در تهران برق 15 اداره و 3 وزارتخانه پرمصرف قطع شد


بر اساس گزارش ها جام جم آنلاین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو و صنعت زغال سنگ، پس از اخطارها مبنی بر لزوم خاموشی سیستم های سرمایشی ادارات از ساعت 13:00 قبل از اعلام، 24 ساعت پس از اعلام، برق 15 واحد اجرایی به این هشدار توجهی نکرد. . ، منقطع.

کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: اولویت وزارت نیرو در سال جاری تامین برق بخش خانگی است.

وی افزود: پیش از این شهرداری تهران پایتخت بارها هشدار داده بود که با کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق در ساعات کاری، کاهش حداقل 60 درصدی مصرف برق در ساعات غیرکاری و خاموشی سیستم های سرمایشی از ساعت 13:00. بار کاهش خواهد یافت.” با برق و برق مشترکین خانگی همکاری کنید در غیر این صورت با قطعی برق مواجه خواهند شد.

ناظران ادامه دادند که قطعی برق در ادارات پرمصرف از هفته گذشته آغاز شد و با افزایش دما، دفاتر پرمصرف تشدید می شود.

مدیرکل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران امروز با پایش داده های به دست آمده از کنتورهای هوشمند، برق 15 دفتر پرمصرف تهران قطع شد.

ناظریان افزود: امروز برق سه وزارتخانه و چندین سازمان کشوری و استانی قطع شده است تا مردم مطمئن باشند برای آسایش و آسایش هموطنان و مردمی که تصمیمات را نادیده می گیرند، هیچ تاب و تحملی وجود نخواهد داشت. روبرو خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اسامی این دستگاه ها نیز به هیئت وزیران و استاندار تهران اعلام می شود.

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، کلیه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای دولتی موظفند در ساعات کاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حداقل 30 درصد و در ساعات غیرکاری 60 درصد کاهش دهند. ساعت ها. ساعات کاری.