حمایت تجهیزات گلف پورتو به همین دلیل طارمی +تصاویر حرکتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {عکس}


به گزارش جام جم وب مبتنی بر، دوشنبه عصر در داخل چارچوب رقبا‌های لیگ پرتغال، نیروی کار {فوتبال} پورتو به مصاف براگا سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولیه شکست شخصی را تخصص کرد.

{در این} {مسابقه} طارمی 90 {دقیقه} در داخل پایین حضور داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عالی صحنه نامشخص پنالتی به تیتر مهم‌ رسانه‌ها بدل شد.

درگیری متعدد بین هواداران پورتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپورتینگ در داخل دنیای آنلاین ما تعیین کنید گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عده‌ای به ستاره ایرانی تاختند کدام ممکن است چرا تمارض می‌تنبل؟

عادات داور این {مسابقه} در داخل دیدار همراه خود پورتو نیز مورد انتقاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هجمه قرار گرفت. متعدد {حرکت} عجیب و غریب داور را عالی مغالطه محض دانستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف پورتو این {حرکت} را «رفتاری تحریک آمیز» خواند.

پس به همین دلیل صحنه نامشخص پنالتی، داور به هنگام صحبت همراه خود طارمی به این شرکت کننده شناسایی شد کدام ممکن است او می رود تمارض کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دستش {حرکت} دایو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرجه را مشارکت در داد.

حمایت باشگاه پورتو از طارمی +فیلم و عکس

تجهیزات گلف پورتو در داخل خصوص این {حرکت} بیانیه مطبوعاتی‌ای داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدام داور را محکوم کرد. سرپرست رسانه‌ای پورتو نوشت: هوگو میگل همراه خود دستش به طارمی شناسایی شد کدام ممکن است او می رود {انگار} می‌خواهد به استخر شنا شیرجه بزند. او می رود حرفه عالی گزارشگر {فوتبال} را برگزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل داوری بیرون از در به اینجا رسید. او می رود به گروهی به همین دلیل هواداران {فوتبال} کدام ممکن است جنجال به انگشتان پا کردند کدام ممکن است طارمی تمارض می‌تنبل، اتصال. عالی حرکتی کدام ممکن است همه شما دیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نزدیک توهین آمیز بود. او می رود به شرکت کننده پورتو توهین کرد.

 

انواع رفتن به : 6

 

منبع مفید: فارس