تمرکز شما چگونه بر سلامت شما تأثیر می گذارد؟

شما آنچه فکر میکنید هستید! این ضرب المثل به شدت با سلامتی و رفاه کلی ما مرتبط است. چه کسی بهترین راه ممکن را دنبال کند یا روی احتمالات منفی تمرکز کند، اغلب تاثیر می گذارد آیا واقعاً، شاد و سالم هستیم، یا اجازه می‌دهیم افکار منفی شخصی‌مان بر ما مسلط شوند، یا به طور مداوم، آماده، مایل و قادر به تمرکز، شادتر بودن، و سالم‌تر بودن هستیم. به هنری فورد اعتبار داده شده است که گفته است: شما می توانید فکر کنید که می توانید یا نمی توانید. در هر صورت حق با شماست. با در نظر گرفتن این موضوع، این مقاله سعی خواهد کرد به طور مختصر، با استفاده از رویکرد یادگاری، به معنای و بیان آن و چرایی اهمیت آن توجه کند، به طور خلاصه، بررسی، بررسی و بحث کند.

1. نگرش؛ توجه اقدامات: آیا با نگرش واقعی، مثبت، می توانی – انجامش می دهی، یا اجازه می دهی که محدودیت های خود تحمیلی منطقه آسایش بر شما مسلط شوند؟ چقدر به سلامتی و تندرستی خود توجه می کنید و اعمال خود را مطابق با شعارها و ادعاهای خود انجام می دهید؟ آیا موانع را به چالش ها تبدیل می کنید، برای غلبه بر آنها، یا آنها را به عنوان مشکل در نظر می گیرید و ناتوان می شوید؟

2. ایمان؛ احساس؛ احساسات: چقدر به خودت ایمان داری؟ آیا احساس می کنی، حس های خوبدر مورد ارزش شخصی خود، و آیا به احساسات خود توجه زیادی می کنید؟

3. مبله کردن؛ ثروتمند شدن؛ آینده: چگونه می‌توانید ملزوماتی را فراهم کنید که شما را بهتر، شادتر، اعتماد به نفس‌تر، آماده‌تر و در نتیجه بالقوه سالم‌تر می‌سازد؟ آیا پشتکار خواهید داشت تا بهترین تلاش های خود را به ثمر برسانید؟ امروز برای اطمینان از آینده ای بهتر چه کاری ممکن است انجام دهید؟

4. انرژی؛ تاکید؛ تحمل؛ انتظارات؛ تعالی: آیا سطح انرژی را حفظ خواهید کرد که وجود شما را غنی می کند؟ آیا بیشتر تأکید خود را در جایی که به نفع شماست قرار می دهید؟ امیدوارم متوجه شوید، چیزهای خوب زمان می‌برند و پشتکار می‌برند و با استقامت پیش می‌روید تا نتایج مثبت را تضمین کنید! وقتی بیشترین درجه برتری شخصی را بخواهید، با انتظارات مثبت و خودباوری پیش خواهید رفت!

5. شخصیت؛ ایجاد / خلاق. در نظر گرفتن: چگونه شخصیت با کیفیتی را خلق خواهید کرد که آینده ای شادتر و سالم تر را تضمین می کند؟ افراد خلاق به طور خلاقانه، گزینه ها و جایگزین های قابل اجرا را به شیوه ای خوب در نظر گرفته اند!

6. زمان – تست شده؛ به موقع: برای اینکه شادتر و سالم تر شوید، نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست! بنابراین، آموختن از گذشته و پیشبرد راههای آزمایش شده زمان مفید است. با این حال، تا زمانی که از به تعویق انداختن پرهیز نکنید، و به خوبی ـ در نظر گرفته شده و به موقع پیش بروید، هرگز بهترینی نخواهید شد که احتمالاً می توانید باشید!

7. نقاط قوت؛ قوی تر؛ راه حل ها روح: نقاط قوت و ضعف شخصی خود را بشناسید، به طور موثر از نقاط قوت خود استفاده کنید، در حالی که هر نقطه ضعفی را برطرف کنید! وقتی قوی‌تر شوید و با روحیه مثبت و سازنده پیش بروید، از راه‌حل‌های باکیفیت و قابل اجرا برای اطمینان از بهترین امکانات استفاده خواهید کرد!

وقتی مسئولیت شخصی خود و نحوه تمرکز خود را بدانید و درک کنید، تاثیر می گذارد با امکانات خود، شانس شادتر و سالم تر بودن را افزایش می دهید! آیا شما تبدیل به بهترین دوست خود خواهید شد؟