{درمان} های خودت کار کن برای پاکسازی شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر نفخ


بر ایده بررسی ها جام جم اینترنتراحت مسکن کم تحرک، خوردن مقدار بیش از حد از غذاهای فرآوری شده، استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا نه بر بهزیستی {تأثیر} می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیفیت بالا مسکن را به مقیاس عقب می دهد.

به عنوان تصویر، در واقع می تواند واقعاً احساس سنگینی را بهبود دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده را تا حد زیادی به همین دلیل حد سنتی متورم نماد دهد. جدا از این، هضم وعده های غذایی با کیفیت حرفه ای تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی دردناک می تواند باشد.

{به همین دلیل است} کدام ممکن است متعهد شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگه داشتن عادات مفید فوق العاده لازم است. در داخل عین جاری، روندهای موجود در داخل رژیم‌های سم‌زدایی کارآمد می‌کنند کدام ممکن است به همین دلیل برخی {درمان}‌های خودت کار کن برای {به حداکثر رساندن} تمام مزایایی کدام ممکن است می‌توانند فراهم کردن کنند، استفاده بیشتر از کنیم.

در داخل {زیر} چند قبلی {درمان} جلب توجه را به اشتراک می گذاریم کدام ممکن است {علائم} نفخ را به مقیاس عقب دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری پاکسازی آن قرار است را تحریک می تنبل.

{درمان} های خالص برای تصفیه شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر نفخ

1. تخمیر قاصدک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بابونه

نوشیدنی قاصدک همراه خود بابونه نوشیدنی مناسبی برای تصفیه شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر سنگینی است. تأثیر مدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد التهابی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع می تواند پف کردگی را برطرف تنبل. به علاوه، افراد می گویند کدام ممکن است در واقع می تواند به خلاص شدن از شر {سموم} پشتیبانی تنبل.

اجزا:

آب (1 فنجان هر دو 250 میلی لیتر)

1 قاشق چایخوری قاصدک (5 خوب و دنج)

1 قاشق چایخوری گل بابونه (5 خوب و دنج)

معنی:

منصفانه فنجان آب را خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی جوش به اینجا رسید به همین دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی ها را به {مقدار مشخص} اضافه کنید. بگذارید 5 به همان اندازه 10 {دقیقه} نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنوشید. می توانید آن قرار است را به همان اندازه 3 بار در داخل روز بنوشید.

2. آب کرفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز

آب کرفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز به تصفیه شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر نفخ به روشی خالص پشتیبانی می تنبل. مختلط به همین دلیل 2 ماده مغذی است کدام ممکن است جدا از تامین مقدار خاص فیبر، داروها مغذی مورد نیاز برای بهزیستی را تامین می تنبل.

اجزا:

3 عدد پیاز

1 ساقه کرفس

1 فنجان نمک

2 لیتر آب

1 قاشق غذاخوری روغن زیتون (16 خوب و دنج)

معنی:

ابتدا در داخل منصفانه قابلمه عظیم آب بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید.

در داخل همین حین پیازها را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به عناصر کودک دانش کنید.

کرفس را سودمند بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریز دانش کنید به همان اندازه آرام تر بخورید.

وقتی آب برخاستن به جوشیدن کرد، {سبزیجات}، تا حدودی نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را اضافه کنید.

{اجازه} دهید نیم ساعت بپزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس خوردن کنید.

3 بار در داخل هفته تکرار کنید.

3. آب بذر کتان

آب بذر کتان 9 تنها واقعی نوشیدنی خوبی برای مبارزه کردن یبوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاص شدن از شر {سموم} است، منطقی برای تصفیه شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انداختن پوند نیز مفید به نظر می رسد. جدا از این، ناشی از محتوای دانه کتان، در واقع می تواند مقدار خاص اسیدهای چرب امگا 3، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان ها را تامین تنبل.

اجزا:

1 قاشق غذاخوری دانه کتان (10 خوب و دنج).

1 فنجان آب (200 میلی لیتر)

معنی:

منصفانه قاشق غذاخوری بذر کتان را به 1 پارچ آب اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید منصفانه ساعت شب نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز بعد دانه ها را برازنده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آب غلیظ را بنوشید. هفت روز متوالی آن قرار است را بنوشید. می توانید تا حدودی آب لیمو هم اضافه کنید.

4. آب جیر جیر همراه خود لیمو

آب خوب و دنج همراه خود لیمو ناشتا یکی از آنها در نظر گرفته بهترین انتخاب ها برای خلاص شدن از شر {سموم} به همین دلیل بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه کردن ناراحتی های گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد تصفیه شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر نفخ است. در نتیجه لیمو دارای خواص قلیایی است کدام ممکن است اسیدیته اضافه شده را به همین دلیل بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش فلور {روده} را تقویت می بخشد.

اجزا:

آب 1 لیمو طبیعی
1 فنجان آب (200 میلی لیتر)

معنی

آب را همراه خود دمای {متوسط} ​​خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید.

به صورت روزانه صبح، اول صبح آن قرار است را بنوشید.

5. اسموتی برای پاکسازی شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا بردن وزنه

این آب میوه خالص دارای خواص ادرارآور، گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاکسازی است در نتیجه داروها مهم آن قرار است شامل {مقدار} مناسبی فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان است.

اجزا:

1 سیب
2 عدد هویج
2 عدد چوبی کرفس
1 فنجان آب (200 میلی لیتر)

معنی:

ابتدا کل شما داروها را سودمند بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چند قبلی نیمه جدا کردن کنید به همان اندازه راحتتر مخلوط شده شوند سپس هر چیز کوچک را در داخل مخلوط شده کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه پارچ آب اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی {دقیقه} هم بزنید به همان اندازه نوشیدنی یکدستی به کف دست آید.

آن قرار است را اخیر سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمانی 2 موارد نیاز کنید.

کمتر از 2 هفته پایین اوج هم آن قرار است را خوردن کنید.

6. نعناع کوهی تخمیر شده

دم کردن آویشن در گذشته به همین دلیل خواب با این وجود یکی دیگر به همین دلیل داروهای خودت کار کن برای پاکسازی شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر سنگینی است. اگر دوست دارید به همین دلیل فواید آن قرار است بهره مند شوید، نوشیدنی {زیر} را تولید کنید

اجزا:

پونه کوهی (1 قاشق چایخوری هر دو 5 خوب و دنج)

1 فنجان آب (250 میلی لیتر)

معنی:

منصفانه قاشق غذاخوری آویشن را به 1 فنجان آب جوش اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 10 {دقیقه} نگه دارد سپس آن قرار است را برازنده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین {مقدار} را به مدت زمان هر هفته تکرار کنید.

برای غنی سازی عواقب این روش های درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرامش خاطر به همین دلیل افتخار داشتن سیستم گوارشی مفید، به یاد داشته باشید کدام ممکن است غذاهای غنی به همین دلیل فیبر را در داخل برنامه کاهش وزن شخصی بگنجانید. همراه خود این اقدامات پاکسازی شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزنه زدن عادتی به احتمال زیاد خواهد بود کدام ممکن است بدن ما می توانید داشته باشید به سادگی در واقع می تواند آن قرار است را مشارکت در دهد!

منبع مفید: سلامت نیوز