حلقه های آلت تناسلی DIY برای سرگرمی

در دنیای اسباب بازی های جنسی مردانه، حلقه آلت تناسلی ممکن است محبوب ترین و پرکاربردترین باشد. حتی با وجود اینکه ده ها حلقه ساخته شده در دسترس است، برخی از مردان ترجیح می دهند نسخه خانگی آن را انتخاب کنند. تا زمانی که توجه به اطمینان از استفاده صحیح و تداوم سلامت آلت تناسلی باشد، حلقه های آلت تناسلی خانگی می توانند یک تجربه سرگرم کننده DIY باشند.

چرا خانگی؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا یک مرد ممکن است حلقه آلت تناسلی خود را به حلقه ای که می تواند در فروشگاه اسباب بازی های جنسی یا آنلاین خریداری کند ترجیح دهد. برخی از این دلایل عبارتند از:

1. هزینه می تواند تنوع زیادی در هزینه برای این حلقه های خاص وجود داشته باشد. یک مدل لاستیکی پایه ممکن است فقط چند دلار قیمت داشته باشد، اما یک نسخه لوکس تر با قابلیت لرزش به راحتی می تواند 20 دلار یا بالاتر باشد. خریداران مقتصد ممکن است یک روش DIY را برای پس انداز چند دلاری برای خرج کردن در یک تاریخ خاص (یا تهیه کاندوم) ترجیح دهند.

2. خجالت. برخی از مردان احساس راحتی نمی‌کنند که به فروشگاه بروند، در راهروهای اسباب‌بازی جنسی بایستند و سپس برای انتخاب در صندوق‌دار پول پرداخت کنند. حتی سفارش آنلاین ممکن است برای برخی از مردان شرم آور باشد – یا ممکن است نخواهند آن را در صورت حساب کارت اعتباری مشترک خود نشان دهند.

3. خلاقیت. ما در دنیایی زندگی می کنیم که به طور فزاینده ای DIY می کند. بیشتر و بیشتر، مردم دوست دارند همه چیز را از پوشش تلفن همراه خود گرفته تا انتخاب کمد لباس خود را شخصی سازی کنند، پس چرا اسباب بازی های جنسی خود را انتخاب نکنید؟ یک حلقه دست ساز به مرد این فرصت را می دهد تا اجازه دهد اسباب بازی چیز خاصی در مورد او بگوید.

4. اجرای آزمایشی. این ایده بدی نیست که یک مرد قبل از استفاده از مدل‌های «حرفه‌ای»، حلقه‌ای را با یک نسخه ارزان قیمت خانگی امتحان کند تا ببیند چه فکری می‌کند.

از چه چیزی می توان استفاده کرد؟

حلقه آلت تناسلی یک دستگاه دایره ای شکل است که معمولاً روی آلت تناسلی یا (معمولاً) آلت تناسلی و بیضه ها می لغزد. جریان خون را به داخل و خارج آلت تناسلی محدود می کند. این اغلب می تواند استحکام و مدت زمان نعوظ مرد را افزایش دهد.

هر جسمی که بتواند در اطراف اندام تناسلی قرار بگیرد و کمی سفتی ایجاد کند می توان استفاده کرد. برخی از گزینه های محبوب DIY عبارتند از:

  • بند کفش یا رشته های دیگر. این یکی از ساده ترین گزینه ها است. فقط اندام تناسلی را به روش مناسب ببندید. چون گره خورده است، این گزینه به راحتی شل یا سفت می شود و معمولاً به راحتی جدا می شود.
  • نوارهای لاستیکی. اینها نیز محبوب هستند، اگرچه معمولاً استفاده از یک روان کننده خوب هنگام استفاده ایده خوبی است. در غیر این صورت، باندهای لاستیکی ممکن است هنگام برداشتن کمی دردناک باشند. همچنین این خطر وجود دارد که نوار لاستیکی ممکن است بشکند یا خیلی سفت شود.
  • دستبند لاستیکی. بسیاری از دستبندهای لاستیکی محبوبی که در خیابان یافت می شوند اندازه مناسبی برای استفاده به عنوان حلقه آلت تناسلی هستند. باز هم، روغن کاری مناسب مورد نیاز است.
  • حلقه های لوله کش. بسیاری از فروشگاه های لوازم لوله کشی حلقه های لاستیکی یا فلزی را برای مصارف مختلف لوله کشی می فروشند که اندازه مناسبی برای حلقه های تناسلی است. (البته روغن کاری ضروری است.)

با احتیاط استفاده کنید

مانند هر اسباب‌بازی جنسی، هنگام استفاده از حلقه آلت تناسلی باید مراقبت مناسبی انجام شود. روغن کاری کافی همیشه ایده خوبی است. موارد دیگری که باید به خاطر بسپارید عبارتند از:

  • فقط برای مدت زمان محدود استفاده کنید. برخی از مردان می خواهند ساعت ها با نعوظ راه بروند، اما این می تواند باعث آسیب به آلت تناسلی شود. بهتر است هنگام شروع یک تجربه جنسی (انفرادی یا با شریک جنسی) از حلقه استفاده کنید و به محض پایان تجربه آن را بردارید.
  • اگر درد، ناراحتی یا بی حسی در حلقه ایجاد شد، آن را شل کنید یا به طور کامل بردارید.
  • قبل از مصرف داروهایی که برای درمان اختلال نعوظ در نظر گرفته شده اند، با پزشک مشورت کنید.

یک حلقه آلت تناسلی خانگی می تواند مقدمه ای عالی برای این شکل از بازی جنسی باشد. برای برخی از مردان، فعالیت جنسی متعاقب آن ممکن است منجر به درد آلت تناسلی (اگر بسیار خوشحال کننده) شود، بنابراین همیشه از کرم سلامت آلت تناسلی با کیفیت بالا استفاده کنید. (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند) برای مراقبت های بعدی درد آلت تناسلی که بیش از حد کار می کند به راحتی به مزایای یک نرم کننده با کیفیت بالا مانند کره شی و یک آبرسان طبیعی مانند ویتامین E پاسخ می دهد. اما مطمئن شوید که کرم حاوی ال-آرژنین است، یک عنصر مهم در کمک به حفظ خون مناسب آلت تناسلی. جریان.