جلوگیری از از دست دادن حساسیت آلت تناسلی – 5 قانون حس مشترک

مقابله با کاهش حساسیت آلت تناسلی آسان نیست. مردانی که نمی توانند چیزها را به خوبی سابق احساس کنند، اغلب باید چندین تلاش درمانی را برای حل مشکل انجام دهند، و گاهی اوقات، آسیب دائمی است. به همین دلیل است که پیشگیری از کاهش حساسیت باید یک عنصر کلیدی در رژیم های مراقبت از آلت تناسلی مردان باشد. در اینجا پنج گام مهمی است که مردان می توانند در حال حاضر انجام دهند تا از دست دادن حساسیت بر آنها تأثیر نگذارد.

1) با تزئینات دیوانه نشوید.

آلت تناسلی یک ابزار گرانبها است، نه یک درخت کریسمس. پوشاندن آلت تناسلی با خالکوبی، سوراخ کردن و حلقه های خروس ممکن است جشن و حتی نسبتاً گره خورده به نظر برسد. اما می تواند برای سلول های حساس پوست نیز بسیار مضر باشد. سوراخ کردن پوست با سوزن یا جواهرات می تواند منجر به تورم و عفونت شود که باعث مرگ اعصاب می شود، در حالی که حلقه های خروس موقت می توانند جریان خون را مسدود کرده و بافت ها را از گرسنگی بمیرانند. رها کردن دستگاه بدون تزئین ممکن است چندان هیجان انگیز نباشد، اما واضح است که این کار بسیار ایمن تر است.

2) همیشه از روان کننده استفاده کنید.

رابطه جنسی خشن و آماده بدون روان کننده می تواند احساس فوق العاده ای داشته باشد، اما همچنین می تواند رطوبت را از پوست دور کند و بافت ها را خام، زبر و مورد سوء استفاده قرار دهد. صدمات سطحی، البته بهبود می یابند، اما اعصاب پایین ممکن است چندان خوش شانس نباشند، و تمام احساساتی که می توانند منتقل کنند ممکن است برای همیشه از بین بروند.

3) بلافاصله با عفونت ها مقابله کنید.

حتی محتاط ترین مرد جهان نیز ممکن است به عفونت زیر مبتلا شود، مانند:

– عفونت قارچی

– سوزاک

– عفونت استافیلوکوک

– گال

برخی از این عفونت‌ها می‌توانند به پوست و اعصاب آسیب برسانند و میزانی را که مرد می‌توانند احساس کنند کاهش می‌دهند. برخی دیگر باعث خارش زیاد می شوند و مرد می تواند با هر خراشیدگی بیشتر به پوست آسیب برساند.

در صورت وجود عفونت، مراقبت فوری پزشکی حیاتی است. درمان مناسب، اعمال شده در زمان مناسب، می تواند خطر آسیب مستقیم ناشی از مهاجمان را کاهش دهد. برای کنترل خارش نیز می توان از کرم های تسکین دهنده و داروها استفاده کرد.

4) پسر کوچک را پنهان نگه دارید.

قدم زدن در گاومیش، با آلت تناسلی که در نسیم آزاد می‌چرخد، رویای تقریباً هر مردی است. اما، همه انواع خطرات وجود دارد که فقط منتظر ایجاد بدبختی در آلت تناسلی محافظت نشده هستند. روغن‌های آشپزی، سگ‌های پرش و مبلمان خشن همگی می‌توانند به آلت تناسلی مرد آسیب زیادی وارد کنند، و اگر مردی حداقل یک جفت لباس زیر بپوشد، از این خطرات جلوگیری می‌شود.

پوشیدن لباس زیر مناسب در حین ورزش از مرد در برابر خطراتی مانند توپ های پرنده و خفاش های متحرک محافظت می کند. فنجان ها ممکن است جذاب به نظر نرسند، اما از حساس ترین دارایی یک مرد محافظت می کنند.

5) تغذیه و محافظت از پوست.

خوردن یک رژیم غذایی متعادل و نوشیدن مقدار مناسب آب در هر روز می تواند کل بدن را سالم نگه دارد. اما بافت‌های آلت تناسلی می‌توانند از کمک بیشتری استفاده کنند، به‌خصوص اگر مردی امیدوار باشد که سطح حساسیت خود را تا سنین بالا حفظ کند. اینجاست که کرم سلامت آلت تناسلی وارد می‌شود. محصولات با کیفیت حاوی ترکیبی بهینه از ویتامین‌ها هستند که سلول‌های آلت تناسلی را تشویق می‌کنند تا سالم و قوی بمانند. آنها همچنین دارای مواد مغذی هستند که آلت تناسلی برای حساسیت به آنها نیاز دارد. یک مرد احتمالاً از طریق رژیم غذایی خود به اندازه کافی از این مواد مغذی مهم دریافت نمی کند.

استفاده روزانه از کرم سلامت آلت تناسلی (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند)هنگامی که پوست تمیز و خشک است، استفاده شود، می تواند همان چیزی را که آلت تناسلی به آن نیاز دارد، درست در جایی که به آن نیاز دارد، بدهد. برای این روش حفاظتی نیز هیچ نسخه ای مورد نیاز نیست. مردان به سادگی می توانند خرید کنند و با این یک قدم کاری حیاتی برای حساسیت آینده خود انجام دهند.