جوامع سبز از محیط زیست و سلامت کلی شما سود می برند

جوامع سبز گزینه‌های بی‌شماری را برای ساکنان آگاه به محیط‌زیست ارائه می‌دهند، از جمله فضای سبز برای معاشرت، باغ‌های روی پشت بام، و وسایل کم مصرف. این جوامع معمولاً در مراکز شهر برای پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری راحت برای خرید و تفریحات شبانه قرار دارند.

سلامت و تندرستی خود را تقویت کنید

در جوامع دوستدار محیط‌زیست، پارکینگ‌ها به فضای باز مشترک تبدیل می‌شوند، دوچرخه‌ها بیش از خودروها تشویق می‌شوند، و پیاده‌روی به محل کار و برگشتن به محل کار عادی است و نه استثنا. این جوامع معمولاً در مراکز شهر هستند، بنابراین ورزش به شکل پیاده روی یا دوچرخه سواری به کافه ها و بارها است. چمن باز مشترک از طریق فریزبی و سایر بازی های فضای باز، با هم بودن جامعه را ترویج می کند. برخی از این ساختمان های سازگار با محیط زیست از طریق مناطق مشترک به ساختمان های دیگر متصل می شوند. این مناطق ممکن است دارای گزینه های مسکونی، تجاری، و تفریحی باشند، به طوری که شما نیازی به ترک زمین برای تجربه رویدادهای اجتماعی یا خرید مواد غذایی ندارید. اگر نیاز به ترک زمین دارید، بسیاری از جوامع سبز در چند دقیقه فعالیت های اجتماعی، گروه های تناسب اندام و بازارهای کشاورزان هستند.

ردپای کربن خود را کاهش دهید

بازیافت در جوامع سبز امری ضروری است. برخی از این ساختمان های مسکونی پایدار 100% فاضلاب خود را بازیافت می کنند. ارائه خدمات بازیافت پلاستیک، شیشه، آلومینیوم و مقوا؛ و گزینه های کمپوست در دسترس هستند. اغلب، ردپای کربن هر ساکن یک سوم کاهش می یابد.

ماشین شخصی را رها کنید

دوچرخه و کارت اتوبوس یا مترو بخرید و دیگر هرگز مجبور به پرداخت هزینه سوخت و بیمه خودرو نخواهید شد. این نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود، بلکه انتشار کربن را کاهش می دهد، که در نهایت دوباره تنفس می کنید. دوچرخه ها تشویق می شوند، قفسه های دوچرخه کم نیستند، و حتی ممکن است تعمیر دوچرخه در محل در این مناطق انجام شود.

امکانات مدرن را تجربه کنید

شما مجبور نخواهید بود که در مورد امکانات مدرن در یک جامعه سبز مصالحه کنید. انتخاب های معمولی زندگی شامل آپارتمان های استودیویی و آپارتمان های یک و دو خوابه است. پلان های طبقه باز برای گرمایش و سرمایش بهینه در تمام طول سال تلاش می کنند. لوازم سازگار با محیط زیست و کم مصرف با آپارتمان ها ارائه می شود تا در هزینه های شما در قبوض ماهانه آب و برق صرفه جویی کند. بیشتر ساختمان‌ها بدون دود و دوستدار حیوانات خانگی هستند و دارای محوطه سگ‌ها هستند. روف گاردن ها معمولی هستند که دمای ایده آل را در داخل ساختمان ارتقا می دهند و نیاز به کارکرد مداوم تهویه مطبوع مرکزی را کاهش می دهند.

جامعه مسکونی پایدار محلی خود را کشف کنید

بیشتر این جوامع سبز در مراکز شهر یا تنها کیلومترها از مرکز شهر دورتر هستند. اگر در این زمینه ها کار و بازی می کنید، می توانید از زندگی در یک ساختمان آپارتمانی پایدار از نظر مالی و عاطفی بهره مند شوید. نه تنها مزایای سلامتی را تجربه خواهید کرد، بلکه می توانید به راحتی یک شبکه اجتماعی با افراد همفکر تشکیل دهید که از زندگی پایدار حمایت می کنند. بخشی از این انقلاب رو به رشد برای کاهش ردپای کربن، صرفه جویی در هزینه و مسئولیت وضعیت اکوسیستم خود باشید.