به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد


جواد تشکری به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا در جمله ای علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی. موفق باشید مانند مدیر رادیو اربعین طراحی شده.

در بخشی از این حکم خطاب به مدیر رادیو اربعین آمده است: با توجه به تجربیات ارزنده جنابعالی در عرصه رسانه، به موجب این حکم به سمت مدیر رادیو اربعین منصوب می شوید.

راهپیمایی بزرگ اربعین، بزرگترین اجتماع و مظهر بهشت ​​امام عصر (عج) و حرکتی مبتنی بر عشق، محبت، هوش، ایمان و ایمان قلبی است که آرامش، صفا، صمیمیت، وفاق را به همراه دارد. . بین مردم و ایثار، زمینه ساز حضور نسل سوم و چهارم انقلاب و وحدت بین مذاهب و مذاهب اسلامی است.
از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از تمام توان خود برنامه های رادیویی در خور این آیین باشکوه را تولید و پخش کند و این واقعه بزرگ و تاریخی را پوشش دهد و مفهوم عاشورا و اربعین را بشناسد و پیام های آن را تبیین کند و مفهومی ناب به دست آورد. حسینی با توجه به «در عصر جدید با استفاده از سخنان دانشمندان و علما عمل شود».

از تجربیات جواد تشکری می توان به مشاوره مدیرعامل سازمان بسیج صدا و سیما، مدیر رادیو مرکز بسیج و تهیه کنندگی و کارگردانی سریال شبکه سه سیما اشاره کرد.

انتهای پیام/