تمرین با شدت بالا، کاهش وزن و عضله سازی با مربیان شخصی

تمرین با شدت بالا یک سیستم تمرینی اثبات شده است که کار می‌کند من خودم از آن استفاده می‌کنم من یک مربی شخصی هستم و این روش‌ها را با همه مشتریانم به کار می‌برم، خواه آنها می‌خواهند وزن کم کنند، عضله بسازند یا صرفاً برای سلامتی و تناسب اندام خود. من این روش‌های تحقیقات علمی تمرینات پرفشار را برای مدتی بر اساس تحقیقات آرتور جونز و مایک منتزر دنبال می‌کنم که در صورت استفاده صحیح از این روش از جلسات تمرینی کوتاه 40 تا 45 دقیقه‌ای می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای ارائه دهد.

خوب، بیایید نگاهی به شدت بیندازیم تا به شما در درک مفهوم آن کمک کنیم، اکثر مردم فقط با تمرین حرکات را انجام می‌دهند یا کارهای زیادی انجام می‌دهند و نتیجه‌ای کم یا اصلاً نمی‌بینند، به یاد داشته باشید که انقباض عضلانی با شدت بالا مهم‌ترین قدم برای آن است. تحریک افزایش اندازه و قدرت عضلانی در بازگشت به شما کمک می کند تا چربی بدن را در طول مسیر بسوزانید، مدت زمان تمرینات مهم نیست، انقباض عضلانی با شدت بالا از نظر کاربرد عملی در بدنسازی به این معنی است که سخت تر تمرین کنید، زمان کمتری خواهید داشت. می توانید در تمرینات با شدت بالا هزینه کنید، بنابراین وقتی به آن نگاه می کنید تنها یکی از آنها وجود دارد که می توانید به سختی تمرین کنید یا طولانی مدت تمرین کنید اما نمی توانید هر دو را انجام دهید. و از آنجایی که همه ما می‌خواهیم سطح تناسب اندام و ماهیچه‌هایمان در سریع‌ترین زمان ممکن رشد کنند، باید این کار را کمی کمتر در باشگاه انجام دهیم و جلسات تمرینی خود را حداکثر تا 40 تا 45 دقیقه نگه داریم، البته تا زمانی که هر کدام سخت‌ترین تمرین را انجام دهید. جلسه با نارسایی کامل عضلانی برای دستیابی به رشد عضلانی، بهبود سطح تناسب اندام و کمک به کاهش چربی بدن لازم است، زیرا در هنگام استفاده از تمرینات مقاومتی متابولیسم شما 40% بالاتر از حد طبیعی است و تا 4 ساعت بعد از تمرین ادامه می یابد، بنابراین کالری سوزی شما ادامه می یابد. اگر پس از اتمام کار، نتایج را سریعتر از آموزش CV به تنهایی مشاهده خواهید کرد.

فقط تمرین با شدت بالا می تواند بدن را وادار کند تا رشد عضلانی را در سریع ترین زمان ممکن نسبت به هر سیستم دیگری تحریک کند. تکرار کارهایی که بدن با آنها وفق داده است، از نظر رشد عضلانی کار بسیار کمی را انجام می دهد، زمانی که یک ست را با یک عدد به پایان می رسانید، مثلاً 10 تکرار یا فقط به این دلیل که در پایان ست شما شروع به سخت شدن کرد و سپس عضله بسیار کمی داشت. رشد صورت گرفت.

هنگامی که یک مربی شخصی دارید که شما را در یک جلسه تمرینی با شدت بالا هدایت می کند تا مطمئن شود که هر ست را به نقطه شکست می رسانید، بلند کردن وزنه سنگین تر برای قدرت و ترکیبی از روش های تمرینی که می توانید و اگر به درستی به کار گرفته شود، نتیجه خواهد داد. نتایج فوق العاده

به عنوان یک مربی شخصی تحقیقاتم را انجام داده‌ام و دریافتم که روش تمرین با شدت بالا بهترین راه برای دیدن سریع نتایج است.

افزایش شدت!

با مربی شخصی خود، هر کاری که برای افزایش شدت تمرین انجام می دهید، گامی در جهت درست است تا ضریب شدت در تمرینات خود را افزایش دهید، می توان آن را به چهار روش انجام داد:

1. افزایش مقدار وزنی که در هر تمرین استفاده می کنید.

2. افزودن روش های تمرینی دیگر یعنی ست های فوق العاده، ست های سه گانه، پیش اگزوز، پس اگزوز، تکرارهای اجباری، …..

3. زمان استراحت خود را در بین ست ها و تمرینات کاهش دهید.

4. رساندن هر مجموعه به نقطه شکست کامل.

هنگامی که قدرت ما افزایش می یابد مقدار وزن مورد استفاده باید افزایش یابد. هنگامی که می توانید وزنه ای را به راحتی بلند کنید، می دانید که رشد عضلانی طولانی تری در آنجا وجود دارد، زیرا باید وزنه را افزایش دهید تا نتایج را ادامه دهید، وزنه را در صورت لزوم افزایش دهید تا با استفاده از وزنه ای که 10 تکرار را مدیریت می کنید، وزن را تا زمانی که حداکثر تکرار شما به 6 عدد برسد افزایش دهید. تکرارها، این روش تمرین مقاومتی پیشرونده است.

زمانی که زمان استراحت بین ست‌ها و تمرینات را کاهش می‌دهید، باید تلاش کنید تا تمرین مشخصی را به پایان برسانید، زیرا تناسب اندام و شدت خود را افزایش می‌دهید تا جلسه تمرین را در زمان سریع‌تری با حداکثر 40 انجام دهید. -45 دقیقه

همچنین استفاده از سایر روش های تمرینی باعث افزایش شدت با سوپر ست ها، پیش اگزوز و ست های غول پیکر، دراپ ست ها، ست های سه گانه می شود که همگی به افزایش شدت کمک می کنند تا تمرین در زمان سریع تری انجام شود و همچنین باعث افزایش تناسب اندام در سیستم CV می شود. .

موثرترین راه در بالا بردن ضریب شدت تمرین تا نارسایی کامل عضلانی است، تمرین تا نارسایی کامل عضلانی به چه معناست؟ با حضور مربی شخصی خود به انجام یک ست ادامه دهید تا زمانی که نتوانید متوجه شوید که چقدر تلاش می کنید نمی توانید تکرار دیگری را در آن ست انجام دهید که شکست کامل است.