درک مبادلات مراقبت های بهداشتی: مبانی

مبادلات مراقبت های بهداشتی یک موضوع داغ در اخبار امروز است، اما بسیاری از مردم درک کافی از چیستی این سازمان ها، آنچه ارائه می دهند و نحوه استفاده موثر از آنها ندارند. این راهنما به افراد غیرمتخصص کمک می‌کند تا درک عمیق‌تر و عملی‌تری از فرآیند و اهدافشان به دست آورند.

مبادلات مراقبت های بهداشتی همچنین به عنوان بورس های سلامت و بازارهای بیمه سلامت شناخته می شوند. این سازمان ها به کسانی که از آنها استفاده می کنند کمک می کنند تا در منطقه محلی خود بیمه درمانی خریداری کنند. به طور معمول، هنگامی که مردم به یک تبادل مراقبت های بهداشتی مراجعه می کنند، سازمان های خاص هر ایالت در ایالات متحده را توصیف می کنند. این سازمان ها با توجه به قانون حمایت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه شکل گرفتند. این امر با تجمیع برنامه های مراقبت های بهداشتی از شرکت های مختلف بیمه که مقررات و استانداردهای دولتی را رعایت می کنند در یک مکان برای مقایسه آسان به شهروندان کمک می کند. آنها همچنین به شهروندان کمک می کنند تا با کمک یارانه های دولتی مشخص کنند که کدام طرح ها در دسترس هستند.

مبادلات مراقبت های بهداشتی بخش مهمی از قانون مراقبت مقرون به صرفه (که گاهی اوقات مراقبت اوباما نامیده می شود) است. آن‌ها یک بازار یک‌جا برای آمریکایی‌ها ایجاد می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند برنامه‌های مختلف را از نظر پوشش، هزینه، مزایا و کمک‌های مالی مقایسه و مقایسه کنند. تمام بیمه نامه هایی که بخشی از یک بورس مراقبت های بهداشتی تحت نظارت دولت هستند باید ویژگی های خاصی را ارائه دهند. به عنوان مثال، آنها نمی توانند بر اساس شرایط از قبل، پوشش افراد یا خانواده ها را رد کنند. آنها همچنین باید یک بسته مزایا ارائه دهند که شامل پوشش اولیه برای موارد اضطراری مرتبط با سلامت و همچنین پوشش کافی برای مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه است.

شرکت های بیمه ای که در یک مبادله مراقبت های بهداشتی شرکت می کنند نیز نمی توانند بر اساس جنسیت تبعیض قائل شوند. به دلیل نیازهای مختلف مراقبت های بهداشتی مردان و زنان، این یک ملاحظه مهم است. شرکت های بیمه نمی توانند طبق این مقررات از هیچ کدام از دو جنس هزینه بیشتری دریافت کنند. همچنین، شرکت‌های بیمه‌ای که در این بازارها شرکت می‌کنند، مجاز به اعمال سقف هزینه‌ها به صورت سالانه در مورد مزایای اساسی نیستند. این مزایا شامل کلیه خدمات اورژانسی، بستری شدن لازم در بیمارستان (مثلاً در صورت جراحی)، خدمات زایمان مانند خدمات مراقبت از مادر و نوزاد، درمان سوء مصرف مواد، مشاوره روانشناختی و روانپزشکی و خدمات پزشکی و داروهای تجویزی است. علاوه بر این، آنها باید توانبخشی و توانبخشی را برای کسانی که دارای معلولیت، بیماری یا شرایط مزمن یا آسیب هستند به عنوان بخشی از پوشش اولیه خود پوشش دهند. تست های آزمایشگاهی، پزشکی اطفال، و خدمات پزشکی سلامت نیز تحت پوشش الزامی هستند. این مزایای اساسی توسط بورس مراقبت های بهداشتی به عنوان مزایای اساسی در نظر گرفته می شود.

افراد در ایالات متحده ملزم به داشتن پوشش بیمه درمانی هستند، به دلیل شرایط اجباری فردی قانون مراقبت مقرون به صرفه. این ماده گاهی اوقات با نام های مختلفی از جمله الزام حداقل پوشش اجباری یا الزام مسئولیت مشترک ذکر می شود. با این حال، صرف نظر از نام، نشان می دهد که کسانی که تحت پوشش نیستند مشمول جریمه یا هزینه ای خواهند بود که از حدود صد دلار در سال شروع می شود. در صورت عدم دریافت بیمه درمانی که مطابق با حداقل الزامات دولت باشد، ممکن است تا یک درصد از درآمد یک فرد هزینه داشته باشد. انتخاب مراقبت های بهداشتی از طریق بورس مراقبت های بهداشتی اغلب بهترین و ساده ترین راه برای اجتناب از این هزینه است.