دعوای زوج جوان برای شامپواین مرد با حضور در مقابل قاضی دادگاه خانواده تهران درباره جزئیات زندگی خود گفت: از زیاده خواهی های همسرم خسته شده ام. من پنج سال است که با او ازدواج کرده ام. اما در این زمان من همیشه حریص هستم. او هرگز وضعیت مالی من را درک نمی کند. مشکلات زیادی در زندگی وجود دارد، اما همسرم مدام به فکر خودش است. این همه سال تحمل کردم اما انرژیم تمام شد. این روزها که همه چیز گران است، همسرم همچنان به فکر خودش است. او مرتب شامپوهای خارجی می خرد و از شامپوهای ارزانتر خودداری می کند. انواع شامپوها را می خرد و بلافاصله تمام می شود. او برای این شامپوها پول زیادی خرج می کند. کلی پول خرج میکنه. چند بار با او صحبت کردم و گفتم برای شامپو و لوازم بهداشتی پول کمتری بده، اما گوش نکرد. هر بار هزینه زیادی دارد. آخرین باری که پیک یک بسته انفرادی در تعطیلات آورد. وقتی برای تحویل به جلوی در نزدیک شدم، ناباورانه یک جعبه بزرگ به من داد. جعبه را که باز کردم دیدم همسرم مقدار زیادی شامپو و نرم کننده خریده است. اگر فقط این کار را کرده بود. آن شب خیلی عصبانی بودم. نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و با هم دعوا کردیم. همسرم وضعیت اقتصادی من را درک نمی کند. او هنوز هم گران است، اما همچنان برای چیزهای غیر ضروری پول خرج می کند. می توانید از شامپوهای ارزان تری استفاده کنید. اما گوشش بدهکار نیست. هر وقت این را می گویم لجبازی می کند و با اصرار کارش را تکرار می کند. آن شب متوجه شدیم که فایده ای نداریم و باید هر چه زودتر از هم جدا شویم.»
همسر شوهر نیز به قاضی گفت: قاضی اگر از شامپوی ارزان استفاده کنم موهایم می ریزد. شامپوها و محصولات بهداشتی چیزی نیستند که بخواهم در هزینه آن صرفه جویی کنم و به دنبال آن ارزانتر باشم. من و همسرم بارها با این موضوع مواجه بوده ایم اما مدام توجیه می شود. هر وقت می بیند شامپو خریدم دعوا می کند. اگر این چیزی نیست که او می خواهد زندگی ما را برای آن تبدیل به جهنم کند. فکر می کنم خودش را توجیه می کند چون دیگر نمی خواهد با من زندگی کند. به همین دلیل در این مورد بحثی را آغاز کرد و سپس پیشنهاد طلاق داد.
در پایان قاضی سعی کرد این زوج را از طلاق منصرف کند اما با مشاهده اصرار آنها، جلسه را به جلسه بعدی موکول کرد و از زوجین خواست در اسرع وقت با مشاور خانواده تماس بگیرند.

منبع: اپلیکیشن ضرب و شتم روزنامه جام جم