تغذیه و مکمل ها

در دنیای جریان اصلی که ما امروز در آن زندگی می کنیم، اطلاعات زیادی وجود دارد که به صورت روزانه سیل زندگی ما را فرا می گیرد. همه اطلاعات ارائه شده به خصوص در مورد فروش و بازاریابی قانونی نیستند. صنعت سلامت و تناسب اندام نیز از این هیاهو مستثنی نیست. همین امر در مورد تعریف تغذیه و مکمل ها و اینکه چه چیزهایی نیستند صادق است.

وقتی تصمیم می گیرید از چه مکمل هایی استفاده کنید، باید قبلاً در مورد اهداف تغذیه ای خود تصمیم گرفته باشید. مکمل ها، اگرچه بسیار مفید هستند، اما آخرین لیست هستند. به طور خلاصه، لیست به شرح زیر است:

  1. اهداف تناسب اندام خود را تعیین کنید و در شش ماه آینده چه می خواهید.

  2. رژیم غذایی خود را متناسب با نیازهای اهداف تناسب اندام خود تنظیم کنید

  3. شخصی را طراحی یا استخدام کنید تا تمرینی متناسب با شما ایجاد کند.

  4. به اهداف خود متعهد شوید و آنها را با هیجان اجرا کنید!

  5. مکمل های باکیفیت (سالم) را با دقت انتخاب کنید که به تلاش شما می افزاید.

حال بیایید تغذیه را در رابطه با مکمل ها تعریف کنیم.

مکمل ها به تغذیه بستگی دارند

برای یک دقیقه به اصطلاحات “تغذیه” و “مکمل” فکر کنید. هر پزشکی شهادت خواهد داد که تغذیه کلیدی است. این پایه ای برای انرژی و حفظ یک سبک زندگی سالم است. بنابراین اولین چیزی که باید طراحی کنید میزان تغذیه شماست.

مکمل ها دقیقا همین هستند. مکمل ها یا مکمل ها مکمل ها به کارهایی که در حال حاضر به عنوان یک روش زندگی سالم انجام می دهید می افزایند. هنگامی که شما تقلب می کنید یا آنطور که باید غذا نمی خورید، شکاف ها را پر می کنند. آنها هرگز نباید جایگزین تغذیه شوند. هنگامی که تغذیه خود را با مکمل جایگزین می کنید، در حالی که نباید از بدن خود خارج می شوید.

دفعه بعد که در یک فروشگاه یا آنلاین هستید، به انواع مکمل هایی که شرکت ها می فروشند نگاهی بیندازید و برچسبی پیدا خواهید کرد که روی آن نوشته شده است “حقایق مکمل” یا چیزی مشابه. مواد تشکیل دهنده در محصول دارای استانداردهایی به نام مقادیر روزانه هستند. این ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی دارای مقادیر روزانه یا دوزهای مصرف توصیه شده روزانه هستند. مواد مغذی عبارتند از: “ماده ای که تغذیه ضروری برای رشد و نگهداری روزانه را فراهم می کند.” تغذیه هم همین کار را می کند. بنابراین، اگر ما تغذیه مناسب همراه با مکمل های مناسب نداشته باشیم، نمی توانیم از یک سبک زندگی سالم حمایت کنیم. خیلی کمتر یک رژیم ورزشی.

به همین دلیل است که برخی از مکمل ها (با توجه به کیفیت بالایی که دارند) برای افراد مفید نیستند. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که تنها با مکمل ها کار کنید. با این حال، وقتی تغذیه و مکمل ها را متعادل کنید، بدن خود را متعادل خواهید کرد. شما نتایجی را که به دنبال آن هستید و همچنین اثربخشی مکمل را تجربه خواهید کرد.

قانون کلی این است که اگر از بدن خود مراقبت کنید، بدن شما از شما مراقبت خواهد کرد.