دستور العمل برای موفقیت یک برنامه تناسب اندام پیشرفت

غیرقابل انکار، توسعه برنامه های مراقبت های بهداشتی و تناسب اندام تلفن همراه در سال های اخیر افزایش یافته است و زمینه های زیادی را برای افراد ایجاد کرده است تا زندگی سالمی را آغاز کنند. هنگامی که رونق واقعی تناسب اندام در صنعت برنامه ها در سال 2014 منفجر شد، برنامه های ورزشی و مراقبت های بهداشتی به روند جدید تبدیل شدند. بازار توسعه برنامه های موبایل شاهد گسترش غیرمنتظره ای از برنامه های بازی، اجتماعی، ویرایش عکس به برنامه هایی بود که روحیه ورزشکاران و دوندگان مشتاق را تامین می کردند. با ظهور چنین برنامه‌هایی، مردم از دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌کنند که با برنامه‌های تلفن همراه خود همگام‌سازی می‌شوند تا میزان کالری دریافتی، تمرینات، چربی سوزی، ضربان نبض و سایر معیارهای مهم را بررسی کنند. در حالی که تناسب اندام یک موضوع بی پایان و بسیار داغ در حال حاضر در هر بحث باز است، بیایید در هنگام برنامه ریزی برای توسعه یک برنامه تناسب اندام عالی، جنبه های مهمی را که باید به خاطر بسپاریم، دریابیم.

نوع برنامه را در نظر بگیرید

برنامه های تناسب اندام انواع مختلفی دارند و دارای ویژگی های مختلفی مانند ردیابی فعالیت، ارزیابی علائم سلامتی و نکات تمرینی هستند. در حالی که برخی مانند یک مربی شخصی برای کاربران هستند، برخی مانند متخصصان رژیم غذایی هستند که آنها را در یک رژیم غذایی روزانه راهنمایی می کنند. بنابراین، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع برنامه ای را ارائه می دهید و چه عملکردهایی را می خواهید برای آن در برنامه خود ادغام کنید.

اجازه شخصی‌سازی فشرده را بدهید

صرف نظر از نوع، حساب شخصی مطمئناً یکی از ضروریات یک برنامه تناسب اندام است تا شخصی سازی کامل فعالیت ها را ارائه دهد. کاربران می‌توانند حساب‌های شخصی خود را ایجاد کنند و تمام معیارهای سلامت شخصی خود را برای دریافت توصیه‌ها/پشتیبانی تناسب اندام از برنامه‌ای که به بهترین وجه با معیارهای آنها مطابقت دارد، دریافت کنند. علاوه بر این، یک حساب شخصی به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون از دست دادن داده‌ها به دستگاه‌های مختلف برای فعالیت‌های جداگانه سوئیچ کنند، زیرا هم اندروید و هم اکوسیستم اپل اکنون همه داده‌ها را از ردیاب‌های مختلف فعالیت و برنامه‌های تناسب اندام در تلفن‌های همراه ادغام می‌کنند.

از طریق اعلان‌های فشاری هشدار می‌دهد

این یکی از مهمترین جنبه های مورد توجه در هر برنامه تناسب اندام است زیرا اعلان های فشار درون برنامه همیشه کاربران را در مورد برنامه های تمرینی و رژیم غذایی ضروری آگاه می کند. این بدون شک آنها را با انگیزه نگه می دارد. علاوه بر این، فعال کردن پاپ‌آپ‌های فشار اعلان‌ها هر از گاهی برای کاربران ضروری است زیرا می‌توانند آن‌ها را بر اساس برنامه‌های تمرینی و اهداف تناسب اندام شخصی خود تنظیم کنند. بنابراین، اعلان ها آنها را در مورد فعالیت های مورد نیاز برای تحقق اهداف معلق خود یادآوری می کند.

گزینه های اجتماعی شدن را ادغام کنید

سازندگان برنامه های تناسب اندام باید جنبه اجتماعی شدن را نیز در نظر بگیرند تا به کاربران اجازه دهند با سایر افراد همفکر و مراقب سلامتی ارتباط برقرار کنند. این ضروری است زیرا کاربران می توانند دستاوردهای تناسب اندام شخصی خود را به اشتراک بگذارند که در نهایت آنها را خوشحال می کند.

نکاتی را برای برنامه ریزی سلامت ارائه کنید

در نهایت، مطمئن شوید که برنامه شما به کاربران کمک می کند تا سبک زندگی سالم و رژیم غذایی خود را به درستی برنامه ریزی کنند. برنامه ها با هدف کمک به کاربران برای دستیابی به اهداف شخصی خود، باید با ارائه نکات حیاتی در مورد رژیم غذایی، ورزش، روند افزایش/کاهش وزن، حفظ ضربان قلب ثابت، سطح قند و غیره به زندگی سالم آنها کمک کنند. به‌طور خلاصه، برنامه‌هایی که به کاربران اجازه می‌دهند پروفایل‌های شخصی بر اساس ویژگی‌های فیزیکی آن‌ها ایجاد کنند، باید قادر به برنامه‌ریزی و ارائه راه‌حل برای هر موقعیت سلامتی باشند.

به طور خلاصه، ایجاد یک برنامه تناسب اندام به آسانی یک پای نیست و نیاز به ملاحظات زیادی دارد که آن را به یک برنامه عالی برای راهنمایی افراد در زندگی سالم تبدیل می کند. در حالی که بدون شک این یک کار چالش برانگیز برای مالکان و توسعه دهندگان است، این ویژگی های اصلی الزامات قانع کننده ای برای یک برنامه تناسب اندام هستند تا در مدت زمان کوتاهی شکوفا شوند.