تحقیر سلبریتی های قلابی را ببینیدتعداد بازدید: 25

یکی دیگر از اخراج‌های آشنا از تجمعات چند روز پیش در بروکسل بلژیک بود که محسن نامجو را با اسکورت پلیس سوار اتوبوس کردند، احتمالاً برای رفتن به خانه!

در این میان، بازیگر مافلوکا حتی با حمایت بی دریغ پخش کننده های لندن نیز کمکی نکرد، در همان شب تلویزیون منو و تو این دیدار را “نامناسب” خواند! و البته بی بی سی فارسی هم می خواست با آنتن دادن و صحبت با این بازیگر از او دلجویی کند و البته این وضعیت به ضرر بازیگر سابق تمام شد و هجمه های ضد انقلاب علیه او شدت گرفت!

وقتی از مزخرفات سلبریتی ها صحبت می کنیم، منظورمان همین بی ریشه بودن است. بیشتر آنها در جامعه پایگاهی ندارند، برخلاف آنچه نشان داده می شود، ماجرای جالب این دو نمونه خبری این است که حتی در سنگر ضدانقلابیون هم جایی ندارند، اما تا به حال طوری رفتار می کردند که انگار هستند. بخشی از آنها رهبری افکار عمومی جامعه ایران را به عهده دارند. خیلی پوچ، خیلی نابود شده مهناز افشار، بازیگری که قبلاً علیه همسرش محکوم شده بود و حتی با توئیت‌های نادرست باعث مرگ یک دانشجو شد، از جمله چهره‌های اخراج شده از گروه‌های ضد انقلاب در راهپیمایی‌های آلمان است.

چند سال پیش، توییت مهناز افشار درباره یک حساب کاربری جعلی باعث شد بسیاری او را به قتل طلابه همدانی متهم کنند.

در این توییت توسط یک اکانت جعلی که با تصویر یکی از روحانیون ساخته شده بود، زنان ایرانی به صیغه شدن با مردان عراقی تشویق شدند که او موضوع را کاملا تکذیب کرد و گفت این اکانت به او ربطی ندارد اما مهناز. افشار موضوع را در توییت برجسته کرده و رنگ واقعیت به آن داده است! همان روزهایی بود که ایران را ترک کرد و آرام آرام به شبکه های دشمن در آن سوی مرز راه یافت.

زرق و برق فرش قرمز زیر پایش در تلویزیون های آنسوی مرزها توجهش را به خود جلب کرد و فکر می کرد مخالفان رفتارش با این همه اطراف فقط در ایران هستند، حالا که چندین سال از آن اتفاق می گذرد، تجمع ضد انقلاب در اروپا در چند روز اخیر فرصت دارد. او فرصتی دید تا بار دیگر صاحب توهم رهبری این جامعه شود، اما نمی دانست که حتی در میان این جامعه نیست! جالب است که پس از پرونده همسرش در رابطه با شیرخشک فاسد، وی علناً به همسرش اعلام بی گناهی کرد و از طریق همین شبکه های اجتماعی اعلام کرد که از همسرش طلاق گرفته است اما در پایان پرونده همسرش دوباره به همسرش خیانت کرد. طرفداران و اعلام کرد که “هیچ طلاق وجود دارد.”

محسن نامجو دیگر سلبریتی بود که البته در این ماجرا در زمره روشنفکران خارجی قرار گرفت. خواننده ای که حالا رسوایی های اخلاقی اش بیشتر از موسیقی اش شده و حتی حضور کوتاهش در یک جلسه ضد انقلاب ممنوع شد و مجبور شد توسط پلیس به خانه اش بدرقه شود.

این روشی است که سلبریتی های کشور فروشی آنقدر مکرر و آشنا هستند که می توان آن را یکی از مولفه های این دسته از سلبریتی ها دانست که در موقعیت های مهم اجتماعی با افشای حجاب برای مدتی در کانون توجه قرار می گیرند، اما وقتی آب آسیاب روسی می ریزد، تبدیل به زغال سنگ می شود، باقی می ماند و بس.

تصور اکثر این سلبریتی ها این است که با رادیکال شدن در رفتار و گفتار خود، احتمالاً بتوانند به زندگی نباتی خود در فضای مجازی ادامه دهند، علیرغم اینکه دیگر جایی حتی در بین طرفداران احتمالی ندارند. . سرنوشت مهناز افشار و محسن نامجو می تواند مصداق بارز جایگاه واقعی آنها در میان مردم باشد.