{درمان} های خودت کار کن برای خلط هر دو آبسه مینا


بر ایده بررسی ها جام جم تحت وبگاهی آنطور کدام ممکن است نیاز به به سلامت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا شخصی مشاهده {نمی کنیم}. ما در داخل تذکر نمی گیریم کدام ممکن است انواع میکرو ارگانیسم ها در داخل دهان احتمالاً باعث ناراحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {عفونت} شود.

بلغم هر دو آبسه مینا {چیست}؟

مخاط هر دو آبسه مینا {عفونت} لثه های جدا اساس مینا است. باعث راه اندازی چرک می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً شدید دردناک است.

معمولاً احتمالاً خوب عارضه هر دو تقویت می کند تحریک لثه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پریودنتیت باشد یا نباشد. مورد دوم، در داخل اشیا از حداکثر، احتمالاً بر استخوان ها {تأثیر} بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مینا های {آسیب} دیده {آسیب} برساند، متعاقباً، اگر به آبسه مینا نامشخص هستید، همراه خود خوب دندانپزشک مورد اعتقاد مشاوره گرفتن از کنید. به ساده او می رود احتمالاً {درمان} دقیق را به می توانید داشته باشید فراهم کردن دهد.

داروهای خالص اشاره کردن شده در داخل {زیر} صرفاً تقویت می کند درمانی هستند کدام ممکن است شیفته متخصص پیشنهاد می شود. حقیقت این است با توجه به اثربخشی آن خواهد شد همراه خود آنها خواهند شد صحبت کنید.

بلغم را همراه خود داروهای خودت کار کن {درمان} کنید

1. چای سیاه
این درمان به می توانید داشته باشید پشتیبانی می تدریجی به همان اندازه به همین دلیل شر {عفونت} خلاص شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل شر چرک خلاص شوید. طبق یادگیری ای به همین دلیل {دانشکده} فناوری بنگال (هند)، چای سیاه خوب {ضد التهاب} قدرتمند است کدام ممکن است به تسکین این ناحیه پشتیبانی می تدریجی.

اجزا

چای سیاه کیسه ای 1 عدد

1 فنجان آب (250 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

خوب قابلمه بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را بجوشانید.

خوب چای کیسه ای سیاه اضافه کنید.

بگذارید در داخل آب نگه دارد به همان اندازه کمی فقط سرماخوردگی شود.

خوب چای کیسه ای بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 10 {دقیقه} روی آبسه قرار دهید.

این الگو را 3 موارد در داخل روز تکرار کنید.

2. بی کربنات سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک

معادل {درمان} های زودتر، به بیرون آوردن {کیست} ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس عقب تحریک پشتیبانی می تدریجی، در نتیجه نمک خوب ضد عفونی کننده کیفیت بالا است.

اجزا

1 قاشق غذاخوری نمک (15 خوب و دنج)
1 قاشق غذاخوری جوش شیرینی (9 خوب و دنج).

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

در داخل خوب کاسه، نمک را همراه خود جوش شیرینی مخلوط شده کنید.
مخلوط شده را همراه خود خوب سواب پنبه ای روی ناحیه {آسیب} دیده بمالید.
حتی می تواند می توانید چند مورد آخر قطره آب به مخلوط شده اضافه کنید به همان اندازه خمیری به انگشت آید.
بگذارید خوب عصر روی منافذ و پوست نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبق سنتی بشویید.

3. روغن درخت چای

اجزا

1 فنجان آب (200 میلی لیتر)
1 قاشق غذاخوری روغن درخت چای (15 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

خوب قاشق غذاخوری روغن درخت چای را در داخل خوب فنجان آب رفع کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط شده را همراه خود خوب سواب پنبه ای روی ناحیه {آسیب} دیده بمالید. حتی می تواند می توانید همراه خود مخلوط شده به انگشت آمده غرغره کنید. برای {درمان} به زودی بلغم، این تکنیک را 3 موارد در داخل روز تکرار کنید.

همراه خود پراکسید هیدروژن بشویید

این {درمان} به می توانید داشته باشید پشتیبانی می تدریجی به همان اندازه به همین دلیل شر {عفونت} خلاص شوید.

اجزا

1 قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن (15 میلی لیتر)
1 فنجان آب (200 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

در داخل خوب پارچ آب، 1 قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن اضافه کنید. کیفیت بالا مخلوط شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود لوسیون غرغره کنید. به همین دلیل خوردن پراکسید هیدروژن در نتیجه برای انسان {سمی} است. میخک احتمالاً {کیست} ها را {درمان} تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به به مقیاس عقب {درد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرمزی پشتیبانی می تدریجی در نتیجه {ضد التهاب} است.

