بیمه سلامت تکمیلی و حوادث – وقتی کمتر، بیشتر است!

بیمه تکمیلی سلامت و حوادث چیست؟

بیمه نامه های تکمیلی معمولاً برای رویدادهای خاص پول نقد پرداخت می کنند. به عنوان مثال، یک سیاست سرطان ممکن است برای درمان‌های سرطان خاص، حمل‌ونقل و حتی مبالغ یکجا پولی را فراهم کند که بسیاری از افراد بیمار در صورت بیکاری باید صورت حساب‌ها را بپردازند. سیاست های گسترده تری نیز وجود دارد که برای انواع بیماری های بحرانی هزینه می کند. اینها معمولاً سیاست‌های بیماری بحرانی نامیده می‌شوند و ممکن است برای بیماری‌های خاصی مانند سرطان و حملات قلبی هزینه کنند. نوع دیگری از بیمه تکمیلی، بیمه نامه بیماری لاعلاج نامیده می شود و در صورتی که بیمه گذار مبتلا به بیماری تشخیص داده شود که ممکن است در مدت زمان مشخصی، معمولاً 12 ماه، به زندگی وی پایان دهد، ممکن است پرداخت شود. یک سیاست تکمیلی سلامت می‌تواند شکاف‌های موجود در بیمه سلامت معمولی را جبران کند، یا فقط می‌تواند با پول برای پرداخت صورت‌حساب کمک کند.

مانند بیمه درمانی تکمیلی، سیاست‌های حوادث تکمیلی می‌توانند به روش‌های مختلفی کار کنند. برخی برای تصادفات مختلف مبلغی مقطوع پرداخت می کنند. به عبارت دیگر شکستگی مرکب نسبت به سوختگی جزئی مستحق دریافت مبلغی بیشتر از بیمه شده خواهد بود. سایر سیاست‌های تصادفات، مبلغی از پیش تعیین‌شده را پرداخت خواهند کرد. مجدداً، این پول حاصل از بیمه نامه حوادث تکمیلی می تواند فرانشیزهای عمده بیمه درمانی و مبالغ بیمه را بپردازد، یا می تواند پولی را برای جبران درآمد از دست رفته فراهم کند.

چرا یک بیمه نامه تکمیلی را در نظر بگیرید؟

البته، بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است از قبل بیمه درمانی عمده داشته باشند. این افراد احساس می کنند که به اندازه کافی درآمدشان صرف پرداخت بیمه درمانی می شود و دیگر نیازی نیست. با این حال، یک بیمه نامه تکمیلی در واقع می تواند به کاهش حق بیمه کمک کند زیرا فرانشیزهای بالاتر را جبران می کند!

یک فرد 50 ساله معمولی ممکن است 350 دلار در ماه برای طرح PPO با 1000 دلار کسر پرداخت کند. با این حال، حق بیمه برای یک طرح PPO قابل کسر 5000 دلاری ممکن است فقط 200 دلار در ماه باشد. یک مکمل تصادفی و بهداشتی ارزان قیمت که معمولاً با قیمت چند دلار در ماه در دسترس است، می تواند محافظتی را فراهم کند تا فرانشیز واقعی هرگز از جیب بیمه شده خارج نشود – یا حداقل مقدار بسیار کمی از آن انجام می شود!

اگر می توانید ماهانه 50 دلار اضافی برای بیمه تکمیلی خرج کنید، اما 150 دلار را از قبض اصلی پزشکی خود حذف کنید، در این صورت پیشرفت کرده اید و همچنین خطر بالقوه خود را برای داشتن صورتحساب های فرانشیز بزرگ در صورت تصادف یا بیمار شدن کاهش داده اید. !

بیمه تکمیلی و بیمه درمانی را بیابید که با هم کار می کنند

اگر می‌خواهید راهی سریع برای کاهش حق بیمه‌های بیمه سلامت خود داشته باشید و بهترین مکمل‌ها و طرح‌های بیمه درمانی را پیدا کنید که با هم کار می‌کنند، پیشنهاد می‌کنم از یک سیستم عمده نقل قول آنلاین استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات خود را یک بار پر کنید و معمولاً فقط چند دقیقه طول می کشد. سیستم استعلام آنلاین، سیاست‌های رقابتی، به‌علاوه اطلاعات تماس با نمایندگان بیمه سلامت محلی واجد شرایط در منطقه شما را برمی‌گرداند. اگر با یک نماینده بیمه درمانی تماس می گیرید، به آنها بگویید که به دنبال چه چیزی هستید، و آنها مطمئناً باید بتوانند به شما کمک کنند.

برای پیدا کردن یک سیستم نقل قول آنلاین خوب، به دنبال یک سرور امن و یک خط مشی رازداری اعلام شده باشید تا اطلاعات شما ایمن باشد. همچنین متوجه شدم که اکثر خدمات معتبر و اصلی در برنامه Better Business Bureau Online شرکت می کنند.