تغذیه کل نگر – آموزش و مسیرهای شغلی

آیا تا به حال به ایده دستیابی به یک حرفه در سلامت کامل فکر کرده اید؟ از بسیاری از مشاغل طبیعی و جایگزین امروزه، تبدیل شدن به یک مشاور تغذیه کل نگر می تواند کلید شما برای یک حرفه پر ارزش شخصی و حرفه ای باشد.

افرادی که علاقه مند به این مسیر شغلی هستند باید جنبه های مختلف این رشته را کشف کنند و باید بررسی کنند که کدام مدرسه بهداشت طبیعی بهترین آموزش را برای برآورده کردن الزامات آموزشی برای انجام حرفه ای کار ارائه می دهد.

با تعداد روزافزون برنامه های دانشگاهی در سلامت و تغذیه کل نگر، نامزدها چندین گزینه برای انتخاب دارند. به عنوان مثال، اگر مایل به دریافت گواهی یا دیپلم در تغذیه جامع هستید، می توانید دوره ای را بگذرانید که می تواند در حدود یک سال تکمیل شود. آموزش عمومی در برنامه های گواهی تغذیه جامع شامل مطالعات کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها، غلات کامل و تهیه غذا، متابولیسم، چاقی، سم زدایی، هیپوگلیسمی/هایپرگلیسمی، ویتامین ها و مکمل ها و غیره است.

اگر قبلاً تحصیلات آکادمیک را از یک مدرسه یا دانشگاه معتبر دریافت کرده اید، می توانید در یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته تغذیه کل نگر ثبت نام کنید. به عنوان مثال، اگر تمام پیش نیازهای آموزشی را برآورده کرده اید و می خواهید مدرک کارشناسی ارشد خود را در تغذیه جامع دنبال کنید، می توانید در برنامه ای ثبت نام کنید که به شما آموزش و آموزش گسترده ای در زمینه مواد غذایی کامل، درشت مغذی ها، فرآیندهای بیماری، تغذیه پیشرفته، علوم غذایی، آمار زیستی، روانشناسی سلامت، مشاوره و سایر دروس مرتبط. برنامه های کارشناسی ارشد در تغذیه کل نگر معمولاً در حدود سه سال تکمیل می شود.

متخصصان تغذیه و مشاوران تغذیه که آموزش های تخصصی در زمینه تغذیه کل نگر یا سایر آموزش های پیشرفته دیده اند، می توانند فرصت های شغلی خوبی را پیش بینی کنند. امکانات برای مشاوران تغذیه جامع در بخش مراقبت های بهداشتی گسترده وجود دارد. از جمله در بیمارستان ها، مراکز مراقبت های بهداشتی عمومی، مدارس و سایر محیط های مراقبت های بهداشتی پزشکی. درآمد احتمالی برای مشاوران تغذیه جامع مجوز/ثبت شده و متخصصان تغذیه کل نگر می تواند سالانه بیش از 57000 دلار باشد.

علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این یا سایر مشاغل پزشکی جامع هستید؟ اجازه دهید آموزش حرفه ای در صنایع در حال رشد سریع مانند ماساژ درمانی، سلامت کل نگر، طب سوزنی، طب شرقی، ریکی و سایر موارد شما را شروع کند! سلامت کل نگر را کاوش کنید [http://school.holisticjunction.com/clickcount.php?id=6634739&goto=http://www.holisticjunction.com/search.cfm] دوره های نزدیک شما

*منبع – BLS (اداره آمار کار)

تغذیه کل نگر – آموزش و مسیرهای شغلی
© Copyright 2008
شبکه CollegeBound
تمامی حقوق محفوظ است

توجه: مقاله(ها) ممکن است به صورت رایگان در وب سایت های مربوطه بازنشر شوند، البته تا زمانی که کپی رایت و جعبه منبع نویسنده گنجانده شده باشد. و ALL Hyperlinks دست نخورده و فعال باقی می مانند.