تور جدید نمایش «کلوچه های جادویی»/داستانی درباره حشرات برکه ای و وزغ برکه ای آغاز شد.


نمایش «کلوچه های جادویی» از ساعت 19 سه شنبه تا جمعه در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر صبا، نمایش “کوکی های جادویی” نوشته شده است زینب اسدی و عباس قاصدزاده و کارگردان عباس قاصدزاده از سه شنبه تا جمعه از ساعت 7 بعد از ظهر آکادمی ابن سینا روی صحنه می رود.

در این فیلم ریحانه حاجی آبادی، مونا سوره، محسن افهمی، کمیل پورکلی، عباس قاصدزاده ایفای نقش کردند. از دیگر بازیگران می توان به دستیار کارگردان و طراح صحنه و لباس: زینب اسدی اشاره کرد.

در خلاصه داستان «کوکی‌های جادویی» آمده است: «این داستان حشراتی است که در برکه‌ای در کنار قورباغه زندگی می‌کنند و به قورباغه اعتماد می‌کنند تا او را صاحب حوض کند، اما پس از مدتی وقتی آب در حوض کاهش می یابد و نظم در حوض به هم می خورد، اتفاقات عجیبی رخ می دهد در حال سقوط است.”

قبلا “کوکی های جادویی” در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران و خانه فرهنگ نور همچنین در سال 1398 و 1399 در فرهنگسرای ابن سینا اجرا شد.

از دیگر آثار عباس قاصدزاده: “دزدان هوا تاج و تخت”، “خرگوش رابینسون” و “دزد داستان ها” نقل شده است.

نمایش “کلوچه های جادویی” تا 30 آبان ماه سال جاری از سه شنبه تا جمعه ساعت 16:30 در فرهنگسرای ابن سینا برای کودکان و نوجوانان به نمایش در می آید و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند. عملکرد تلفن 093355132146 چالش

موزه ابن سینا در شهر قدس در خیابان ایران زمین و جنب شهر کتاب ابن سینا واقع شده است.

فرزاد جمشیددانی

انتهای پیام/