دشمن به دنبال شورش و هرج و مرج است و عملیات های متعددی را توسعه می دهد


گزارش جام جم آنلاینسردار حسین رحیمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و رشادت های مردم بزرگ ایران است که با اتحاد و همبستگی خود در مقابل عالم کفر ایستادند و با صبر و شکیبایی خود به پیروزی دست یافتند. .

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اینکه در طول 8 سال دفاع مقدس شاهد حماسه آفرینی های بزرگی بودیم که در واقع نشان از عظمت ملت بزرگ ایران بود، گفت: ما ابرقدرت های جهان را در این دوران شکست دادیم. یک جنگ بزرگ و عظمت ملت بزرگ ایران. ما آن را به دنیا نشان دادیم.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی با همه سختی‌ها، تلخی‌ها و رنج‌هایی که به همراه داشت، روحیه فداکاری و خودباوری را در جامعه ما نهادینه کرد و این ایمان و اعتماد در وجود همه مردم ما تجلی پیدا کرد. گفت: جنگ ما جنگ حق با دروغ است، جنگی نابرابر بود که دشمنان برای جلوگیری از گسترش اسلام واقعی و پیام انقلاب اسلامی به کشور ما تحمیل کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه به برکت جانفشانی مردم دلاورمان و جانفشانی شهدای گرانقدرمان توانستیم چهره دشمنان و دشمنانمان را از خاک پاک کنیم و باید قدر آنچه را که داده اند به درستی بدانیم. نگذارید جاری شود زمان فراموشی یاد و فداکاری شهداست.

سردار رحیمی گفت: همانطور که امام راحل فرمودند عزت، استقلال و سربلندی امروز ما در گرو ایستادگی، فداکاری و رشادت مردم ما در جنگ تحمیلی بود.

فرمانده انتظامی تهران با اشاره به اینکه امروز دشمنان همچنان به دنبال حمله با خشم و کینه توزی به کشور ما هستند، گفت: امروز دشمنان ما در حال برنامه ریزی عملیات روانی متعددی برای ایجاد فتنه و آشوب و برهم زدن امنیت و آرامش هستند. جامعه ما و بنابراین آنها به هر حامی می چسبند.

وی افزود: بی شک خرمشهر همچنان پیش روی ماست و نباید اجازه دهیم دشمنان به جاه طلبی ها و منافع شوم خود پی ببرند.