بیسکویت خانگی غنی از آهن برای از شیر گرفتن نوزاد


این بیسکویت‌های لذیذ که مخصوص نوزادان 6 تا 18 ماهه هستند، برای تسکین لثه‌های کودک و تغذیه بدن در حال رشد آن‌ها عالی هستند.

بیسکویت های دندان درآورنده غنی از آهن کودک به شکل هایی بر روی یک صفحه آبی رنگ بریده شده است

به عنوان یک متخصص تغذیه ثبت شده و مادر سه فرزند، می دانم که یافتن غذاهای مغذی و مناسب برای کودک که به شما احساس خوبی نسبت به تغذیه فرزندان کوچکتان می دهد، چقدر دشوار است. اشتباه نکنید… بیسکویت ها، کراکرها، کیسه ها و سایر میان وعده ها بسیار زیاد است که خرید و سرو کردن آن ها گاهی اشکالی ندارد. اما اکثر این بسته‌های آماده‌سازی وعده‌های غذایی کودک و نوپا فاقد مواد مغذی هستند و حاوی مواد اضافی هستند که کودک به آنها نیاز ندارد. به همین دلیل است که من دوست دارم تا زمانی که بتوانم دستور العمل های آسان برای تنقلات کودکان را در خانه پیدا کنم (و ایجاد کنم).

بیسکویت دندان درآوردن سرشار از آهن مورد علاقه فرزندانم بود. به طور طبیعی با موز رسیده که سرشار از آهن است شیرین می شود زیرا من آرد را با غلات بچه غنی شده با آهن جایگزین کرده ام.

چرا از غلات بچه در بیسکویت دندان درآوردن استفاده می کنم؟

غلات بچه غنی شده با آهن در گذشته اولین غذای اصلی بود که هر مادری هنگام خوردن غذاهای جامد به نوزادانش می داد. برخی آن را “پابلوم” و برخی دیگر آن را “بچه غلات” می نامند. به طور سنتی، می توانید آن را با کمی شیر مادر، شیر خشک یا آب مخلوط کرده و با قاشق برای کودک سرو کنید (و برخی از والدین هنوز هم این کار را انجام می دهند که عالی است!). من به والدین توصیه می کنم که انواع غلات کامل غنی از مواد مغذی مانند جو، جو یا غلات مخلوط را خریداری کنند. برای این دستور، فکر کردم استفاده از غلات بچه برای افزودن بافت و آهن به فینگر فود ایده خوبی است: بیسکویت های دندان درآور!

led از شیر گرفتن کودک چیست؟

اکنون که می دانیم چقدر مهم است که کودک را از 6 ماهگی با انواع بافت های غذایی آشنا کنیم، استفاده از قاشق غذاخوری له شده غیرمعمول نیست و معمولاً اجازه می دهیم کودک خودش را با غذاهای نرم و ایمن تغذیه کند. تا زمانی که به کودک اجازه دهید رهبری کند، چه با غذا دادن به خود یا با قاشق، خوب است. پیشنهاد من این است که در واقع هر دو روش را معرفی کنید (غذاهای انگشتی خود گام و غذا دادن با قاشق) تا کودک بافت ها و تجربیات خوبی را به دست آورد. اگر بخواهید به کودک اجازه دهید که به طور انحصاری از شیر خود تغذیه کند، به این “از شیر گرفتن کودک” می گویند.

از شیر گرفتن به رهبری نوزاد به این معنی است که از خوردن پوره و قاشق به طور کلی صرف نظر می کنید. در عوض، از همان ابتدا به کودکتان غذاهای انگشتی نرم بدهید. مزایای بالقوه این روش عبارتند از:

 • کودک از سنین پایین به طور مستقل پرستاری را می آموزد و مهارت های حرکتی ظریفی را در خود پرورش می دهد
 • یک کودک 100٪ مسئول آنچه می خورد و مقداری که در هر وعده غذایی یا میان وعده می خورد است.
 • احتمالاً بعداً خوردن انتخابی را کاهش دهید
 • زمان صرف شده برای تهیه غذای خانگی پوره شده کودک را کاهش می دهد
 • هزینه های مواد غذایی را کاهش دهید زیرا نیازی به خرید غذای کودک از فروشگاه نیست
0N1A0131

