تردمیل مسیر نوردیک C2200 – بی صدا، صاف و با قیمت مناسب

مانند سایر تردمیل های تولید شده توسط ICON، تردمیل مسیر نوردیک مدل C2200 با مجموعه ای از توضیحات سنگین همراه است. بیایید ابتدا برخی از آنها را از سر راه برداریم و سعی کنیم بررسی واقعی محصول را کمی برای چشم آسان تر کنیم. در اینجا شایان ذکر است که شماره مدل های مختلفی برای تردمیل مسیر نوردیک مدل C2200 وجود دارد و برخی از آنها به طرز گیج کننده ای دارای مشخصات متفاوتی هستند. چرا، من نمی دانم، اما اگر قصد خرید این تردمیل را دارید – که در حال حاضر با قیمت 699 دلار به فروش می رسد – مطمئن شوید که یک بررسی قدیمی را نمی خوانید!

مشخصات فنی:

  • موتور محرک: سیستم درایو تجاری DurX(TM) CHP 2.25
  • سرعت: کنترل سرعت لمسی (TM) 0-10 مایل در ساعت
  • شیب: 0-12٪ شیب قدرت 1 لمسی (TM).
  • اندازه تسمه: 20 اینچ در 55 اینچ
  • وزن کاربر: ظرفیت 300 پوند
  • فن: پنکه CoolAire(TM).
  • ویژگی تاشو: طراحی SpaceSaver®
  • گارانتی: مادام العمر روی موتور، 1 سال برای قطعات و کار

ویژگی های اصلی ده برنامه تمرینی در تردمیل مسیر نوردیک مدل C2200 به شما امکان انتخاب زیادی می دهد. هشت برنامه مربی شخصی از پیش تعیین شده و دو برنامه قابل تنظیم وجود دارد. هر برنامه به بخش های 30 ثانیه ای یا یک دقیقه ای تقسیم می شود که برای هر بخش یک تنظیم سرعت و شیب دارد. هنگامی که شما در هر یک از این بخش ها کار می کنید، تردمیل به طور خودکار تنظیمات را تنظیم می کند. همچنین می‌توانید تنظیمات را خودتان با فشار دادن دکمه‌های سرعت یا شیب در طول برنامه تغییر دهید و همچنین اگر نمی‌خواهید خیلی زود به قسمت بعدی بروید، می‌توانید یک قسمت را تکرار کنید.

تردمیل مسیر نوردیک مدل C2200 دارای یک تسمه با اندازه خوب، در 20 اینچ در 55 اینچ است. عرشه بالشتکی، با نام دیگر – “DuraSoft III(TM) Impact Cushioning” – استفاده از آن لذت بخش است و واقعاً کار کردن در خانه را بسیار لذت بخش تر از تپیدن در خیابان ها می کند.

با پوزش پیشاپیش برای گرانی TM، کنسول روشنایی Solaris(TM) دارای چهار نمایشگر LED است. کالری / مسافت، کربوهیدرات / شیب، زمان / سرعت و نبض / سرعت. این کنسول همچنین دارای نشانگرهای Training Zones به اضافه یک مسیر 1/4 مایلی در ماتریس نمایشگر است. می توانید ضربان قلب خود را با استفاده از حسگرهای نبض دستی یا حسگر نبض قفسه سینه “اختیاری” (به این معنی که باید برای آن هزینه اضافی بپردازید) اندازه گیری کنید. باید اعتراف کنم که هرگز از iFIT برای تمرین‌های اضافی استفاده نمی‌کنم، اما اگر می‌خواهید تردمیل را به رایانه شخصی یا سیستم استریوی خانگی خود متصل کنید و دلار بیشتری برای برنامه‌های آموزشی شخصی اضافی بپردازید، C2200 این فناوری را دارد.

مانند بسیاری از تردمیل های تاشو امروزی، تردمیل مسیر نوردیک مدل C2200 دارای طراحی آسان برای استفاده است. با این حال، فریب نخورید و فکر نکنید که یک قطعه از تجهیزات ورزشی به این اندازه به اندازه ذخیره کردن میز اتو شما جمع و جور است!

نتیجه تردمیل مسیر نوردیک مدل C2000 کار خود را به خوبی انجام می دهد و برای تردمیل با این کالیبر قیمت بسیار مناسبی دارد. به طور قابل قبولی ساکت است و من به خصوص عرشه بالشتکی را دوست دارم. نکات منفی گارانتی محدود قطعات و گرانی اضافی است. به طور کلی، من Nordic Track C2200 را برای یک راه حل تناسب اندام خانگی توصیه می کنم.