درمان کایروپراکتیک برای درمان و پیشگیری از آسیب های ورزشی

ما اغلب در مورد آسیب های تروماتیکی که ورزشکاران حرفه ای متحمل می شوند می شنویم که گاهی اوقات به کار خود پایان می دهند. برعکس، بحث در مورد بازگشت احتمالی آنها به بازی می تواند هفته ها ادامه داشته باشد. با این حال، حرفه ای ها تنها کسانی نیستند که در حین انجام یک ورزش آسیب می بینند.

علاقه مندان به ورزش های شدید، ورزشکاران آماتور و کسانی که زندگی فعالی دارند نیز در معرض آسیب هستند. بیشتر اوقات، گرم کردن مناسب، تناسب اندام و تجهیزات به ورزشکاران اجازه می دهد تا ورزش خود را با خیال راحت انجام دهند. با این وجود، هیچ کس از یک حادثه یا حتی یک مشکل اساسی که نیاز به درمان تسکین دهنده دارد، مصون نیست.

آسیب های ورزشی چگونه رخ می دهد؟

ورزش و ورزش برای سلامتی عالی هستند، اما اغلب خطراتی را به همراه دارند. بیشتر آسیب ها ناشی از تمرین بیش از حد، تکنیک های تمرینی ناکافی یا تجهیزات ناایمن است. آسیب هایی مانند مچ پا، زانو، آرنج، شانه یا ستون نیز ممکن است ناشی از ناهنجاری های ساختاری و عدم تعادل یا ضعف عضلانی باشد.

به طور کلی، آسیب های ورزشی در اثر ضربه به مفصل متحرک ایجاد می شود که منجر به هایپراکستنشن یا هایپرفلکسیون و غیره می شود. به عنوان مثال، شکستگی “رباط متقاطع قدامی” در نتیجه کاهش سرعت، گشادی بیش از حد یا چرخش سریع مفصل زانو است. این نوع آسیب، مانند بسیاری دیگر، باعث درد شدید و ناتوانی می شود که شما را از انجام ورزش باز می دارد. با این حال، کایروپراکتیک ها می توانند به کمک، پیشگیری و درمان آسیب های مرتبط با ورزش کمک کنند.

درمان کایروپراکتیک آسیب های ورزشی

در کانادا، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی، مراقبت از کایروپراکتیک از دیرباز یک نشانه در درمان ورزشکاران آماتور و ورزشکاران حرفه ای بوده است. برای بهبود مهارت‌های خود در درمان آسیب‌های ورزشی و کمک به بهینه‌سازی عملکرد ورزشی، پزشکان کایروپراکتیک ممکن است تحت یک برنامه رزیدنتی دو ساله یا مدرک کارشناسی ارشد قرار بگیرند که پس از اتمام معاینه، عنوان یک متخصص را به آنها می‌دهد.

به عنوان بخشی از شایستگی های اصلی خود، کایروپراکتیک ها برای ارزیابی، تشخیص و درمان آسیب های ورزشی آموزش دیده اند. با یک شرح حال کامل و معاینه فیزیکی، کایروپراکتیک می تواند علت درد و اختلال عملکرد را شناسایی کرده و یک برنامه درمانی مناسب را توصیه کند.

درمان توسط کایروپراکتیک شامل تکنیک های مختلفی برای تسریع در بهبود بافت های آسیب دیده و کاهش درد است. آنها بر روی دستکاری و تحرک مفصل، درمان های بافت نرم، توانبخشی، تمرینات شخصی و نکات سبک زندگی برای بازگرداندن عملکرد تمرکز می کنند. کایروپراکتیک ها همچنین می توانند با همکاری شما بهترین استراتژی را برای بازگشت به بازی تعیین کنند.

پیشگیری از آسیب های ورزشی

چهره های ورزشی حرفه ای به طور مداوم در حرفه حرفه ای خود به ارتفاعات جدیدی می رسند. هر سال که می گذرد، بدن انسان به حد نهایی رسیده است. ورزشکاران هر روز کار می کنند و به حداکثر تمرین می پردازند و سطح جدیدی را در رژیم غذایی خود می گیرند. علیرغم توجه و تمرین دقیقی که ورزشکاران انجام می دهند، آسیب های اسکلتی عضلانی را تجربه می کنند.

