جیسون موموآ مهماندار هواپیما برای کمک به طبیعت شد / جمع آوری سه میلیون بطری


جیسون موموآ به عنوان مهماندار برای کمک به طبیعت سوار هواپیمای خطوط هوایی هاوایی شد.

به گزارش صبا به نقل از فاکس نیوز، این ویدئو روز سه شنبه دوم اوت منتشر شد جیسون مامو ستاره سینماآکوامن” در TikTok پست شد و بازیگر را نشان می دهد که بطری های آب را به مسافران هواپیمایی هاوایی می دهد.

موموآ، 43 ساله، در حالی که بطری های آب مانانالو (مانانالو) مسافرانی را با یک کت و شلوار خاکستری، با یک گردنبند و یک گل صورتی در موهایش حمل می کند. این ویدئو با عنوان “When Jason Momoa Is Your Host” از زمان انتشار در 2 آگوست تاکنون بیش از 4 میلیون بازدید داشته است.

به گزارش دیلی میل، موموآ همچنین این پرواز 10000 مایلی خطوط هوایی هاوایی را به عنوان هدیه تولد در 1 آگوست به مسافران هدیه داد. البته یکی از نمایندگان موموآ و خطوط هوایی هاوایی در این مورد اظهار نظری نکرد.

مامو او درباره این اثر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از حمایت هاوایی ایرلاینز قدردانی می کنم و مفتخرم که هاوایی اولین شریک هواپیمایی Mananalu است که بطری های یکبار مصرف را کنار گذاشته است. با فروش هر بطری Mananalu، یک بطری یکبار مصرف از اقیانوس حذف می شود.

ستاره «آکوامن» تاکید کرد: سال گذشته سه میلیون بطری از سطح اقیانوس جمع آوری کردیم. ما این کار را برای نجات سیاره زیبای خود انجام می دهیم.

محمد امین شهری

انتهای پیام/