بلعیدن مقدار بیش از حد از کدام ویتامین باعث شکم {درد} می تواند باشد؟


به گزارش جام جم اینترنت، بلعیدن ویتامین‌ها برای کسانی که نیاز به تقویت می کند برنامه کاهش وزن داشته باشند {مفید} با این وجود تعدادی از ویتامین‌ها ممکن است علاوه بر این عوارض منفی ناخوشایندی راه اندازی کنند.

به‌عنوان‌نمونه، ویتامین C باعث می‌شود تنوع از اشخاص حقیقی بعد به همین دلیل بلعیدن آن خواهد شد واقعاً احساس ناراحتی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل اینجا است روزی کدام ممکن است اسید اسکوربیک توسط خودم هر دو در داخل دوزهای نخست بلعیدن شود به خوبی شیفته بدن ما گرفتن نمی‌شود.

ترفند برای به کاهش هر دو برداشتن حالت تهوع پس به همین دلیل بلعیدن ویتامین C، یافتن مکملی همراه خود کیفیت بالا بالاست کدام ممکن است تشکیل لیپیدهای سرزنده زیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوفلاونوئیدها باشد یا نباشد.

این کالا مربوط به بافرها حرکت می‌کنند به همان اندازه به بدن ما ممکن است داشته باشید پشتیبانی کنند ویتامین C تقویت می کند را با بیرون خراب کردن به {روده}، آرام‌تر گرفتن تدریجی.

ممکن است حتی می‌توانید به همین دلیل بلعیدن این تقویت می کند همراه خود شکم تمیز ، واقع بینانه کدام ممکن است می‌تواند همراه خود تنوع از ویتامین‌های نه نیز باعث تهوع شود. اگر اول صبح فقط در تقویت می کند بلعیدن می‌کنید، ویتامین‌هایتان را همراه خود ناهار هر دو شام صرف کنید.

ویتامین C اصولاً ناشی از فواید آن خواهد شد بر سیستم امنیت شناسایی شده است است با این وجود این، نیمه کلیدی ویتامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی بخشی به همین دلیل فواید آن خواهد شد است.

ویتامین C کدام ممکن است به تماس گرفتن اسید ال اسکوربیک نیز شناخته می‌شود، خوب ویتامین محلول در داخل آب است به این به معنی کدام ممکن است همراه خود ادرار {مقادیر} اضافه شده این ویتامین به همین دلیل بدن ما ما بیرون می‌شود.

ویتامین C برای تشکیل رگ‌های خونی، غضروف، ماهیچه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاژن در داخل استخوان اجباری است. ممکن است حتی خوب آنتی‌اکسیدان است کدام ممکن است به همین دلیل سلول‌های ما در مخالفت با رمان‌های آزاد خطرناک سپر می‌تدریجی.

ویتامین C در داخل تنوع از میوه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} کشف شد می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد شده است کدام ممکن است بزرگسالان بیش به همین دلیل ۲۰۰۰ میلی‌خوب و دنج در داخل روز تقویت می کند ویتامین C بلعیدن نکنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت حدود ۵۰۰ میلی‌خوب و دنج ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد است.

عوارض منفی قابل توجه آن خواهد شد غیر معمول است با این وجود بلعیدن مقدار بیش از حد از این ویتامین ممکن است علاوه بر این باعث تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل گوارشی شود.

منبع مفید: ایسنا