بیمه تسکو می تواند برای نیازهای بیمه شما بهترین باشد

بیمه تسکو محبوب ترین ارائه دهنده در بریتانیا است. آنها تقریباً در همه زمینه ها محافظت می کنند و می توانند تمام نیازهای بیمه شما را برآورده کنند.

بسیاری از مردم این فرض را دارند که صرفاً با خرید یک بیمه نامه پول را دور می اندازند. با این حال، آنها باید بدانند که سرمایه گذاری آنها در حفاظت می تواند خسارات ناشی از یک بلای طبیعی یا هر دلیل دیگری را که تحت کنترل آنها باشد، متعادل کند.

ارائه دهنده می تواند در چنین شرایطی به کمک شما بیاید. به عنوان مثال، خانه شما ممکن است توسط سیل های شدید شسته شود. اگر خانه خود را بیمه نکرده اید، در این صورت عملاً بی خانمان خواهید شد زیرا ممکن است نتوانید از پس بازسازی خانه خود برآیید. اما اگر پوشش مناسبی داشته باشید، شرکت هزینه های بازسازی خانه شما را به شکل مناسبی تامین می کند.

بهترین کیفیت خدمات بیمه ارائه شده توسط این شرکت در اینجا شرح داده شده است. آنها با انواع طرح های پوشش سروکار دارند. این سیاست ها خودروها، حیوانات خانگی، خانه ها، مسافرت و سلامت و غیره را پوشش می دهد. اگر خدمات آنها را برای تمام نیازهای بیمه ای خود دریافت کنید، پرداخت ها برای شما آسان تر است و می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

بیمه تسکو در مورد بیمه های مختلف مزایای متفاوتی دارد:

خودرو: بیمه خودرو الزامی است. با بیمه کردن خودرو خود در بیمه تسکو از مزایای متعددی برخوردار می شوید. آنها انواع مختلفی از تخفیف ها را ارائه می دهند. اگر بیش از پنج سال سابقه رانندگی تمیز دارید، می توانید از تخفیف 65 درصدی در هزینه بیمه بهره مند شوید. رانندگان مسن بالای 55 سال با سوابق بدون تصادف تا 70 درصد تخفیف در قیمت بیمه خودرو دریافت می کنند.

سفر: می‌توانید از بیمه تسکو برای سفرهای یک یا چندگانه در طول سال، پیشنهاداتی دریافت کنید. شما می توانید یک بیمه نامه مسافرتی برای خود یا تمام خانواده خود انتخاب کنید. برنامه های بیمه مسافرتی آنها هزینه های پزشکی را نیز پوشش می دهد. این سیاست شامل وسایل شخصی است که در طول سفر حمل می شود. هنگام خرید بیمه نامه باید جزئیات اشیاء با ارزش را ارائه دهید.

حیوان خانگی: بیمه تسکو حتی برای حیوانات خانگی شما سیاست هایی دارد تا هزینه های پزشکی آنها را تامین کند. اگر بیمه نامه ای را به صورت آنلاین خریداری کنید، ممکن است تا 33٪ تخفیف در سیاست های مربوط به حیوانات خانگی دریافت کنید. هزینه بیمه برای گربه 3.94 پوند در ماه و برای سگ 7.10 پوند است. اگر تعداد حیوانات خانگی بیشتری دارید، ممکن است تا 5٪ تخفیف اضافی دریافت کنید. همچنین برای معرفی دوستان خود که حیوانات خانگی دارند، کارت هدیه 10 پوندی دریافت می کنید.

خانه: به طور کلی، بیمه نامه های خانه پرهزینه هستند. بیمه تسکو طرح های متفاوت و مقرون به صرفه ای را برای بیمه خانه در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پوشش یک ساله خرید با پرداخت حق بیمه فقط برای هشت ماه دریافت کنید. علاوه بر این، پنج درصد تخفیف در بیمه خانه به مشتریانی که بیمه خودروی تسکو دارند، ارائه می شود.

مزایای بیمه تسکو در بالا خلاصه شده است. همچنین می توانید از پشتیبانی 24 ساعته مشتریان آنها لذت ببرید. شرکت به موقع مطالبات را تسویه و پرداخت می کند و هیچ دردسری وجود ندارد. برای مقایسه قیمت ها و خدمات ارائه شده توسط سایر شرکت های بیمه فعال در منطقه می توانید از بیمه تسکو کمک بگیرید.