خودارضایی به عنوان یک تجربه حواس پنج گانه

یکی از نکات مهم در مورد خودارضایی این است که واقعاً راه درستی برای انجام آن وجود ندارد. اگر مردی به جای ایستادن، زانو زدن یا دراز کشیدن، خودارضایی را در حالت نشسته ترجیح می دهد، خوب است. دست چپ یا راست یا هر دو دست – برای هر انتخابی کاملاً منطقی است. تا زمانی که سلامت آلت تناسلی تحت تاثیر آن قرار نگیرد، انتخاب های واقعا بدی وجود ندارد. با این حال، پسرها معمولاً در مورد نحوه خودارضایی خود عادت خاصی پیدا می‌کنند، و هرازگاهی می‌تواند ایده خوبی باشد که فقط برای گسترش افق خودارضایی، اوضاع را کمی تغییر دهند. به عنوان مثال، ممکن است خوب باشد که فرد کدام یک از حواس پنجگانه را در روال خودارضایی خود بگنجاند.

اکنون، واضح است که خودارضایی نوعی لمس را شامل می شود – مگر اینکه کسی در هنر دشوار خودارضایی بدون هندزفری استاد واقعی شود. اما واقعیت این است که همه حواس را می توان در خودارضایی استفاده کرد، و اگر مردی همیشه از یک یا دو حواس استفاده کند، ممکن است امتحان کردن چیزی کمی متفاوت را تغییر خوبی بداند.

دست زدن به

حتی وقتی نوبت به حالت آماده به کار قدیمی، لمس می‌شود، اگر مرد بخواهد می‌تواند کارها را متفاوت انجام دهد. به عنوان مثال، اگر معمولاً با دست راست خود خودارضایی می کند، می تواند دست چپ خود را امتحان کند. یا شاید اصلاً از دستانش استفاده نکند، اما در عوض سعی کنید روی تخت دراز بکشید و باسن او را آسیاب کنید تا آلت تناسلی‌اش به ملحفه‌ها ساییده شود. او همچنین ممکن است حمام کند و آلت تناسلی خود را در حالی که زیر آب است به صورت دستی تحریک کند یا از اسپری جت دوش به عنوان وسیله ای برای تحریک آن استفاده کند.

منظره

بعد از لمس، بینایی یکی از حواس است که به احتمال زیاد توسط مردان در طول خودارضایی استفاده می شود. مردان معمولا موجودات بصری هستند و میزان پورنوگرافی که به راحتی در اینترنت در دسترس است، ترکیب بینایی را در خودارضایی آسان می کند. اما دوباره، تغییر همه چیز ممکن است پاداش دهنده باشد. این ممکن است به معنای انتخاب حوزه متفاوتی از فعالیت جنسی برای مشاهده باشد، مانند ویدیوهای دوجنس‌گرا به جای دگرجنس‌گرا یا مواردی که بر یک فتیش تمرکز دارند، مانند فعالیت جنسی شامل پاها. مردان همچنین می‌توانند تحریک‌های بصری غیر ویدئویی، مانند نقاشی‌های برهنه کلاسیک یا عکس‌های زنان پوشیده در حالت‌های اغواکننده را در نظر بگیرند.

صدا

برای برخی، این ممکن است به معنای روشن کردن صدا در حین تماشای ویدیوهای بزرگسالان باشد، اما می‌توان گزینه‌های صوتی دیگری را نیز در نظر گرفت. داستان های وابسته به عشق شهوانی زیادی وجود دارد که به صورت MP3 یا فایل های صوتی دیگر به صورت آنلاین در دسترس هستند که می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. گوش دادن به دیگران که در حال خودارضایی و/یا بحث در مورد تخیلات جنسی خود هستند نیز می تواند یک تجربه تحریک کننده باشد. و اگر مردی در هنگام خودارضایی ساکت باشد، می‌تواند از طریق ناله، ناله و صحبت‌های کثیف، آزاد کردن صدا را امتحان کند.

بو

حس بویایی اغلب در موقعیت های جنسی مطرح می شود – به همین دلیل است که مردان و زنان از عطرهای خاصی استفاده می کنند. عطرهای زیادی وجود دارند که اغلب با رابطه جنسی همراه هستند، مانند مشک، زنجبیل، وانیل، اسطوخودوس، و غیره. اما هر مردی منحصر به فرد است، بنابراین باید به رایحه هایی فکر کند که او را روشن می کند و هنگام دوست داشتن خود از آنها استفاده کند.

طعم

باز هم، آنچه برای یک مرد در بخش سلیقه کار می کند، می تواند یک انتخاب کاملاً فردی باشد. اما بلعیدن کمی از طعم‌های برانگیختۀ مورد علاقه او در حالی که رضایت از خود دارد، می‌تواند تغییر خوبی ایجاد کند.

استفاده از تمام حواس در طول خودارضایی حتی بهتر است زمانی که یک مرد نیز عادت به استفاده از کرم سلامت آلت تناسلی عالی داشته باشد. (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) برای حفظ سلامت آلت تناسلی بهترین کرم حاوی بسیاری از ویتامین‌های حیاتی مانند A، B5، C، D و E است که با هم برای تقویت مراقبت از آلت تناسلی کار می‌کنند. همچنین باید شامل ال-آرژنین و ال-کارنیتین، دو اسید آمینه باشد که به ترتیب به گسترش عروق خونی آلت تناسلی و حفظ حساسیت مناسب آلت تناسلی کمک می کنند.