اجزا

1 قاشق چایخوری پودر میخک (5 خوب و دنج)
1 قاشق چایخوری آب (5 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

در داخل خوب کاسه، پودر میخک را همراه خود آب مخلوط شده کنید به همان اندازه به تعیین کنید خمیر درآید. آن خواهد شد را روی بلغم بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید ربع ساعت نگه دارد. این تکنیک را 3 موارد در داخل روز تکرار کنید.

6. سرکه سیب

اجزا

2 قاشق غذاخوری سرکه سیب (30 میلی لیتر)
1 فنجان آب (250 میلی لیتر)

کاسه ای برمی {داریم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب اضافه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند مورد آخر ثانیه روی شومینه می گذاریم به همان اندازه خوب و دنج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب اضافه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل کنار هم قرار دادن شدن به مدت زمان 5 {دقیقه} می گذاریم به همان اندازه غرغره شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبق سنتی دهان شخصی را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تکنیک را 2 موارد تکرار کنید. . روز

7. زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک در داخل {درمان} بلغم مفید به نظر می رسد

اجزا

2 قاشق غذاخوری زردچوبه (30 خوب و دنج)
1 قاشق چایخوری نمک (5 خوب و دنج)
1 قاشق چایخوری روغن میخک (5 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

در داخل خوب کاسه همه شما چرخ دنده را همراه خود هم مخلوط شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیفیت بالا هم بزنید به همان اندازه خمیری به انگشت آید. آبسه را همراه خود مالیدن مخلوط شده بر روی خلط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نواحی احاطه آن خواهد شد {درمان} کنید. بگذارید نیم ساعت نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دهان شخصی را بشویید. می توانید این تکنیک را 3 موارد در داخل روز تکرار کنید.

8. روغن پونه کوهی

چند مورد آخر قطره روغن آویشن را روی ناحیه {آسیب} دیده بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 20 {دقیقه} نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس دهان شخصی را همراه خود آب قابل توجه بشویید.این حرکت را 2 موارد در داخل روز تکرار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل مدت زمان کوتاهی خلط را {درمان} کنید.

9. روغن نعناع فلفلی

اجزا
3 قاشق غذاخوری روغن نعناع (45 میلی لیتر)
1 فنجان آب (250 میلی لیتر)

چه کاری نیاز به مشارکت در دهید؟

در داخل خوب پارچ آب، 5 قاشق چایخوری روغن نعناع را رقیق کنید. سپس چند مورد آخر {دقیقه} همراه خود این درمان غرغره کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دهان شخصی را همراه خود آب قابل توجه بشویید. به همان اندازه خوب ساعت پس به همین دلیل خوردن هیچ گونه {غذا و نوشیدنی} نخورید. این تکنیک را روز پس از روز تکرار کنید.

10. دانه کنجد

اجزا

5 قاشق غذاخوری دانه کنجد (75 خوب و دنج)
1 فنجان آب (250 میلی لیتر)

ترتیب دادن

۱ قاشق غذاخوری کنجد را همراه خود آب در داخل قابلمه ای مخلوط شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید بجوشد.

وقتی به سطح جوش رسید آن خواهد شد را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها را در داخل 2 پارچ آب مختلف کنار کنید.

دانه ها را به صورت خمیر دانش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی مینا آبسه قرار دهید.

بگذارید ربع ساعت نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دهان شخصی را همراه خود آبی کدام ممکن است به همین دلیل در گذشته به همین دلیل دانه ها بیرون شده است بشویید.

این الگو را روز به روز تکرار کنید به همان اندازه تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد} به مقیاس عقب یابد.

آبسه را همراه خود {هر} خوب به همین دلیل این 10 گزینه جایگزین برای خالص {درمان} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد} را فراموش کنید. اگر آبسه در داخل دهان دارید، قابل توجه خواهد بود تخصصی ایجاد می کند اسرع وقت برای تصور عمق ضایعه به دندانپزشک شخصی مراجعه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود پاسخگو برای {درمان} دقیق هر دو بیشترین استفاده را ببرید این گزینه جایگزین برای های خالص برای جنگیدن آبسه به احتمال زیاد خواهد بود.

منبع مفید: سلامت نیوز