تفاوت بین مکمل ها و قرص های لاغری

تفاوت مکمل ها با قرص های لاغری چیست؟ درست است که آنها بسیار شبیه هم هستند. شاید به همین دلیل است که بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها حتی یک چیز هستند! اما، مزایای هر یک به اندازه کافی متمایز است که به عنوان کمک های جداگانه برای رژیم غذایی طبقه بندی می شود. چیزی که برای هر دوی آنها یکسان می ماند این است که هر کدام به اثربخشی کاهش وزن شما کمک می کنند، اما از نظر عملکرد (چرا که مصرف می شوند) متفاوت هستند.

بیایید توضیح تفاوت بین مکمل‌ها و قرص‌های لاغری را با توضیح اینکه مکمل چیست و چه کاربردی دارد، شروع کنیم. مکمل ها را می توان به صورت مایع (مخلوط با نوشیدنی)، کپسول (که باید به صورت قرص بلعیده شود) یا پودر مصرف کرد. دلیل مصرف مکمل این است که ویتامین یا مواد معدنی خاصی را در بدن خود تقویت کنید و از بدن خود با چیزهایی که برای عملکرد نیاز دارد حمایت کنید، که ممکن است بدن به اندازه کافی به طور طبیعی تولید نکند. به عنوان مثال، بیایید به رایج ترین ویتامین کلسیم نگاه کنیم. خواص طبیعی این ویتامین در رشد عضلات تخصص دارد. حال، اگر متوجه شدید که اغلب ورزش می کنید، اما تغییر زیادی در اندازه عضلات خود مشاهده نمی کنید، ممکن است بدن شما از کمبود خفیف کلسیم رنج ببرد. در این مورد، برای جبران سطوح پایین کلسیم، مکمل کلسیم مصرف می‌کنید. انجام این کار کلسیم را در بدن شما به سطح مناسب خود افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا از تمرینات خود بهره بیشتری ببرید و رشد عضلانی را با سرعت بیشتری مشاهده کنید. برای مثال دیگر، پتاسیم (ماده معدنی که جایگاه شماره 3 اهمیت و مقدار را در بدن شما دارد) را پیشنهاد می کنم. تنها عملکرد پتاسیم تنظیم هضم است و همان چیزی است که برای استخراج انرژی از غذایی که می خورید با تبدیل عناصر خاصی سوزانده می شود. اگر به راحتی هنگام ورزش خسته شوید، می‌توانید شرایطی را پیدا کنید که نیاز به مکمل پتاسیم ایجاد شود. مصرف مکمل پتاسیم به تنهایی به شما انرژی نمی‌دهد، فقط وقتی چیزی مانند… یک میان وعده خوب در هنگام ورزش می‌خورید، انرژی بیشتری به شما می‌دهد. وقتی کمی استراحت می‌کنید تا از بار گرانولا کمی انرژی بگیرید، متوجه می‌شوید که یک میان وعده کوچک به شما کمک می‌کند تا با کمک یک مکمل پتاسیم ادامه دهید.

پس از آن دو مثال از مکمل ها، اجازه دهید به توضیح اینکه قرص لاغری چیست، می رویم تا بتوانید به راحتی تفاوت بین مکمل ها و قرص های لاغری را ببینید. مصرف قرص های لاغری (و همچنین مکمل ها) کاملا بی خطر است و از عناصر طبیعی برای تحریک پاسخ های خاصی در بدن شما استفاده می کند. اثرات مصرف یک قرص لاغری بسیار کاربردی‌تر است و به‌راحتی قابل احساس است، نه «تقویت‌کننده‌های» ظریفی که مکمل‌ها هستند. با این حال، هر دو برای کاهش وزن موثر و سالم مهم و حیاتی هستند. اثرات مختلف یک قرص لاغری بسیار زیاد است، جایی که تقریباً هر کمکی برای کاهش وزن که نیاز دارید را می توان در یک قرص رژیم غذایی متفاوت یافت. برای مثال، اگر رژیم می‌گیرید و در نقطه‌ای هستید که نمی‌توانید چیزی بخورید یا اجازه دارید خیلی کم غذا بخورید، همانطور که همیشه «برنامه‌ای برای آن» وجود دارد، یک قرص لاغری نیز برای آن وجود دارد. می‌توانید قرص‌های لاغری سرکوب‌کننده اشتها را پیدا کنید که به سادگی شما را از آن خلأ سوزناک شکم خلاص می‌کند تا بتوانید بدون غر زدن شکم از آن شب‌های گرسنه عبور کنید. اساساً بدن شما را فریب می دهد تا فکر کند که به تازگی یک وعده غذایی کامل خورده اید، با فراهم کردن تمام ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای بدن که در هنگام گرسنگی از آنها می خواهد. بدون کالری برای شما هزینه دارد، اما این را به شکم خود نگویید. شاید در مورد این قرص لاغری محبوب دیگر شنیده باشید، قرصی که توانایی چربی سوزی شما را هنگام ورزش افزایش می دهد.

مکمل‌ها و قرص‌های لاغری مختلفی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بیابید که در حین کاهش وزن، مطابق با نیازهای شخصی شما هستند. به یاد داشته باشید که مصرف آنها بی خطر است و فقط کار دشوار شما یعنی کاهش وزن را قابل تحمل تر می کند. بار دیگر، مکمل ها تقویت کننده ویتامین و مواد معدنی هستند و قرص های لاغری اثرات عملی تری بر بدن شما برای کمک به کاهش وزن دارند. بنابراین اکنون که از تفاوت بین مکمل ها و قرص های لاغری آگاه شدید، می توانید از آگاهی جدید خود برای بهره مندی از این ابزارهای عالی استفاده کنید که به شما کمک می کند سریعتر و راحت تر از همیشه وزن کم کنید!