حساب های پس انداز سلامت و کایروپراکتیک

صنعت مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده تحت سلطه فرهنگ طب سنتی غربی است. و بیمه درمانی برای کسانی است که صنعت را کنترل می کنند: پزشکان و بیمارستان ها. سابقه طولانی پیش داوری در مورد مراقبت های کایروپراکتیک توسط پزشکان وجود دارد، که یکی از دلایلی است که مراقبت های کایروپراکتیک اغلب تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرد.

بسیاری از مطالعات تحقیقاتی نشان داده اند که مراقبت از کایروپراکتیک نسبت به طب سنتی غربی در درمان کمردرد و سایر اختلالات اسکلتی عضلانی رایج مفید و کم هزینه است. کایروپراکتیک همچنین با تمرکز بر پیشگیری و درمان، هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد.

جای تعجب است که شرکت های بیمه سلامت درمان هایی را به اندازه مراقبت های کایروپراکتیک مفید و مقرون به صرفه پوشش نمی دهند. مطالعات به طور مداوم نشان داده‌اند که افرادی که به طور منظم به متخصص کایروپراکتیک مراجعه می‌کنند، سالم‌تر هستند و معمولاً نسبت به افرادی که به پزشک مراجعه نمی‌کنند، هزینه کمتری برای مراقبت‌های بهداشتی می‌کنند.

کایروپراکتیک و مصرف کنندگان

چیزی که تعجب آور نیست این است که مصرف کنندگان به اندازه کافی باهوش هستند تا مزایای مراقبت کایروپراکتیک را ببینند. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به یک متخصص کایروپراکتیک مراجعه کنند، زیرا آنها مزایای ملموسی را در مراقبت هایی که دریافت می کنند می بینند. بسیاری دیگر از طب سنتی غربی و سیستم مراقبت های بهداشتی سرخورده شده اند و به دنبال جایگزین هایی مانند مراقبت های کایروپراکتیک هستند.

هم از شواهد بیماران و هم از تحقیقات بالینی مشخص است که مصرف کنندگان از مراقبت های کایروپراکتیک سود می برند. متأسفانه، آنها ممکن است در پرداخت هزینه مراقبت های کایروپراکتیک مشکل داشته باشند، زیرا اغلب از بیمه نامه های درمانی حذف می شوند.

حساب‌های پس‌انداز سلامتی می‌توانند به مصرف‌کنندگان کمک کنند تا مراقبت‌های کایروپراکتیک را بپردازند، حتی اگر از بیمه سلامت آنها حذف شود. می توانید با استفاده از حساب پس انداز سلامت، هزینه کایروپراکتیک و سایر داروهای جایگزین را با دلارهای پیش از مالیات پرداخت کنید.

بسیاری از کایروپراکتیک ها هزینه های خود را تا حد امکان پایین نگه می دارند تا مراقبت های کایروپراکتیک را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند. با این حال، شما فقط می توانید بخش خاصی از هزینه ارائه این مراقبت را پوشش دهید. روش دیگری که کایروپراکتیک ها می توانند به مشتریان در دسترسی به مراقبت های کایروپراکتیک کمک کنند، تشویق به استفاده از حساب های پس انداز بهداشتی است.

حساب های پس انداز سلامت و انتخاب مصرف کننده

ترکیبی از یک حساب پس‌انداز سلامت و یک طرح بیمه درمانی با کسر کسر بالا به منظور تشویق افراد به تبدیل شدن به مصرف‌کنندگان متفکر و عاقل مراقبت‌های بهداشتی است. این شخص بیشتر از دلارهای خود را برای مراقبت های بهداشتی خرج می کند، بنابراین بیشتر نگران نحوه مصرف آن دلار خواهد بود.

حساب‌های پس‌انداز سلامت به مصرف‌کنندگان در نحوه خرج کردن هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی خود حق انتخاب بیشتری می‌دهد. پول در HSA باید صرف هزینه های پزشکی تایید شده شود، اما واقعاً محدودیت های بسیار کمی در مورد نوع مراقبت های بهداشتی که انتخاب می کنید وجود دارد. بیشتر و بیشتر بیماران کایروپراکتیک متوجه می شوند که HSA باعث صرفه جویی در هزینه های پزشکی آنها می شود.

شرکت های بیمه سلامت سنتی دروازه بان و کنترل دارند. حتی اگر مراقبت‌های کایروپراکتیک پوشش داده شود (که در برنامه‌های فردی معمول نیست)، ممکن است لازم باشد شخصی که درخواست مراقبت کایروپراکتیک را دارد به پزشک عمومی (یا باربر) خود مراجعه کند و ارجاع دریافت کند. همه پزشکان به کایروپراکتیک مراجعه نمی کنند. اگر مراقبت های کایروپراکتیک تحت پوشش بیمه درمانی باشد و بتوانید ارجاع دریافت کنید (که معادل اجازه ملاقات با پزشک کایروپراکتیک است)، تعداد و انواع درمان هایی که می توانید دریافت کنید ممکن است محدود باشد.

استفاده از حساب پس انداز بهداشتی برای پرداخت هزینه مراقبت های کایروپراکتیک به شما، مصرف کننده، انتخاب های بیشتری می دهد. شما می‌توانید نوع درمان پزشکی را که می‌خواهید دریافت کنید، آن درمان را کجا و چند درمان دریافت کنید، انتخاب کنید. شما همچنین می توانید دلار HSA را برای مراقبت های پیشگیرانه خرج کنید و در واقع برای حفظ سلامت خانواده خود از دولت کسر مالیات دریافت کنید.