بهترین راه برای سلامت آلت تناسلی را تقویت بخشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل مسائل آلت تناسلی توقف کنیم

مسائل آلت تناسلی هیچ مشکلی ندارند. اختلال عملکرد نعوظ، انزال نابهنگام، پریاپیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​شکستگی آلت تناسلی تنها واقعی چند قبلی مورد به دلیل مسائل آلت تناسلی هستند. در داخل تعداد زیادی از مواقع، این مسائل آلت تناسلی احتمالاً نماد دهنده امتیازات زمینه ای مربوط به {شرایط} سلامت بدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانی باشد یا نباشد. خوش شانس، هنگامی کدام ممکن است مردی بداند بهترین راه برای سلامت آلت تناسلی شخصی را تقویت بخشد، او می رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلت تناسلی شخصی می توانند به دلیل بروز تعداد زیادی از مسائل آلت تناسلی توقف کنند. در داخل همین جا خوب پرایمر ابتدایی نزدیک به مسائل آلت تناسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونگی تقویت سلامت آلت تناسلی ممکن است وجود داشته باشد.

چه چیزهایی بر سلامت آلت تناسلی {تأثیر} می گذارد؟

چیزهای زیادی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است احتمالاً بر کار کردن آلت تناسلی {تأثیر} بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث مسائل آلت تناسلی شود. در داخل همین جا ده مورد به دلیل معمول ترین ممکن است در رها می شود:

– {عفونت} های مقاربتی (STIs) کدام ممکن است شامل می شود مواردی مربوط به سوزاک، سیفلیس، کلامیدیا (تخصصی ایجاد می کند جاری {بازگشت} است) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبخال تناسلی است.

– شکستگی هر دو {آسیب} آلت تناسلی

– اختلال عملکرد در داخل نعوظ

– پریاپیسم

– {عفونت} قارچی

– فیموز

– پارافیموز

– مسائل انزالی به دلیل جمله زود انزالی، انزال دردناک، انزال پسرفته، تاخیر در داخل انزال را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم توانایی در داخل انزال انزال

– بیشتر سرطان ها آلت تناسلی

– {بیماری} پیرونی

خواه یا نه اجزا تهدید ممکن است باعث می تواند کدام ممکن است خوب شخص اصولاً در معرض خطر مسائل آلت تناسلی باشد یا نباشد؟

اجزا تهدید مختلفی می توانند بر سلامت آلت تناسلی {تأثیر} بگذارند – برخی قابل تنظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی غیر قابل تنظیم. مثلا:

– بهتر شدن (ببخشید، هیچ کاری شخص {نمی تواند} نزدیک به این یکی مشارکت در دهد)

– {بیماری} قلبی، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {شرایط} {مرتبط}.

– مشکلات وزنی

– سیگار {کشیدن}

– عادت به الکل

– سطوح هورمونی به طور قابل توجهی عدم وجود تستوسترون

– داروهای انتخاب شده مربوط به داروهای خواب، داروهای استرس خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروهای ضد مالیخولیا.

– {درمان} بیشتر سرطان ها پروستات را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمان

– مالیخولیا، عصبی بودن، استرس از حداکثر، جلال نفس زیرین، هر دو سایر امتیازات شبیه به سلامت روان

– مقاربت سپر نشده، روابط جنسی پرخطر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاربت همراه خود تعداد زیادی از همراهان

– {بیماری} های عصبی مربوط به تخریب ذهن، سکته مغزی، مولتیپل اسکلروزیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آسیب} های نخاعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمر

– خروجی کردن آلت تناسلی

چه روزی خوب شخص نیاز به به ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی مراجعه تدریجی؟

معمولاً در رابطه با دلخوری کردن آلت تناسلی به میان می آید، خوب شخص {نباید} به ساده «آن خواهد شد را جدا بگذارد». در داخل همین جا مواردی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است قطعاً بازدید به مطب دکتر را {تضمین می کند}:

– تنظیم در داخل علاقه مند به هر دو خواستن جنسی

– {درد} مقدار بیش از حد از پس به دلیل ضربه هر دو {آسیب} آلت تناسلی

– خونریزی در داخل هنگام ادرار هر دو انزال

– واقعاً احساس آتشین هنگام ادرار کردن

– آلت تناسلی هر دو خمیدگی شدیدی کدام ممکن است باعث {درد} می تواند هر دو مانع شدن به دلیل مقاربت جنسی می تواند

