تاتو ستاره دریایی – اهمیت و اهمیت طرح های تاتو ستاره دریایی

هنر خالکوبی ستاره دریایی اولین مورد در میان تمام موارد مورد استفاده بود. از آن به عنوان نماد امید استفاده می شد، بنابراین برای راهنمایی مردم برای بازگشت به خانه، به ویژه ملوانان پس از چند روز از سفر خود استفاده می شد. مردانی که در آب خطرناک زندگی می کردند، ایده ستاره قطب نما و ستاره شمالی را با هم ترکیب کردند و مفهوم خالکوبی ستاره دریایی را مطرح کردند. خالکوبی ستاره دریایی که در بین مردم ایالات متحده نیز بسیار رایج است. از آنجایی که برای خدمت به مردمی که برای کشورشان در مرزها جنگیدند و پس از جنگ سالم به خانه بازگردند استفاده می شد.

این طرح خالکوبی ستاره با توجه به مکانی که از آن استفاده شده است معنای منحصر به فردی برای طرح های خود دارد. این به عنوان روشی برای شناسایی لزبین ها و همجنس گرایان در دهه 1940 مورد استفاده قرار گرفت. این دوره ای بود که همجنس گرایی کاملا غیرقابل قبول بود. طرح خالکوبی اغلب در داخل مچ دست یا بازو جوهر می شد. در دو دهه گذشته، مردم خالکوبی های شروع دریایی را روی مچ دست، آرنج و پشت ساق پا می پوشیدند. برای نشان دادن فردگرایی آنها. مردم ایرلند بر این باورند که این خالکوبی نمادی برای سلامتی است.

هنر خالکوبی ستاره دریایی در رنگ‌ها، سایه‌ها و اندازه‌های مختلف با معنای قابل توجهی برای هر طراحی ارائه می‌شود. در طول سال‌ها، خالکوبی‌های ستاره دریایی به اشکال سه بعدی ظاهر شده‌اند. این خطی است که پنج نقطه را تقسیم می کند و هر نقطه را به نصف می برد. رنگ های متناوب برای پر کردن نیمه مثلثی هر نقطه استفاده می شود. رنگ‌های قرمز و مشکی یا سیاه و سفید ترکیب رنگی بود که در اوایل استفاده می‌شد.

خالکوبی ستاره دریایی از دسته گسترده خالکوبی ستاره می آید که معنای منحصر به فردی برای هر سبک و نوع ستاره ای دارد. گاهی اوقات، معانی حتی بستگی به; ستاره چند نقطه دارد همچنین می توانید خالکوبی را با اهداف و آرزوهایی که هر فرد در زندگی خود دارد مرتبط کنید. اهميت و اهميت اصلي اين تتو اين است كه از آن به عنوان راهنمايي براي مردم استفاده مي شود و با دسته بندي و يكپارچه كردن فرهنگ ها و اعمال مشابه، سلامت و فردگرايي هر انساني را به تصوير مي كشد.