ترامپ با یک فرمان اجرایی، مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد

هفته گذشته پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی در مورد مراقبت های بهداشتی را امضا کرد تا با قانون مراقبت مقرون به صرفه، شتاب را تغییر دهد. انجام این اقدام انتخاب های مراقبت های بهداشتی را برای میلیون ها آمریکایی افزایش می دهد. داشتن جایگزین هایی برای طرح های Obamacare به مقرون به صرفه تر شدن کارها کمک می کند. چه تاثیری روی شما می گذارد؟ بیایید تغییرات را مرور کنیم.

  • این دستور به وزیر کار دستور می‌دهد تا دسترسی به برنامه‌های سلامت انجمن (AHPs) را گسترش دهد، که می‌تواند به کارفرمایان اجازه دهد تا نیروهای خود را در سراسر خطوط ایالتی بپیوندند.

  • گسترش پوشش از طریق طرح بیمه درمانی کم هزینه و کوتاه مدت فراتر از محدودیت 91 روزه ای که اکنون دارند.

  • به ترتیبات بازپرداخت سلامتی (HRAs) اجازه دهید تا به عنوان وسیله نقلیه ای معاف از مالیات برای هزینه های مراقبت های بهداشتی از جمله فرانشیزها و پرداخت های مشترک استفاده شود. این همچنین شامل بازپرداخت حق بیمه درمانی برای پوشش های غیر گروهی می شود.

  • دولت ترامپ امسال 7 میلیارد دلار از پرداخت های کاهش هزینه به شرکت های بیمه را قطع خواهد کرد.

توجه داشته باشید: کاهش اشتراک هزینه برای هزینه های خارج از جیب است، نه حق بیمه ماهانه. کسانی که واجد شرایط دریافت یارانه حق بیمه ماهانه هستند که دست نخورده باقی خواهد ماند.

کاملاً ممکن است که این امر بتواند جهت قانون مراقبت مقرون به صرفه را تغییر دهد. بسیاری از آنها شاهد افزایش های عظیم و غیرقابل جبران هستند. آنها به دنبال جایگزین هستند، اما در حال خشک شدن هستند.

بسیاری از افراد جوان به بیمه درمانی با هزینه کمتر برای بیش از 90 روز نیاز دارند، محدودیت فعلی برای برنامه های پزشکی کوتاه مدت. آنها نمی توانند حق بیمه را در بورس (یا مستقیماً از طریق شرکت حامل شرکت کننده) پرداخت کنند. بسیاری از آنها واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی نیستند، زیرا درآمد آنها به اندازه کافی بالاست، حتی با 25000 دلار در سال، که واجد شرایط دریافت هرگونه کمک دولت باشند.

دیگران برای کارفرمایی کار می کنند که مایل به کمک است اما به دلایلی در موقعیتی نیستند که بیمه درمانی گروهی ارائه دهند. با کمک کارفرما، کار را برای کارکنان آنها مقرون به صرفه تر می کند و وفاداری شرکت را ایجاد می کند. این خوب است زیرا کارفرمایان در حال رقابت برای استعدادهای خوب هستند.

یارانه کاهش تقسیم هزینه یک بحث سیاسی است که آیا این قانون اساسی بود یا نه برای پرزیدنت اوباما که آن را به عنوان یک فرمان اجرایی پس از تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه امضا کرد یا خیر. در هر صورت، شما باور دارید، این یارانه از دلارهای مالیات دهندگان استفاده می کرد که توسط IRS قابل ردیابی نبود. حتی با ممیزی IRS. به مدت سه سال برقرار بود، و هیچ کس هیچ تلاشی برای تطبیق آن انجام نداده است، اگر کسی از درآمد خود برای اعتبار تقسیم هزینه صرف نظر کند.

در پایان، همه ما در تلاش هستیم تا دسترسی به پوشش مراقبت های بهداشتی را آسان تر و مقرون به صرفه تر کنیم. قانون مراقبت مقرون به صرفه شروع به رسیدگی به آن کرد اما به پایان نرسید. می توان امیدوار بود که آنچه پس از این فرمان اجرایی می آید به نزدیک شدن به آن هدف کمک کند.