جزئیات انتشار سری جدید


با آغاز فصل پاییز، سریال های جدید «رعد»، «آتش سرد» و «هیچکس» و همچنین بازپخش «آتش سوزی در گلستان» از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با آغاز فصل پاییز مجموعه جدید تلویزیونی “تندر”، “آتش سرد” و “هیچکس” از شبکه ها یک دو و سه روی آنتن می روند. همچنین کانال پنجم همچنین سریال “آتش سوزی در گلستان” تکرار

سریال رعد از شبکه یک سیما

سریال “تندر”. از جانب 14 اکتبر 1401، مصادف با شروع هفته پلیس هر شب 22:15 از جانب کانال اول پخش می شود این سریال 10 قسمتی به کارگردانی اصغر نعیمی و تولید علی جاور بر موسسه هنری ناجی آن تولید می شود.

“تندر” او راوی پرونده های جذاب عملیات یگان ویژه فرج است که در خلاصه آن آمده است: یک گروه تروریستی قصد تخریب ایران و ایجاد امنیت در ایران را دارد که تیم ویژه ای از NOPO برای مقابله با آن وارد عمل می شود.

بازیگران این سریال مجید واشکانی، مهدی زمین پرداز، هادی دیباجی، آریستو خوش فرم، شهروز ابراهیمی، مهشید جوادی و معصومه بافنده هستند.

تصویربرداری این سریال در تهران ادامه دارد و تدوین و صدابرداری به صورت همزمان توسط عوامل تولید انجام می شود.

«آتش سرد» در قاب دو شبکه تلویزیونی

سریال “آتش سرد”. کارگردان رضا ابوفضلی و تولید علی مهام از شنبه 9 اکتبر 1401، شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 از جانب شبکه سیما بسازید پخش می شود

این سریال یک ملودرام اجتماعی است که محتوای آن به شرح زیر است: فرید پدر و مادرش را در یک تصادف از دست داده و وارث نیمی از کارخانه های بزرگ است. محسن تاجیک، شوهر خاله فرید که قیم قانونی او نیز هست، متوجه دستکاری در حساب های کارخانه می شود و…

بازیگرانی چون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا تشکری، مهسا کرامتی، جعفر دهگان، مهدی سلوکی، بهزاد هادویسی، پوجا امینی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی، شیوا خسرومهر، یلدا قشقایی، سارا احمدیان، پرهام علی امینی، سودا.

«بیهمگان» در شبکه سه سیما

مجموعه تلویزیونی «بیهمگان» با هم فیلمبرداری شده است بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی با تهیه کننده وظیفه مهران اینم از چهارشنبه 6 مهر 1401 هر عصر ساعت 20:30 ارسال به آنتن کانال سوم خواهد بود

خلاصه داستان «هیچکس» با قلم نوشته شده است گفت جلالی و علیرضا کاظمی پور نوشتند و گفتند: امیرعلی پس از بیرون آمدن از زندان سعی می کند آنچه از دست داده را جبران کند و زندگی جدیدی برای خود بسازد، اما سرنوشت شرایط دیگری را پیش روی او قرار می دهد و باید با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم کند تا بتواند رسیدن به خوشبختی نرم کردن و …

مهدی سلطانی، کاظم هژیر آزاد، نسرین بابایی، سپند امیرسلیمانی، هادی کمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی، کاوه خداشناس، محمد حیدری، بهنام مومنی، یاسین مسعودی و علی اصغر رضایی بازیگران این سریال هستند.

بازپخش «آتش سوزی در گلستان» از شبکه پنج سیما

مجموعه تلویزیونی «آتش سوزی در گلستان» کارگردان پرویز شیخ طادی و تولید سید حامد حسینی از یکشنبه 10 مهر 1401 ماه شبکه پنچ سیما تکثیر می شود.

این سریال یک داستان زنانه و حماسی در منطقه غرب کشور در سال است 1358 مرزی حدیدچی با نام مستعار طاهر دباغ در شکل‌دهی این داستان عاطفی حماسی نقش بسزایی دارد.

مرجان کمری، پانته آ سیروس، فریدون محرابی، مهران نائل، فرید کبادی، داریوش فائزی، آرزو تاج نیا و مهری آل آقا بازیگران مجموعه تلویزیونی «آتش در گلستان» هستند.

انتهای پیام/