تردمیل NordicTrack C2155 – نقدی برای خریدار هوشمند

تردمیل NordicTrack C2155 تردمیلی است که در سال 2008 توسط شرکت NordicTrack معرفی شد. دارای بسیاری از ویژگی های مختلف است که ممکن است فقط همان هایی باشد که شما به دنبال آنها بوده اید. همچنین ممکن است ویژگی های اضافی داشته باشد که هرگز نمی دانستید می خواهید اما پس از شنیدن در مورد آنها نمی توانید بدون آنها زندگی کنید.

با چه سرعتی می رود و آیا شیب دارد؟ تردمیل C2155 تا 10 مایل در ساعت حرکت می کند. شما می توانید با افزایش 1/10 مایلی به آرامی یا با سرعتی که می خواهید پیش بروید. دامنه شیب از 0٪ به معنای صاف تا 12٪ است. آنها دارای فناوری در حال انتظار ثبت اختراع هستند که آنها را 1-Touch می نامند که به شما امکان می دهد شیب خود را با 1 لمس تغییر دهید، برخلاف سایر تردمیل ها که باید در بین گزینه ها حرکت کنید.

وزن کمربند چقدر می تواند نگه داشته شود و اندازه آن چقدر است؟ این تردمیل می تواند تا 300 پوند وزن را تحمل کند. اندازه تسمه تردمیل 20 اینچ در 55 اینچ است. دارای بالشتک قابل تنظیم Durasoft III است که گفته می شود در مقایسه با دویدن در خارج از منزل، تاثیر آن بر مفاصل شما را تا 33 درصد کاهش می دهد.

جزئیات موتور چیست؟ این موتور یک موتور تجاری DurX 2.0 CHP است. گفته می شود این موتور یکی از نرم ترین و بی صداترین موتورهایی است که روی تردمیل پیدا می کنید. این شرکت موتور را با ضمانت مادام العمر پشتیبانی می کند.

این مدل از تردمیل دارای امکانات اضافی زیادی نیز می باشد. این یک داک برای پخش کننده mp3 شما و دو بلندگو داخلی دارد تا بتوانید هنگام تمرین به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. دارای دو فن تعبیه شده برای خنک نگه داشتن شما. فن ها با سرعت شما تنظیم می شوند، هر چه سریعتر بروید سریعتر کار می کنند. البته می توانید به صورت دستی آنها را روی یکی از سه سرعت تنظیم کنید.

وقتی دسته را نگه می دارید، نمایشگر ضربان قلب را فعال می کند. این به شما این امکان را می دهد که بدانید اگر به راحتی به محدوده قلب خود ضربه می زنید بدون نیاز به بررسی نبض خود می پردازید. کنسول تردمیل سرعت و کالری سوزانده شده را نیز به شما نشان می دهد.

تردمیل C2155 دارای فناوری کارت تمرینی ifit® است. قرار است در هشت هفته بتوانید با استفاده از کارت های از پیش برنامه ریزی شده آنها وزن کم کنید و عملکرد خود را افزایش دهید. این کارت ها توسط مربیان شخصی معتبر طراحی شده و مستقیماً به تردمیل وصل می شوند. سپس شیب و سرعت را با تنظیمات برنامه ریزی شده در کارت تنظیم می کند و صدای واقعی را خواهید شنید که شما را در طول تمرین راهنمایی می کند. این می تواند برای افرادی که به انگیزه نیاز دارند بسیار مفید باشد.

تردمیل NordicTrack C2155 دارای ویژگی های زیادی است که ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن بوده اید. با کارت های ifit، پایه پخش کننده mp3 و طرفداران، مانند داشتن یک اتاق تمرین کامل در تردمیل یک تا شده است.