– ترشح به دلیل آلت تناسلی

– تنظیمات در داخل انزال

– راش، برجستگی، زگیل هر دو ضایعات روی آلت تناسلی هر دو ناحیه تناسلی

بهترین راه برای سلامت آلت تناسلی را تقویت بخشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل مسائل آلت تناسلی توقف کنیم

کارهای زیادی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است خوب شخص احتمالاً مشارکت در دهد به همان اندازه آلت تناسلی شخصی را مفید نگه دارد. ترکیبی تعداد زیادی از ممکن است سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سلامت کل شما بدن ما پشتیبانی می تدریجی. برخی هر دو همه شما نشانگرهای زیر را اضافه کنید به همان اندازه آقای را راضی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راضی حفظ کنید.

– توقف رفتار. زمان آن فرا رسیده است سیگار را توقف کنید. رگ های خونی را نوزاد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس آلت تناسلی را بی رنگ می تدریجی. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این برای بهزیستی شخص بدیهی است.

– اعتدال را همراه خود الکل اعمال کنید. دیک ویسکی به جدا، مصرف کننده مقدار بیش از حد از احتمالاً باعث به دلیل بین درگیر شدن تنبلی خوب شخص شود. برای پسرها {زیر} 65 12 ماه، آن خواهد شد را به 2 نوشیدنی {محدود} کنید. بالای 65 12 ماه نیاز به روی خوب توقف کنند.

– واکسن بزنید مردانی کدام ممکن است {زیر} 26 12 ماه سن دارند واقعاً نیاز به واکسن ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) را برای حفاظت به سمت بیشتر سرطان ها های {مرتبط} همراه خود این {بیماری} در داخل تذکر بگیرند.

– آن خواهد شد را بپیچید هر دو خوب {حلقه} روی آن خواهد شد قرار دهید (فرم). هر دو وارد خوب اتصال تک همسری شوید هر دو حتماً به جانسون شخصی جیمی بزنید. مقاربت ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توافقی را اعمال کنید.

– مراقب کمرت باش افتخار داشتن بار صحیح احتمالاً تهدید ابتلا به مسائل پزشکی مربوط به {فشار خون بالا}، کلسترول ldl نخست، دیابت سبک 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلال عملکرد نعوظ را به کاهش دهد.

– داروهای شخصی را بهبود دهید. همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی نزدیک به کار کردن خوب درمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عوارض ناخواسته بالقوه آن خواهد شد صحبت کنید.

– {کار} کن ورزش بدنی مشترک احتمالاً تهدید ابتلا به اختلال عملکرد نعوظ را در داخل پسرها به کاهش دهد. دوره ها عرق کردن {نباید} {جنون} آمیز باشد یا نباشد، کاملا عملکرد آن خواهد شد اینجا است کدام ممکن است عرق را بشکنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربان مرکز شخصی را کمی فقط نخست ببرید. ممکن است حتی، روال تمرین قدرتی را مشارکت در دهید.

– سلامت روان لازم است! {هر} به دلیل چند قبلی گاهی همراه خود خودتان چک کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر عصبی بودن، استرس مقدار بیش از حد از، مالیخولیا هر دو {هر} مسئله روانی یکی دیگر را تخصص کردید، تواند به شما کمک کند خوب روانپزشک، ارائه دهنده خدمات بهداشتی هر دو درمانگر مجاز مراجعه کنید.

– بهداشت موثر را رعایت کنید. این مثبت استً کلید است. دیکتو ​​پاک کن آن خواهد شد را به خوبی مشارکت در دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید از واقعی باشید. به دلیل آب خوب و دنج، صابون تمیز کردن به عادی بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجی را به در کنار داشته باشید. موثر بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هوا هر دو خشک کنید. برای تمام کردن کارها، لوسیون سلامت آلت تناسلی را همراه خود سیستم انتخاب شده ماساژ درمانی دهید (متخصصین بهداشت قابل توصیه می کنند Man 1 Man Oil کدام ممکن است آن را به راه علمی ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عادی برای منافذ و پوست چسبیده شده است) برای حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن آلت تناسلی 9 تنها واقعی آلت تناسلی شخص را ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه کاره می تدریجی، کاملا به بهبود حرکت خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاص شدن از شر میکرو ارگانیسم ها نیز پشتیبانی می تدریجی.