جوزپه تورناتوره تهیه کننده سریال «سینما پارادیزو» است.


کارگردان و فیلمنامه نویس سریال «سینما پارادیزو» جوزپه تورناتوره است.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، این فیلم قرار است برنده جایزه اسکار شود.سینما «پارادیزو».“کارگردان جوزپه تورناتوره که داستان یک سینمای فوق‌العاده در سیسیل را روایت می‌کند که در آن پسری به نام توتو عاشق فیلم‌هایی می‌شود که به سریال تلویزیونی تبدیل می‌شوند، سریالی که جوزپه تورناتوره او می نویسد و تحویل می دهد.

شروع تولید و توسعه سری 6پارادیزو“برای مارکو بلاردی تهیه کننده رومی سریال «غریبه های کامل» در ماه فوریه کار خود را آغاز کرد.

بلاردی اعلام کرد که در حال مذاکره با سرویس استریم آمریکا برای امضای قرارداد است. بلاردی در حال حاضر همراه با تورناتوره در ایالات متحده است و در حال مذاکره برای یافتن توزیع کننده است.

فیلم “سینما «پارادیزو».این فیلم برنده جایزه ویژه هیئت داوران در جشنواره فیلم کن در سال 1989 شد و در سال 1990 جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را با فروش بیش از 12 میلیون دلار دریافت کرد.

بلاردی درباره تاریخچه این سریال گفت: «سریال»پارادیزواین همان داستان فیلم خواهد بود، اما به طور گسترده تر با راویان بیشتری خلق خواهد شد.

این تهیه کننده تاکید کرد که تورناتوره در حال حاضر مشغول نگارش پایلوت این سریال است و قرار است در آینده نزدیک این سریال فیلمبرداری و در سال 2023 منتشر شود.

محمدامین شهری

انتهای پیام/