پیشگیری همچنان کلید اصلی است. قبل از شروع یک ورزش یا برنامه ورزشی جدید، با پزشک کایروپراکتیک خود مشورت کنید. اقداماتی را برای جلوگیری از آسیب یا بهینه سازی عملکرد شما شناسایی می کند.

کایروپراکتیک برای ورزشکاران است، همانطور که متخصصان قلب برای کسانی که از بیماری های قلبی عروقی رنج می برند ضروری است. متخصصان کایروپراکتیک آموزش خاصی در ارزیابی و درمان آسیب ها و بیماری های ورزشکاران دارند. آنها می توانند یک ورزشکار آسیب دیده را موثرتر از یک پزشک معالجه کنند که در آسیب های ورزشی به خوبی مهارت ندارد. علاوه بر درمان آسیب های ورزشی، متخصص کایروپراکتیک در کمک به ورزشکار در پیشگیری از آسیب مهارت دارد.

ورزشکارانی که تحت درمان پزشک قرار می گیرند، اغلب به نیمکت و کنار زمین فرستاده می شوند. برخی دیگر بازی می کنند و ساعات زیادی بعد از بازی را با کیسه یخ می گذرانند و معمولا مجبور به مصرف دارو برای درد هستند. پزشکان با بدن به عنوان یک سیستم یکپارچه برخورد نمی کنند، بلکه هر آسیب فردی را درمان می کنند.

گفته شده است که مراقبت های کایروپراکتیک بیشتر با نیازهای ورزشکار مرتبط است زیرا توجه ویژه ای به ستون فقرات، مفاصل، ماهیچه ها، تاندون ها و اعصاب می شود. کایروپراککتور اطمینان حاصل می کند که تمام قسمت های سیستم اسکلتی عضلانی در طبیعی ترین حالت خود با هماهنگی کار می کنند.

ورزشکاران حرفه ای ارزش زیادی در درمان کایروپراکتیکی که به طور منظم دریافت می کنند و برای جلوگیری از آسیب دیدن می کنند، می دانند. چه یک ورزشکار یا یک جنگجوی آخر هفته باشید، مراقبت های کایروپراکتیک به شما این امکان را می دهد که بدون عواقب برای خود، به حداکثر عملکرد برسید. امروز با یک متخصص کایروپراکتیک قرار ملاقات بگذارید.

چیرو شما، بیشتر از یک تکنسین

کایروپراکتیک ها خیلی بیشتر از تکنسین های صرف هستند. در واقع، آنها می توانند عملکرد مفاصل و عضلانی را بهبود بخشند و در عین حال در مورد وسایلی که باید برای افزایش ایمن تحرک استفاده شوند توصیه می کنند. علاوه بر این، آنها قادر به ارائه درمان های تخصصی موثری هستند که به سلامت، تسکین درد و بهبود کیفیت زندگی کمک می کند. این متخصصان می توانند علاوه بر مشاوره در زمینه تغذیه و پیشگیری، هر ورزشکاری را به سمت آمادگی مناسب سوق دهند تا از آسیب دیدگی جلوگیری شود.

استفاده از مزایای کایروپراکتیک

شکی نیست که مراقبت از کایروپراکتیک یک روش تسکین درد فوق العاده است و مکرراً برای بدن ورزشکاران مفید بوده است. آیا شما ورزشکاری هستید که مراقبت های کایروپراکتیک را در برنامه سلامت و تندرستی خود گنجانده اید؟ نظر خود را بنویسید و تفاوتی که کایروپراکتیک برای شما ایجاد کرده است را به اشتراک بگذارید!

MaxWell Medical یکی از بهترین مراکز مراقبت پزشکی در نیویورک با متخصصان بهداشتی با تجربه است که ماموریت آن ارائه توجه شخصی به بیماران است. ما متخصص در درمان های تسکین درد و توانبخشی هستیم. ما راه حل های مختلفی را برای بهبود سلامتی شما با درمان های تسکین دهنده ارائه می دهیم تا کیفیت زندگی شما بهبود یابد.