکیل دهنده باشید

از هر قرصی که حاوی یوهیمبه است دوری کنید. FDA این ماده را در لیست هشدارهای خود قرار داده است – مکمل های حاوی این گیاه ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند. یک سایت معتبر مکمل حاوی لیستی از مواد تشکیل دهنده محصولات آنها خواهد بود. مواد تشکیل دهنده فقط نیمی از داستان را بیان می کنند، ترکیب واقعی و کیفیت مواد نیز مهم است. با این حال، تعیین این تا حدودی دشوارتر است.

وضعیت سلامت فعلی خود را در نظر بگیرید

به طور کلی اکثر قرص های آلت تناسلی کاملاً بی خطر هستند زیرا مواد تشکیل دهنده آنها غیر تجویزی هستند و عمدتاً از گیاهان طبیعی تشکیل شده اند. با این حال، همیشه باید مواد تشکیل دهنده را بخوانید و قبل از خرید یا مصرف با پزشک مشورت کنید. برخی از مکمل ها بیان کرده اند که مردان مبتلا به دیابت یا آسیب عصب تناسلی باید از مصرف قرص های بزرگ کننده خودداری کنند.

به دنبال تعهدات مادام العمر نباشید

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی ممکن است گران باشند. آنها معمولاً بین 40 تا 80 دلار در ماه هزینه دارند. اگر محصول نشان می دهد که شما باید “قرص های تقویت کننده” مصرف کنید، معمولاً علامت بدی است.

به واقعیت بچسب

اگر سازنده محصول ادعا می کند که می توانید آلت تناسلی آنقدر بزرگ داشته باشید که باعث می شود اسب نر از حسادت سبز شود، به احتمال زیاد می توانید مطمئن باشید که آنها به جای قرص آلت تناسلی به شما کلاهبرداری بطری می فروشند. اگر قول خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، پس می توانید فرض کنید که درست است. مکمل‌های صمیمانه آن را همانطور که هست می‌گویند: نتایج ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

مزایای دیگر را بررسی کنید

اینها می تواند شامل نعوظ قوی تر، افزایش استقامت جنسی، ارگاسم شدیدتر، بهبود جریان ادرار، افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی، میل جنسی بالاتر، افزایش تولید اسپرم و بهبود کلی عملکرد جنسی باشد.

مکمل ها را با تمرینات همراه کنید

اکثر برنامه های قرص آلت تناسلی مجموعه ای از تمرینات رایگان را با محصول خود ارائه می دهند. اینها نباید کنار گذاشته شوند – آنها کلید حیاتی برای فرآیند بزرگ شدن شما هستند. آنها را به صورت مذهبی همراه با مصرف مکمل خود انجام دهید و ناامید نخواهید شد.

نتیجه

عقده حقارت آلت تناسلی مدت زیادی است که ثبت شده است و بدون شک از زمانی که مردان شروع به حمام کردن و دوش گرفتن در دید کامل یکدیگر کرده اند وجود داشته است. به نظر می رسد اکثر مردان احساس می کنند آلت تناسلی آنها کوچک است و به عضو دیگری حسادت می کنند. به نظر می رسد این نگرانی و نارضایتی ناشی از این باور فرهنگی است که آلت تناسلی بزرگتر باعث لذت بیشتر زنان می شود و زنان مردی با آلت تناسلی بزرگ را ترجیح می دهند.

پس آیا می‌توانید با قرص‌های آلت تناسلی بدنتان را تقویت کنید؟ پاسخ من بله است. ورزش های روزانه و مکمل ها با هم می توانند اندازه آلت تناسلی شما را افزایش دهند. اما برای انجام این کار، باید باهوش، آگاه، فداکار باشید و لطفا مراقب باشید.