تناسب اندام Keys’ Home Gym – کلید سلامتی

در اینجا یکی دیگر از نام های برجسته در دنیای ورزش سلامت و تناسب اندام است. با برندهای پیشرفته با کیفیت بالا که هر علاقه مند به سلامت و تناسب اندام مطمئناً دوست دارد دقیقاً در خانه خود داشته باشد. این علامت تجاری ممکن است فراز و نشیب هایی در صنعت داشته باشد، اما مارک های با کیفیت خود را حفظ کرده اند که از نظر دوام و استحکام آزمایش شده است.

محصولات Keys Fitness در سراسر ایالات متحده و همچنین در سراسر جهان با ارائه تجهیزات مختلف از سالن های بدنسازی خانگی، دستگاه های بیضوی، تردمیل، بشقاب و میله، دمبل و بسیاری از ابزارهای دیگر از جمله پوشاک و سونا فروخته می شوند.

به عنوان مثال، برخی از بهترین محصولات آن مانند KPS2050 را در نظر بگیرید که به طور مبتکرانه طراحی شده و دارای ویژگی های چند منظوره است که این دستگاه بدنسازی خانگی را در کنار سایر تجهیزات قرار می دهد. بازوی پرس متمایز آن را می توان برای اجرای شیب استفاده کرد، به راحتی تا می شود و به شما امکان می دهد ورزش خود را با تمرینات دمبل تکمیل کنید. این دارای تنظیم حرکتی بهتر، موقعیت‌های گرفتن ارگونومیک است و طراحی به شما امکان می‌دهد تا موقعیت بدنی خوبی داشته باشید و در نتیجه حداکثر نتایج تمرین را به دست آورید. دارای دو پایه بازوی محوری و پد قابل تنظیم برای نیازهای تمرینی پایین تر است. همچنین شامل پدهای میله اسکوات، میله های لت و مستقیم گردان، تسمه های قوزک پا و شکم/سه سر و همچنین دو دسته تک دسته است. این یک باشگاه بدنسازی خانگی است که در آن تمرینات کامل به طور کامل در این دستگاه بسته بندی شده است و حتی با گارانتی مادام العمر، ضمانت مادام العمر برای هر چیزی که در آن است، ارائه می شود.

نیمکت بین المللی المپیک ST-IB به خوبی KPS 2050 است. این نیمکت با 14 فولاد گیج سنگین ساخته شده است. دارای عمودهای زاویه ای بزرگ به عرض 4 اینچ است که به یک میله المپیک 7 اینچی نیاز دارد. نیمکت رو به پایین، صاف و شیب دار است. شامل اتصالات دست و پا با 6 پد غلتکی بزرگ، یک آداپتور آستین المپیک و یک حلقه واعظ با تنظیم ارتفاع است.

یکی دیگر از بهترین محصولات، نیمکت ST-FID با ضمیمه پریچر کرل است که به عنوان یکی از بهترین انتخاب های کیز فیتنس در دستگاه بدنسازی خانگی محسوب می شود. دلیل این امر این است: دارای ویژگی کامل شامل فولاد 14 گیج، حالت نزولی، مسطح تا نظامی با پیچ واعظ و دارای 8 موقعیت قابل تنظیم، بالشتک های فوم با پوشش وینیل با کیفیت و تثبیت کننده های جلو و عقب است. این قطعا یک محصول برتر تناسب اندام است. یک انتخاب کاملاً خوب برای علاقه مندان به سلامتی.

با دانستن اینکه حفظ سلامتی مهم است، با کمک تمرین منظم، این دستگاه های تناسب اندام Keys می توانند فقط برند شما باشند.