اهمیت آهن برای کودک

متخصصان تغذیه (و والدین) نگران دریافت آهن کافی هستند اگر بخواهید با کودک خود را از شیر بگیرید. غذاهای غنی از آهن مانند گوشت قرمز، ماهی، حبوبات و تخم مرغ برای نوزادان بالای 6 ماه بسیار مهم هستند، زیرا ذخایر آهن آنها تخلیه شده است.

نوزادانی که از کودک نوپا تغذیه می‌کنند ممکن است دچار کمبود آهن باشند و در خطر ابتلا به کم خونی فقر آهن قرار بگیرند. اطمینان از دریافت کافی از این مواد مغذی در زمانی که کودک به تنهایی تغذیه می کند کمی چالش برانگیزتر است. خیلی ساده، ممکن است استیک یا تخم‌مرغ را نگیرند و نخورند. و شما قطعا نمی خواهید آن را مجبور کنید! به همین دلیل است که من دوست دارم غذاهای غنی از آهن (مانند غلات بچه غنی شده با آهن، عدس، گوشت، مرغ یا ماهی را به هر غذای خوکی که می توانم استفاده کنم) اضافه کنم و تصمیم گرفتم مقداری از آرد این دستور را جایگزین کنم. غلات نوزاد

کلوچه های خانگی غنی از آهن برای نوزادان بسیار سرگرم کننده هستند زیرا خوشمزه هستند و می توان آنها را با کاتر کوکی به شکل های سرگرم کننده درآورد! کاتر کوکی من ماشین آتش نشانی بود! از فرزندان بزرگتر خود بخواهید در انجام یک فعالیت سرگرم کننده کمک کنند.

بیسکویت دندان درآورنده غنی از آهن برای نوزادان

بیسکویت خانگی غنی از آهن برای از شیر گرفتن نوزاد

میوه:
24

زمان آماده سازی:
10 دقیقه

زمان پخت و پز:
15 دقیقه

زمان کل:
25 دقیقه

بیسکویت‌های خانگی غنی از آهن برای نوزادان بسیار سرگرم‌کننده هستند زیرا خوشمزه هستند و می‌توان با استفاده از کاتر کوکی‌ها به شکل‌های سرگرم‌کننده درآورد. این یک روش خلاقانه برای استفاده از غلات کودک برای از شیر گرفتن موفقیت آمیز نوزاد است!

عناصر

 • 1 عدد موز

 • 1/2 فنجان غلات غنی شده با آهن

 • 1/2 فنجان آرد گندم کامل

 • 1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل

 • 1 قاشق غذاخوری دارچین

 • 2 قاشق غذاخوری یا بیشتر آب (برای یک قوام چسبنده)

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. کاغذ کره را روی سینی فر بگذارید.
 2. در یک کاسه بزرگ، موز، غلات، آرد، روغن، دارچین و آب را با هم مخلوط کنید تا به غلظتی شبیه خمیر برسد.
 3. خمیر را روی سطح آردپاشی شده به ضخامت اینچ باز کنید. برای برش اشکال از کاتر کوکی استفاده کنید.
 4. به ورقه پخت آماده شده منتقل کنید. به مدت 15 دقیقه بپزید. خنک کنید و تا 3 ماه در فریزر سرو کنید یا نگهداری کنید.

یادداشت

از فرزندان بزرگتر خود بخواهید که در یک فعالیت سرگرم کننده در شیرینی پزی کمک کنند!

آیا شما این دستور العمل را ساخته اید؟

[email protected] را در اینستاگرام تگ کنید و #sarahremmer را هشتگ کنید. و اگر این دستور غذا را دوست دارید، اگر بتوانید نظر بدهید و امتیاز دهید، معنی زیادی دارد.رژیم لاغری سریع