جلوگیری از یبوست

هر کسی که مجبور شده با درد ناشی از یبوست قبول خواهید کرد که این یک احساس بسیار ناراحت کننده است که در طول روز روی شما تأثیر می گذارد. در موارد شدید، درد می تواند حاد شود. یبوست ممکن است برای هر کسی، از نوزادان، افراد مسن، و در هر نقطه ای بین آنها رخ دهد.

در حالی که داروهایی در دسترس هستند که به درمان سریع آن کمک می کنند گاز، نفخ و درد در مورد یبوست، این داروها همچنین می توانند غیرقابل پیش بینی باشند و مجموعه جدیدی از مشکلات را ایجاد کنند که ممکن است شما را در فاصله دستشویی از دستشویی گیر کند.

مانند بسیاری از بیماری های جسمی دیگر، می توان استدلال کرد که بهترین حمله، دفاع خوب است. و منظورم تلاش برای این است جلوگیری از یبوست از همیشه رخ داده است.

برای داشتن سلامتی به طور کلی تماشای غذاهایی که می خورید ایده خوبی است، اما این درمان طبیعی به این نیست که چه می خورید، بلکه به آنچه می نوشید مربوط می شود. نوشیدن مقادیر کافی آب یک عامل کلیدی برای کمک است جلوگیری از یبوست.

آب، آب میوه (آب آلو یک انتخاب ایده آل است)، و چای همگی می توانند کمک کنند. قهوه می تواند در موارد خاص کمک کند زیرا کافئین به بدن شما تکان می دهد که اغلب اوقات حل می شود، اگرچه قهوه همچنین می تواند بدن شما را کم آب کند. نوشیدنی نوشابه به طور کلی ایده بدی است، هنگام تلاش برای جلوگیری از یبوست، آن را کنار بگذارید. گاز هر نوشیدنی گازدار فقط به مشکل اضافه می کند.

من با بسیاری از کسانی که دوست ندارند آب بنوشند صحبت کرده ام و به درستی ادعا می کنند که آب میوه قندهای ناخواسته زیادی دارد. چای در این مورد ایده بسیار خوبی است. انواع مختلفی از چای برای نوشیدن وجود دارد، اگرچه من شخصاً در هنگام نوشیدن چای بادرنجبویه را توصیه می کنم جلوگیری از یبوست. طعم آن شبیه لیمو است، به هضم غذا کمک می کند، می توانید آن را به صورت گرم و سرد بنوشید (بسته به علاقه شما، از شکر کم یا بدون شکر استفاده کنید)، و بسیار با طراوت است. می توانید با 1 یا 2 چای کیسه ای یک پارچ درست کنید که 2 یا 3 روز و شاید بیشتر ماندگار باشد. مهمتر از همه، هیدراتاسیون اضافه شده به شما کمک می کند تا سیستم گوارش بدن به خوبی کار کند و به شما کمک می کند جلوگیری از یبوست.