درمان طبیعی سنگ کلیه – چرا درمان های طبیعی بهتر از آب کار می کنند

آب تنها درمان طبیعی سنگ کلیه نیست! متأسفانه، به نظر می رسد که پزشکان فقط آب را برای شستشوی سنگ کلیه توصیه می کنند! اما درمان های دیگری نیز وجود دارد که به همین سادگی و موثرتر هستند. با این حال، شما هرگز این را در مطب دکتر خود نمی شنوید. اما چرا پزشکان این درمان های ساده، موثر و حتی تحقیق شده را توصیه نمی کنند؟

استفاده از سلامت طبیعی برای درمان سنگ کلیه

حدود یک و بیست نفر در طول زندگی خود دچار سنگ کلیه می شوند. و اگر به پزشک مراجعه کنید به احتمال زیاد 150 دلار برای ویزیت پزشک دریافت خواهید کرد و نوشیدن 12 لیوان آب در روز برای شما تجویز می شود. من به عنوان یک متخصص سلامت طبیعی از مشتریان بی شماری شنیده ام که این را گفته اند! اما شما می توانید کارهای بیشتری انجام دهید …

متأسفانه، اکثر پزشکان در مورد سلامت طبیعی در دانشکده های پزشکی آموزش نمی بینند. این به این دلیل است که معمولاً دانشکده های پزشکی و شرکت های داروسازی دست و پا کار می کنند. درمان های طبیعی و سلامت طبیعی در دانشکده های پزشکی آموزش داده نمی شود. فقط پزشکانی که سلامت طبیعی را به تنهایی مطالعه می کنند، این درمان های طبیعی ساده را به بیماران خود توصیه می کنند. از جمله دکتر سلامت طبیعی شرکت ما!

در اینجا 5 نکته برای درمان طبیعی سنگ کلیه مستقیماً از گزارش درمان سنگ کلیه ما آورده شده است.

5 درمان طبیعی سنگ کلیه

1. چه نوع آبی؟ – باید به خواربار فروشی محل خود بروید و آب مقطر بخرید. دلیل عالی بودن آب مقطر این است که کاملاً خالص و بدون مواد معدنی است. اگر به دنبال شستشوی سنگ کلیه خود هستید، آب مقطر آب مناسبی برای دفع سنگ است و به اضافه کردن مواد معدنی به سنگ کلیه شما کمک نمی کند.

2. اسیدهای طبیعی نشان داده شده است که اسید سیتریک مواد سخت، حتی سنگ کلیه را در خود حل می کند. یکی از مرکبات معمولی که می توانید در تمام سال بخرید لیمو است. برای درمان ساده می توانید آنها را خام بخورید یا به آب مقطر خود اضافه کنید.

3. فعال بودن ورزش به طور طبیعی سموم، کلسترول، پلاک و سنگ کلیه را دفع می کند. در واقع صدها دلیل برای ورزش کردن وجود دارد! اگرچه ممکن است احساس درد کنید، اما این زمان عالی برای خرید عضویت در باشگاه یا بیرون رفتن و قدم زدن است. و یک نکته خوب این است که به مدت بیش از 20 دقیقه به سختی تمرین کنید تا یک ماده شیمیایی طبیعی (اندورفین) آزاد شود تا “بالا طبیعی” بدست آورید!

4. زغال اخته- با نوشیدن آب زغال اخته از کنسانتره، می توانید دستگاه ادراری خود را حفظ کنید که به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه کمک می کند. زغال اخته همچنین اسیدی است که می تواند به فرآیند حل شدن کمک کند.

5. سیترات و فیبر!- سیترات ها باعث کاهش تجمع اسید اوریک و از بین بردن تجمع نمک های کلسیم می شوند که باعث تشکیل سنگ کلیه می شوند. با نوشیدن آب میوه ها و سبزیجات مانند آب هویج، انگور و پرتقال می توانید مقادیر کافی سیترات را دریافت کنید. ما همچنین خوردن میوه ها و سبزیجات برای فیبر محلول در آب را توصیه می کنیم که کلیه های شما را شستشو می دهد.