خودارضایی در حال حرکت: چند نکته در سفر

چه در تعطیلات و چه در یک سفر کاری، سفر فرصتی برای انسان است تا دنیاهای جدید را کشف کند. و گاهی کاوش در دنیاهای جدید شامل انجام کمی خودکاوی نیز می شود. بسیاری از مردان متوجه می‌شوند که در سفر، اندکی خودارضایی چیزهای رضایت‌بخشی وجود دارد. گاهی اوقات می تواند راهی برای قرار دادن کمی لذت آرامش بخش در یک سفر کاری غیرمنتظره باشد. یا تجربه خودارضایی در اتاق هتل می تواند به سادگی سرگرم کننده باشد. تا زمانی که یک مرد به خوبی از آلت تناسلی خود مراقبت می کند، نباید مشکلی وجود داشته باشد – اما این سفرهای خودارضایی در سفر می تواند به لذت بردن از این تجربه کمک کند.

– قوانین محلی را بدانید. به خصوص وقتی به کشور دیگری سفر می‌کنید، ممکن است یک مرد احساس کند در موقعیتی قرار دارد که رفتارهایی را انجام دهد که نمی‌تواند در خانه از پس آن بربیاید. او ممکن است شنیده باشد که “همه چیز می رود” در برخی جاها و فکر می کند که می تواند در یک مکان مناسب به خودارضایی عمومی بپردازد. اما رفتار مخاطره آمیز در سراسر جهان رفتار پرخطر است، و مگر اینکه او کاملاً مطمئن باشد که خودارضایی در شرایط خاصی مجاز است، باید خود را از نوازش در خلوت خودداری کند.

– لوازم بیاورید بیشتر هتل‌ها لوسیون‌های دستی را ارائه می‌کنند که ممکن است برای خودارضایی مناسب باشند – اما اگر مردی پوست حساسی دارد یا روان‌کننده مورد علاقه‌اش دارد، باید آن را با خود بیاورد، فقط برای اینکه ایمن باشد. او همچنین ممکن است بخواهد مجموعه ای از اسباب بازی های جنسی را برای لذت بردن خود بسته بندی کند – اگرچه احتمالاً بهتر است در چنین مواردی کیف را چک کنید. ممکن است خجالت آور باشد اگر دستش نیاز به جستجو داشته باشد و حلقه آلت تناسلی یا پلاگین مقعدی او بیرون کشیده شود.

– مراقب تلویزیون پولی باشید. بسیاری از مسافران با خوشحالی متوجه می شوند که هتل آنها گزینه های فیلم های مستهجن را برای تماشای و لذت خودارضایی ارائه می دهد. اگر مردی می‌خواهد از این مزیت استفاده کند و برای کاری سفر می‌کند، باید مطمئن باشد که از کارت اعتباری خود استفاده می‌کند، نه کارت اعتباری شرکت. کارفرمای او احتمالاً در استفاده از کارت شرکت برای لذت بردن از نعوظ اخم می کند.

– حواستان به دیگران باشد. یکی از فواید سفر به تنهایی این است که یک مرد می تواند بیشتر احساس بی بند و باری کند. هیچ کس او را نمی شناسد، بنابراین ممکن است برایش مهم نباشد که در مورد او چه فکر می کنند، و بنابراین ممکن است تصمیم بگیرد در حالی که از خود راضی است مانند یک دیوانه غر بزند و ناله کند. با این حال، دیوارهای هتل همیشه آنقدر ضخیم نیستند، و اگرچه ممکن است برای او اهمیتی نداشته باشد که همسایگانش در مورد او چه فکری می‌کنند، اما همچنان باید توجه داشته باشد که سر و صدای زیاد می‌تواند برای آنها ناخوشایند باشد – و آنها را از خواب راحت باز دارد.

– چیز جدیدی را امتحان کن. تغییر صحنه یک فرصت عالی برای امتحان چیز جدیدی با خودارضایی است. اگر حمام جکوزی دارد، شاید سعی کنید خودارضایی کنید تا از اسپری های جت استفاده کنید. مردانی که همیشه با مشت خودارضایی می‌کنند ممکن است بخواهند آلت تناسلی خود را به ملحفه‌ها بمالند. کسانی که هرگز خود را در حال تماشا نمی کنند، ممکن است بخواهند از یک آینه تمام قد در اتاق هتل استفاده کنند تا ببینند هنگام خودارضایی چگونه به نظر می رسند.

البته، بسیاری از مردان در سفر خودارضایی نمی کنند – و این نیز اشکالی ندارد. اما برای کسانی که این کار را انجام می دهند، از این فرصت برای لذت بردن از “زمان من” در محیطی متفاوت استفاده کنند.

خودارضایی در سفر، مانند خودارضایی در خانه، خطر افراط در سفر را به همراه دارد. هنگامی که خودارضایی منجر به خامی می شود، استفاده منظم از کرم سلامت آلت تناسلی درجه یک استفاده کنید (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) ضروری تر از همیشه است در چنین مواردی، کرم حتماً باید فواید یک نرم کننده با کیفیت بالا (مانند شی باتر) را با یک آبرسان طبیعی قدرتمند (مانند ویتامین E) ترکیب کند. و از آنجایی که رفتار خشن به مرور زمان می تواند منجر به حساسیت زدایی آلت تناسلی شود، کرم باید حاوی ال کارنیتین نیز باشد. این ماده محافظ عصبی به حفظ حس مناسب آلت تناسلی کمک می کند.