«خیال کن» به زمستان و «وضعیت آخر» به تابستان خانه هنرمندان ایران رسید


گالری‌های زمستان و تابستان خانه هنرمندان ایران با برپایی دو نمایشگاه «خیال کن» و «وضعیت آخر» میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌شوند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه «خیال کن» جمعه ۱۶ اردیبهشت در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران آغاز به کار می‌کند.

این رویداد با نمایش آثار هنرمندانی چون احمد امین نظر، فریدون آو، مرتضی رازفر، جلال شباهنگی، علی اکبر صنعتی، جواد علیمحمدی اردکانی، محمد فاسونکی، آوین فرهادی، علی گلستانه، رضا لواسانی و آرمان یعقوب پور از ۱۶ اردیبهشت تا ۲ خرداد ۱۴۰۱ همه روزه به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است.

آیین افتتاحیه نمایشگاه «خیال کن» نیز جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

همچنین خانه هنرمندان ایران در نمایشگاه جدید دیگر خود نیز با عنوان «وضعیت آخر» میزبان آثار و چیدمانی از زهرا حبیبی خسرو شاهی است که بعد از برگزاری افتتاحیه در روز جمعه ۱۶ اردیبهشت از ساعت ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران دایر می‌شود.

در بخشی از استیتمنت این نمایشگاه به قلم زهرا حبیبی خسروشاهی آمده است: «باید اعتراف کنم که یک تنه نمی‌شود. ایده‌ ساخت ایگوی ۲ از باقیمانده ایگوهای نمایش قبلی‌ام را داشتم. اما حالا تصمیم به حراجشان را دارم؛ نه برای نجات درختان زاگرس و نه برای هیچ خیریه‌ای. این‌بار برای خودم، برای ادامه مسیر… .»

انتهای پیام/