تمدید مهلت ارسال آثار دومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت


مهلت ارسال آثار هنرمندان شرکت کننده در دومین بخش رادیو تئاتر و تله تئاتر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر «اپیر» 7 روز تمدید شد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، آخرین مهلت ارسال آثار در بخش های رادیویی تئاتر و تله تئاتر است. هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومتبا توجه به تقاضای هنرمندان سراسر کشور و تراکم آثار ورودی این ادارات تا روز چهارشنبه 6 مردادماه به مدت 7 روز تمدید شد. پیش از این، بر اساس جدول زمان بندی مسابقه هجدهمین دوره جشنواره، هنرمندان متقاضی تا روز پنجشنبه 30 مردادماه فرصت داشتند آثار خود را با شرایط تعیین شده به دبیرخانه مرکزی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت ارسال کنند.

همچنین بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، هنرمندان بخش صحنه جشنواره تا پایان روز پنجشنبه 30 مردادماه مهلت دارند آثار خود را با شرایط اعلام شده در مسابقه به دبیرخانه مرکزی ارسال کنند که به دلیل عدم تمدید حجم و تعداد زیادی برنامه برای این بخش.

بر این اساس متقاضیان می توانند برای ثبت نام و ارسال آثار، کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مسابقه و اخبار این جشنواره به سایت رسمی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت به نشانی www.moghavemattheater.ir مراجعه کنند.

جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت برای اولین بار در سه دهه اخیر، هجدهمین دوره خود را در ایران و کشورهای اسلامی از شهریور تا آذرماه 1300 به همت انجمن نمایش انقلاب و بنیاد فرهنگی دفاع مقدس فتح و به دبیری سید و سالار شهیدان برگزار می‌کند. وحید فخر موسوی..

انتهای پیام/